Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexmegvonás - mihez kezdjek...

Szexmegvonás - mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete, karácsonykor, nagyon összevesztünk a férjemmel. Több éves hazugságok derültek ki róla, amik engem iszonyatosan bántanak. Nem megcsalás, és semmi köze más nőhöz, tehát azért nem a válóok kategória, de azért ahhoz elég nagy hazugságok, hogy egy hosszú évek óta tartó kapcsolatot is megrendítsen. Majdnem el is hagytam, de aztán maradtam, viszont dühömben azt mondtam neki, hogy ha maradok is, hozzám az életben nem fog nyúlni többet!


Előtte minden nap szexeltünk, most pedig 2 hete semmi nincs. Amin meglepődtem, hogy meg sem próbált közeledni egyszer sem, most ezt nem tudom, hogy fogjam fel: tiszteletben tartja a kérésemet/döntésemet, vagy pedig csak nagy ívben sz*rik rá hogy van-e köztünk kapcsolat? Alig beszélünk, szinte csak ha muszáj, én nagyon magam alatt vagyok lelkileg.


Hiányzik a közelség és a testiség is már, viszont nem nagyon szakad meg abban, hogy megbékítsen, konkrétan csak vagyunk egymás mellett, mintha nem is érdekelné, hogy haragszom. Én már nem bírok így tovább élni, már döntöttem, nem hagyom el, de akkor hogyan tovább? Annyira szánalmas nem leszek, hogy még ezek után én kezdeményezzek, mikor ő hazudott és bántott meg, de akkor hogyan lehet ezt megoldani, mert úgy látszik, ő elfogadta hogy a házasságunk hátralevő részében nem lesz közöttünk szex.


Ti mit tennétek? Nem igazán látom a végét ennek az egész történetnek.


2014. jan. 7. 15:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy mit csinált a férj, ez attól teljesen függetlenül ovis viselkedés!!!
2014. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nem a hazugságok miatt válunk el, hanem azért, mert amikor a hazugságok kiderültek, és azt mondtam, elmegyek, csak hallgatott. Utána eltelt 2 hét, nem szólt azóta sem hozzám, majd mikor mondtam neki, hogy váljunk el, azt mondta, ha így nekem jobb, akkor legyen. Nem a hazugság a válóok, hanem az, hogy ha nem is küzd azért hogy megbocsássak, akkor meg kellene adni az esélyt mindkettőknek, hogy találjon egy olyan embert, akit annyira tud szeretni, hogy adott esetben foggal körömmel küzdene érte. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy biliben lóg a kezem. Ne mondjátok, hogy az egészséges HÁZASSÁG, ha azt mondja (azok után hogy ő bántott meg), hogy ha menni akarsz, menj. Remélem lesz még az életemben olyan ember, aki ennél jobban fog szeretni, és remélem nem is lesz valaki, akit ő jobban tud majd szeretni. Ennyi. Nem a háta mögött adtam be a válópert, szóltam neki a döntésemről, és azt mondta, RENDBEN.
2014. jan. 10. 08:44
 33/34 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek se, 32 évesek vagyunk.
2014. jan. 10. 08:47
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas elhatározás ez és igazad van ebben teljes mértékben. Ha egy férfi nem küzd, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, nem fogja érdekelni. Én így látatlanban, ismeretlenül azt mondom, hogy büszke vagyok rád, hogy meg tudsz hozni egy ilyen döntést. Én nem tudtam volna...


Bátor vagy és ez becsülendő. Remélem szép életed lesz és neki is! Sok sikert! :)

2014. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!