Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmegvonás - mihez kezdjek...

Szexmegvonás - mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete, karácsonykor, nagyon összevesztünk a férjemmel. Több éves hazugságok derültek ki róla, amik engem iszonyatosan bántanak. Nem megcsalás, és semmi köze más nőhöz, tehát azért nem a válóok kategória, de azért ahhoz elég nagy hazugságok, hogy egy hosszú évek óta tartó kapcsolatot is megrendítsen. Majdnem el is hagytam, de aztán maradtam, viszont dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!


Előtte minden nap szexeltünk, most pedig 2 hete semmi nincs. Amin meglepődtem, hogy meg sem próbált közeledni egyszer sem, most ezt nem tudom, hogy fogjam fel: tiszteletben tartja a kérésemet/döntésemet, vagy pedig csak nagy ívben sz*rik rá hogy van-e köztünk kapcsolat? Alig beszélünk, szinte csak ha muszáj, én nagyon magam alatt vagyok lelkileg.


Hiányzik a közelség és a testiség is már, viszont nem nagyon szakad meg abban, hogy megbékítsen, konkrétan csak vagyunk egymás mellett, mintha nem is érdekelné, hogy haragszom. Én már nem bírok így tovább élni, már döntöttem, nem hagyom el, de akkor hogyan tovább? Annyira szánalmas nem leszek, hogy még ezek után én kezdeményezzek, mikor ő hazudott és bántott meg, de akkor hogyan lehet ezt megoldani, mert úgy látszik, ő elfogadta hogy a házasságunk hátralevő részében nem lesz közöttünk szex.


Ti mit tennétek? Nem igazán látom a végét ennek az egész történetnek.


2014. jan. 7. 15:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%
De véletlen se beszéljétek meg... Talán jobb is a pasasnak. De vajon mi lehet az oka h így döntöttél? Mit csinált?
2014. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%
De most ugye nem azért váltok el, mert mindkettőtök túl büszke ahhoz, hogy odamenjen a másikhoz és azt mondja, hogy már nem haragszom rád, béküljünk ki?
2014. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a válóper meglepett. Mégis mit csinált a férjed?
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
A 21. század tipikus problémamegoldása. Nehogy megbeszéljétek a dolgot, nehogy bárki bocsánatot kérjen, büntesd ovis módszerekkel, írd ki gyakorikérdésekre, aztán a másik háta mögött add be a válópert, hadd legyen neki meglepetés...
2014. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és facebookon se felejtsd el törölni az ismerősök közül, meg letiltani, az még fontos része a dolognak! -.-
2014. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem látatlanba ne ítélkezzetek senki felett se :) Fogalmatok sincs, hogy miről hazudott a kedves férje éveken át. Én tudnék olyan példát mondani, amikor én sem volnék hajlandó megbocsátani.


A mai kapcsolatokkal nem az a baj, hogy az első nézeteltérés alkalmával különválnak, hanem inkább az, hogy fűvel-fával összeállnak :) meg kéne válogatni, hogy ki az, akivel kapcsolatot kezdeményezünk, mert összeillünk, és ki az, akivel nem.

2014. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%

Kár, hogy lepontoztátok a 26-ost, mert bizony nagyon igaza van.


1. nem derült ki, hogy miben hazudott a férj, és bizony nekem is lenne olyan, amiért beadnám a válópert, ha megtudnám, hogy ilyen témában hazudott a szerelmem

2. Valóban fűvel-fával összeállnak sokan, és csak később derül ki, hogy nem is valók egymáshoz.

2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan azért értetlenkednek (nem ítélnek), mert maga a kérdező írta a kérdésben, hogy nem válóok. Majd egy napra rá már azt írja, hogy beadja a válást.
2014. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Uram Atyám!

Az ilyen típusú nőknek akad még férj? :D Akkor a pasi meg is érdemel téged, gondolom, nem ez az első akciód... Ha meg egyszer elvett egy ilyen csajt, ő sem százas... :D

2014. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Beadom a válópert ma."


ámen

2014. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!