Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van joga a szüleinek egy...

Van joga a szüleinek egy majdnem 30 éves férfit elszakítani a családjától? (teljes sztori alább)

Figyelt kérdés
Van egy kisgyermekes család, ahol az apa magatartása hagyott némi kivetnivalót(most nem ez a lényeg). De emiatt a férfi szülei úgy gondolták,hogy a kisfiuknak nem szabad a saját családjával felnőtt emberként élnie, hanem elvitték magukkal a saját városukba, haza. Elszakították a 3 éves kisgyermekétől és az élettársától. Erőszakkal vitték el, és szinte fogvatartják a házukban, sehová nem mehet, a családjához pedig nem akarják visszaengedni. Azt mondták,soha többet nem mehet haza. A férfi nem tud a sarkára állni,fél a szüleitől, pedig nagyon szeretne hazamenni és a családjának is nagy szüksége van rá. Mit lehet tenni ebben az esetben? Hogyan lehetne hatni a szülőkre, és megértetni velük,hogy nincs joguk szétverni a felnőtt fiuk családját és beleszólni az életébe?
2009. dec. 9. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
97%
11,28-nak igaza van.Ennek a pasinak zárt osztályon a helye,ha ezt meg lehet vele tenni.Egyébként,hogyan gondoskodik gy a gyerekeiről a feleségéről??Milyen férj apa az ilyen???Hül.e volt az a nő aki ennek a pasinak gyerekeket szült!!!
2009. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem értem,miért nem az unokát mentették a nagyszülők,mert az alkoholizmust abban az esetben nézi el valaki a párjának,ha maga is alkoholista.

Egyébként 25 km,az cirka 5 óra,viszont feszített tempóban 4 óra alatt meg lehet járni gyalog.

Kerékpárral még egy óra sincs,akkor se ha kempinggel megy.

Szval az a pasi jól érzi magát ott ahol van.

2009. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
11,45 te jól vagy??Anyuka meg ludast olvasott volna amíg elviszik a gyerekeit neeem???Tőlem aztán nem vinné el senki a gyerekeimet,a szemét kaparnám ki!!!
2009. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
55%

11.07-es vagyok.Én 41 éves vagyok,a feleségemen,a nyolc évvel idősebb bátyámon és a SZÜLEIMEN kívül nem igazán hallgatok másra.Ez emberi kötelességem,a legerősebb családi kötelékek.Láttam életem során pár embert,akik képesek voltak felállni az alkohol rabságából.Ez a történet roppant egyszerű,tulajdonképpen mindenki ugyanazt szeretné.Egy családot,békességben,józanságban,szeretetben.Most a szülők gondolták úgy,hogy egy kis "terápiát" alkalmaznak.Lehet hogy sikerül,de valószínűbb,hogy nem fog.

Van nekem egy mondásom.Annak oka van,ha valaki keményen iszik.Valamit nagyon el akar egy időre nyomni a gondolataiban,az alkohol képes tompítani a problémákat,rózsaszínűbbnek tűnik részegen a világ,már egyből nem annyira vészes minden.A korotokból ítélve,a gyermek korát is figyelembe véve szinte kilencven százalékban biztosan állíthatom,hogy a háttérben szexuális problémák is vannak.Ezt viszont csak ti ketten tudjátok megoldani,ebben a nagyszülők vajmi keveset segíthetnek.

Célzottan keressetek rá a neten ezekre a témákra,olvasgatva sok mindenről változhat az álláspontotok,véleményetek,tanulhattok,tapasztalhattok dolgokat.Csak egy példa:szexualitas.hu

Ja,és a legfontosabb!Ha ismét együtt lesztek,beszélgessetek sokat,nagyon sokat,mindenről,magatokról,szexről,vágyakról,álmokról,szeretetről.Feloldódva,kötetlenül,személytelenül,általánosságban.Erősítsétek egymás jellemét,tegyétek a másikat magabiztosabbá,határozzátok meg azokat az éles kontúrokat,hogy mit szabad és mit nem szabad tenni a mindennapi életben.

2009. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
91%

11.47:

És te ludast olvasgatnál,míg a párod részegen ténfereg,meg alkoholos állapotban "gondoskodna"a gyerekeidről?

2009. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy félelmünk van: hogyha teljesne megváltozik a férfi, vajon azután hazaengedik e a szülei? mert jelenleg határozottan állítják,hogy soha többet nem élhet a családjával, maximum a gyereket látogathatja meg néha"


Ez a kommented nagyon tetszett, hülyére röhögöm magam.

Most ez vagy nagyon nagy kamu, és akkor remélem ti is röhögtök, vagy ti sem vagytok normálisak és talán valami gyámot kéne keresni nektek is, ha komolyan elgondolkodtok azon, hogy egy felnőtt embernek a szülei megmondhatják hova mehet és hová nem.

2009. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
96%

Hihetetlen hogy mik vannak.....

Ilyen embernek felesége és gyereke van...hmm...

és a családjának "nagy szüksége" van egy ilyen "férfira"...Hmmm....kész állatkert...

2009. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
96%
Segiccsémán Maunika!
2009. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
92%

"csak egy félelmünk van: hogyha teljesne megváltozik a férfi"

persze elvesztik az ivócimborát.

2009. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a barátnőd mit tett annak érdekében, hogy a párja ne igyon és ne szórja el a pénzt? Csak kíváncsiságból, mert a gyereknevelés is pénzbe kerül, és én nem tűrném, hogy a párom eligya és elszórja gyerek mellett.

A szerelem nem mentség a szemellenzőre, én is voltam (vagyok) szerelmes, DE pont ezért nem hagynám, hogy a párom a pénz elszórásával és ivással tegye tönkre magát.

2009. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!