Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a férfi helyében?

Mit tennétek a férfi helyében?

Figyelt kérdés

A férfinak elhunyt a nagyanyja, akivel négy éve nem találkozott, és évente legfeljebb egyszer beszélt. Nagyon távol lakik onnan, több mint 400 km-re, és el fog menni a temetésére, három, de inkább négy napot lesz távol emiatt.

A párja, akivel együtt él, nem megy, tüdőgyulladással fekszik otthon, elég rosszul van. Nincs senki, akire rábízná, semmi családtag vagy barát.


2014. jan. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
17%

"nehogy mar bun legyen hogy a temetesre el akar menni"

Nem bűn persze, csak képmutatás. Tudom, ezért megint sokan lepontoznak, mert sokan magukra ismernek, de nem baj.

Természetesen el nyugodtan el lehet menni a temetésre, hogy kicsit fényezze magát, meg előadhatja magát a családnak is, a nő nyilván nem szorul 24 órás felügyeletre, ki fogja bírni.

2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
a férjem 600km-t utazott a nagypapája temetésére, akivel 5 éve nem találkozott, még a temetés napján indult vissza hozzám (mégegyszer 600km).. ez 2 hete volt. és én -csak- terhes vagyok.
2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

48-as, ha 400km nagy távolság...akkor mit szolnál a helyemben, hogy 3 havonta hazamegyek Magyarországra Franciaországbol (1600km) egy- egy hosszu hétvégére), munka után indulok délután, és másnap délelött érek haza...4szer állok meg, és nem alszom utközben. jaaaa, és 28 éves nö vagyok és mindig egyedül utazom, immáron 2 éve.

szoval hagyjuk már ezt a baromságot, hogy egy 400km-es távolsághoz 4 nap kell...

2014. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

53-as, azert kicsit mas, ha kocsival mesz, nem tomegkozlekedessel es nem idore, es nem akarsz penzt kolteni utkozben.



Az en nagyanyam temetese 11-kor volt, a rokonok mar 9 oratol gyulekeztek, volt a siratas meg minden, kb 13:00ra vegeztunk a temetoben, utana a rokonok eljottek hozzank, mert az igy illik, legalabb is felenk.

Szoval hamindent osszeadok, akkor egesz napos volt a dolog.

Es en tenyleg nem ertem, hogy miert kellene faradtan rogton hazarohanni. Nem is biztos, hogy haza tudna menni. Pl lehet, hogy este mar nincs busz stb.

2014. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
20%

Megállapítottam ismét, hogy az emberek nagytöbbsége ismét a végtelen képmutatásról tesz tanúbizonyságot. Beszélni a nagymamával? Azt már nem, 4 évig nem hiányzott...most meg rohanni a temetésére? Minek? Ja igen, az látványos. Ha otthon marad a beteg párjával, aki ezt jobban értékelné mint a már megboldogult nagymama...na azt már nem. És még azt a szerencsétlent szidják. Hánynom kell egyesektől. Tudjátok mit, ti rinyálnátok a legjobban fordított esetben, hogy mekkora szemét a párotok hogy otthagyott betegen!

Ja igen, akit meg 9 évesen otthagytak hetekig azt már nem is kommentálom...

2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:

Egyértelmű, korház.

Vagy nyilván nem tizenéves a párja, tud magára vigyázni tüdőgyulladás ellenére is, ha minden ami kell megtalál otthon, és nem kell nagyon kimozdulnia.

17/F

2014. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

"khm-khm

enyhén gyanús a hasonlóság..."


Ezt a kérdést nem én írtam ki, de felőlem írj privátot az illetőnek és nekem is, a válaszból láthatod, hogy nem ugyanaz a személy írta. Nem mintha bárkinek bármit is bizonygatnom kéne.


Továbbra is ismétlem magam: nem, nem vagyok sem a kérdésben szereplő pár férfi, sem pedig a női tagja.

Ebben az esetben a nő NEM HISZTIZIK, amiért a férfi elmegy. Egyetlen szóval sem akarta marasztalni a párját, sem a betegségére hivatkozva, sem a nagymama és az ő kapcsolatára célozgatva.

Egyáltalán nem fél, hogy ne tudná magát ellátni, mert el tudja. Hála a "gondoskodó" szüleinek, idejekorán megszokta, hogy akármilyen beteg is, boldoguljon egyedül. Szóval aki nem tud olvasni, akkor előbb tanuljon meg. Nem várja el, hogy elé tegyenek bármit is, és abba sem hal bele, hogy magára lesz hagyva 3-4 napra.

2014. jan. 29. 12:54
 58/60 anonim ***** válasza:
Akkor, no problem :) ! A hölgynek jobbulást ,a férfinek balesetmentes közlekedést ;-) !
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

"Már bocs, kérdező, de ha te a nő barátja vagy, aki 200 km-rrel odébb él, és annyira nem is vagytok jóban, akkor honnan a phalloszból tudod, hogy hányszor és milyen körülmények között beszélt telefonon a férfi a nagymamájával?! "


Urambocsá', a nő a legjobb barátom. Mindent megbeszélünk. Ő mesélte, csak nem olyan vonatkozásban, ahogy a ti rosszmájú fantáziátok elképzeli. Lehet nektek nincsen olyan barátotok, akivel mindent megbeszéltek, vagy nem ilyen részletesen, hát mi ilyenek vagyunk.

Korábban is mesélt már az esetről nekem. Merthogy ő elég sokszor kérte a párját, menjenek el meglátogatni a nagyit (Igen, a szerintetek önző idióta nő maga könyörgött a néni unokájának, hogy menjenek már el hozzá!!!), hadd ismerhesse meg a nénit ő maga is. (Pár hónappal azelőtt látta a férfi utoljára a nagyit, mielőtt ők összejöttek.)

2014. jan. 29. 12:59
 60/60 anonim ***** válasza:

Sorry, de még mindig feltűnően túl jól informált vagy a nő dolgait illetően :-D És túlontúl véded.


Sosem értettem, hogy egy névtelen oldalon miért jó más bőrébe bújva írogatni...

2014. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!