Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a pasim. Szerintetek...

Megütött a pasim. Szerintetek megérdemeltem? De legalábbis megbocsátható?

Figyelt kérdés

Tegnap este céges buliban volt. Háromnegyed 8-kor küldött egy sms-t, hogy mostmár lassan véger lesz, és siet haza, stb.

10 körül azért már eléggé aggódtam, hogy mégis mi lehet, elkanyarodtam a munkahelye felé, és láttam, hogy még ott vannak jópáran. Megpróbáltam felhívni, de nem vette fel. Az egyik munkatársán keresztül elértem, és hallottam a hangján, hogy totál részeg... Hazajött velem, én meg osztottam neki, hogy hogy lehet ilyen, hogy így rámijeszt, legalább szólhatott volna, hogy nem jön, ne aggódjak.

Annyit tudott kinyögni, hogy "faxán vezetsz" (idegességemben eléggé vadul mentem), aztán meg hogy minek aggódtam.

Kiment a kocsiba aludni, de én nem hagytam, próbáltam kiszedni belőle, hogy mi a halálért csinált ilyet. Oké, tudom, egy részeggel nem érdemes kommunikálni próbálni, de akkor már én sem voltam teljesen a tudatomnál. Persze nem a piától. Na és mivel ilyen érdektelen volt felém, kb egy liter vizet találtam az arcába löttyinteni. Erre kipattant a kocsiból, elkezdett rángatni, a kocsihoz szorított, majd lekevert egy isteneset. És tovább rángatott. Mondtam, hogy fejezze be, ne csinálja, meg különben is saras volt az udvar, az is félő volt, hogy elcsúszunk... De nem hatott rá. Berohantam a házba, ő meg utánam, és kiabált, hogy hogy merészeltem megütni (én nem tettem ilyet!!!!!), és tovább rángatott.

Majd valamennyire észhez tért, megpróbált simogatni, és mondogatta, hogy semmi baj... Én meg mondtam, hogy hagyjon békén. Aztán elkezdett zokogni, hogy "Úristen, úristen"... Majd, mikor lenyugodott, befeküdt az ágyba, mint aki jól végezte dolgát.

Leköltöztettem a földre, és így aludtunk. Másnapra nem emlékezett semmire, de nagyon sajnálja, soha többet nem lesz ilyen, meg nem iszik ennyit, stb...

Tudom, hogy én is hibáztam, nade akkor is... Segítsetek, hogy juthatott idáig?


2009. dec. 13. 17:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Olyan nincs, hogy kihozzuk belőle az ilyet! Akkor ennyi erővel egyik nap konyhakéssel esik neked, majd "Te vagy a hibás"??? Az viszont igaz, hogy részegen nem beszámítható az ember. Adj még neki 1 (!!!!!!) esélyt, de aki nem bírja az italt, akkor ne igyon!!! Nem lehet minden az italra fogni. De mindenképpen beszéljétek meg, nehogy egy ilyen bakin múljon mindkettőtök jövője. Sok sikert!
2009. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy részeg emberrel nem érdemes vitába szállni. Az csak az egyik dolog.

De ami elég idegesítő lehet a pasinak, hogy rátelefonálgatsz a buli kellős közepén, hogy hol van már.

aztán még anyuciként utána is mégy,hazarángatod, majd ahelyett, hogy nyugton hagynád a kocsiban, oda is utána mégy, nyaggatod, majd leöntöd?!?

Én ugyan nő vagyok és nagyon nem pártolom a fizikai erőszakot, de ott, akkor szerintem én is lekevertem volna neked egyet, hogy hagyj már végre békén a hisztiddel.

2009. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
17:34es vagyok. Teljesen egyetértek az előttem szólóval.
2009. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Megérdemled. Hisztis p*csa. Nem tudom te mit szólnál ha egy elszúrt buli után (mert ugye folyamatos telefonálgatásokkal zaklattak közben) hulla fáradtan a pasid ordibálna veled, aztán miután lefekszel végre, kiráncigálnak az alvóhelyedről (most mindegy, hogy az hol van) aztán a p*fádba öntenek egy pohár hideg vizet. Szerintem ilyen természettel ami neked van, te lennél a legjobban felháborodva.
2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, és teljesen megértem, akik a végén írtak, pedig én nő vagyok :( Nem megbántani akarlak, de szerintem fogadd el, hogy ezt most megérdemelted és hunyj szemet felette.
2009. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem telefonálgattam folyton. Elmondom újra a lényeget: háromnegyed 8- kor azt írta, mindjárt jön. Majdnem fél 11 volt, mire először felhívtam...
2009. dec. 13. 18:15
 17/29 A kérdező kommentje:

Szóval már marhára aggódtam érte. És mint kiderült, jogosan is, hiszen töksötétben nem lett volna jó ötlet, ha elindul bringával hazafelé.

5 éve vagyunk együtt. Ilyen azért még nem történt :(

2009. dec. 13. 18:17
 18/29 A kérdező kommentje:

Nem mindennapos nála az ivászat, de azért bosszantó, hogy amikor ivásra kerül a sor, és nem vagyok ott, addig iszik, amíg totál ki nem üti magát.

De ezt valószínűleg lenyeltem volna, ha szól, hogy még nem jön.

2009. dec. 13. 18:18
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem véletlenül mer inni csak akkor amikor nem vagy ott.
2009. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

jah, én is ismerek egy pasit, aki csak akkor mer inni, ha nincs ott a barátnője, de akkor a sárga földig. sőőt, alá...

annak a pasinak ismerem a barátnőjét, és ha te is olyan vagy, akkor megértem, hogy miért telt be nála a pohár.


nekem is volt egy hapsim, aki hazajött részegen, próbáltam lefektetni, ápolgatni, erre megütött. másnapra nem volt a pasim. ennyi.

2009. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!