Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a férfi helyében?

Mit tennétek a férfi helyében?

Figyelt kérdés

A férfinak elhunyt a nagyanyja, akivel négy éve nem találkozott, és évente legfeljebb egyszer beszélt. Nagyon távol lakik onnan, több mint 400 km-re, és el fog menni a temetésére, három, de inkább négy napot lesz távol emiatt.

A párja, akivel együtt él, nem megy, tüdőgyulladással fekszik otthon, elég rosszul van. Nincs senki, akire rábízná, semmi családtag vagy barát.


2014. jan. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
78%
Így van utolsó !Igazad van 100%-ban ! Szerintem csak az asszony rinyál ,hogy a párja hogy -hogy el merészel menni ,miközben ő otthon fekszik betegen ! Hát menjen csak a kedves férj nyugodtan ,az asszonykának semmi baja nem lesz !Hogy a kecske is jóllakjon ,a káposzta is megmaradjon ,a temetés végén ,vagy másnapján jöjjön haza .
2014. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

De fura ez a "probléma".

Emlékszem 3.-os voltam és egyke amikor kétoldali tüdőgyulladással otthon kellett lennem 5 teljes héten át.

Szüleim dolgoztak,reggeliztem volt elkészítve étel azt megmelegítettem,ha szükségem volt rá,napi 3szor hívtak mikor milyen színű gyógyszer vegyek be,néha rámcsörögtek hogy jól vagyok e.Tudtam a szomszéd számát,tudtam anyám számát és a mentőt is.

KILENC évesen 5 hétig egyedül voltam reggel 8 és este 7 közt tüdőgyulladással,nehezen lélegeztem,lázas voltam,köhögtem mittomén feküdtem és tévéztem vártam hogy hazajöjjenek és örülhetek hogy valaki csinál megint friss teát,amúgy termoszban hagytak nekem :)

2014. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha valamelyik szomszédnak szólnak, hogy nézzen rá néha a nőre, a nő telefonjába beírják a szomszédok számát, az ügyelet számát.

Igazából ha a férfi dolgozik, akkor sem tud egész nap vele lenni, úgyhogy biztos kibír egy-két napot így. Legyenek kéznél a gyógyszerek, legyen főzve kaja.

A férfi meg menjen el maximum két napra, az alatt lezajlik a temetés és le tudja játszani a kis hülye játszmáját a rokonok előtt, hogy mennyire fontos volt neki az eddig le sem tojt nagyi.

2014. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
12%
Igazából én túlzásnak tartom,hogy 4 nap legyen a temetés. Elindulsz hajnalban, odaérsz, max ott alszol, másnap hazajössz. Plusz azt sem értem, hogy miért fontosabb egy ember akivel ilyen látványosan nem tartották a kapcsolatot, mint a beteg párja. Én hiszti nélkül is inkább otthon maradnék a párom mellett.
2014. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, kérdező, de ha te a nő barátja vagy, aki 200 km-rrel odébb él, és annyira nem is vagytok jóban, akkor honnan a phalloszból tudod, hogy hányszor és milyen körülmények között beszélt telefonon a férfi a nagymamájával?!

Vagy esetleg lehallgatod őket?

Netán nem is tudod, csak szereted más sheggébe ütni az orrod, ha nem is ismered a részleteket?

Vagy urambocsá', ta vagy a hattyú halálát játszó nő?

2014. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez a legfurcsább, életében nem is érdekelte, most meg kezét lábát töri, hogy elutazzon a temetésére 400 km-re és még ott is akar maradni négy napot, ezt megint nem értem. Ha 8 órás az út, mint ahogy írja a kérdező, tényleg el lehet indulni hajnalban, elmenni a temetésre, ott aludni valahol, aztán másnap reggel haza indulni. Ez nem is egészen két nap.
2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
95%
Lehet gyerekkent kotodott a mamahoz , ha felnott fejjel mar nem is tartotta vele a kapcsolatot, nem lehet tudni, eppen ezert nehogy mar bun legyen hogy a temetesre el akar menni. A no meg ha ilyen sulyos beteg mar reg korhazban kellene lennie. A lakasban egyedul egyebkent az egeszseges ember is eleshet vagy tortenhet vele barmi, ilyen alapon akkor senki ne maradjin egyedul egy pillanatra sem.
2014. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk a hajnalbani indulashoz annyit hozzatennek, hogy 400 km az nem kis tavolsag. En egyszer tettem meg az utat Lentibol Budapest melle egy kisebb varosba, reggel 5kor indultam es az atszallasokkal delutan 3 utan ertem haza es az 250km, nem 400. Szoval 1 nap tuti az utazas, mert en nem nagyon hallok temetesekrol este. Masnap a temetes es megint, ha olyan helyen lakott a nagymama, akkor hiaba indul el a temetes utan egybol, akkor se fog hazaerni masnap, ha nem autoval megy.

Szoval a 3 nap az minimum, es az az igazsag, ha valaki 400 km-t utazik, akkor valoszinu, hogy ott tolt egy kis idot a reg latott rokonokkal is.

2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%

Na, az még jobb, ha nemhogy sz*rt a nagyira évekig, aztán most elmegy villogni a temetésére, de még el is várja, hogy a rokonság jó képet vágjon hozzá, hogy majd eltölt velük egy kis időt.

Ha délelőtt is lesz a temetés, akkor elmehet előtte való nap és haza indulhat a temetés után, 8 óra az út, még hazaér estére. Felesleges még a rokonságot szórakoztatnia, ha ilyen volt a kapcsolat.

Mikor nekünk halt meg közeli rokon, a legkevésbé sem vágytunk rá, hogy olyan rokonok, akik a temetésen kívül nem foglalkoztak vele, rá sem néztek, beüljenek hozzánk egy kis csevegésre.

2014. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


khm-khm

enyhén gyanús a hasonlóság...

2014. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!