Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki az...

Miért van az, hogy aki az átlagnál nagyobb szegénységben él annak van egy csomó gyereke? Ezeknek az embereknek nincs felelősség érzetük, nem tudják felfogni hogy ez nekik és a gyerekeknek sem jó? Vagy arra számítanak, hogy valaki úgy is segít?

Figyelt kérdés
Nem akarok bántani senkit,és sajnálom is őket de valahol dühít. A múlthéten is volt az rtl-en egy ilyen műsor. Tele vannak adósággal,nem tudnak fizetni semmit. Van egy rakat gyerek de az anyuka megint terhes.
2009. dec. 4. 10:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Akinek arra van tehetsége hogy egy rakat gyereket vállaljon,annak arra is legyen hogy tudja hol a határ. Nem azt ítélem el ha valakinek sok gyereke van,hanem azt hogy azokat a gyerekeket nem képesek tisztességesen felnevelni. Én is szerényen nevelkedtem,de nem úgy mint egy vadember. Az én anyám vagy apám,nem járt soha kuncsorogni segélyért. Ha már valaki így döntött vállalja a következményeket és ne mástól várjon segítséget,és ne sajnáltassa magát! Ez az én véleményem,nem vagyunk egyformák!
2009. dec. 5. 15:32
 52/54 anonim válasza:
100%

Valaki itt felvetette, hogy meg kellene kérdezni talán a cigányokat, hogy miért szülnek???


Hát én meg tudom mondani. 8 évig dolgoztam 15-30 gádzsóval naponta a záhonyi átrakóban. Na nem kell rosszra gondolni, én voltam az importőr, ők meg kirakták a vagonokat. (cementet kézzel) Ha valaki tudna érdemleges véleményt, javaslatot mondani e kérdés megoldására, hát én tudnék, meg még néhány hasonló kolegám a térségben.De senki nem kérdez meg MERT NEM AKARNAK MEGOLDÁST rá.


Hogy miért szülnek? Elsősorban -bocs a kifejezésért- állati ösztönből, ami majomszeretetben nyilvánul meg a gyerek felé. Nem is gondol arra, hogy mit fog enni.Csak tájékoztatásul mondom, hogy sem a beás, sem a lóvári nyelv nem ismeri a jövö időt. Azután, mikor meglátja, hogy a hülye állam ontja a pézt számolatlanul, hát azonnal kihasználják. Mikor megkérdeztem az egyik 18 évest az esküvője előtt, azt válaszolta:" hát terhes az asszony (17 éves) és lenézik azt a cigány embert aki nem képes gyereket csinálni, na meg (bocs a vulgaritásért) a faszom majd eltart"


Regényt tudnék erről írni, de szándékosan senki nem kiváncsi rá. Ha kérdésetek van, válaszolok.

2009. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
45%
utolsó, jól mondtad. Sokakat nem érdekel, mert álomvilágban élnek, ahol a cigány a jó, a magyar a rasszista elnyomó. Ez mind igaz a politikai életre is.
2009. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Előző, az a gond, hogy olyan álomvilágban senki se él, amit te leírtál. A többség tudja, hogy van jó cigány is, és van mocsok elnyomó "többségi" is. Persze ha a gyanútlan fel meri hívni a figyelmet a nyilvánvalóra, akkor ő már zsidócigánycionfasisztanáci elnyomó rögtön. Ez nem tetszik a többségnek bennetek, gyűlöletből dolgozó, tudatlan honfitársainkban.
2009. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!