Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a pasim. Szerintetek...

Megütött a pasim. Szerintetek megérdemeltem? De legalábbis megbocsátható?

Figyelt kérdés

Tegnap este céges buliban volt. Háromnegyed 8-kor küldött egy sms-t, hogy mostmár lassan véger lesz, és siet haza, stb.

10 körül azért már eléggé aggódtam, hogy mégis mi lehet, elkanyarodtam a munkahelye felé, és láttam, hogy még ott vannak jópáran. Megpróbáltam felhívni, de nem vette fel. Az egyik munkatársán keresztül elértem, és hallottam a hangján, hogy totál részeg... Hazajött velem, én meg osztottam neki, hogy hogy lehet ilyen, hogy így rámijeszt, legalább szólhatott volna, hogy nem jön, ne aggódjak.

Annyit tudott kinyögni, hogy "faxán vezetsz" (idegességemben eléggé vadul mentem), aztán meg hogy minek aggódtam.

Kiment a kocsiba aludni, de én nem hagytam, próbáltam kiszedni belőle, hogy mi a halálért csinált ilyet. Oké, tudom, egy részeggel nem érdemes kommunikálni próbálni, de akkor már én sem voltam teljesen a tudatomnál. Persze nem a piától. Na és mivel ilyen érdektelen volt felém, kb egy liter vizet találtam az arcába löttyinteni. Erre kipattant a kocsiból, elkezdett rángatni, a kocsihoz szorított, majd lekevert egy isteneset. És tovább rángatott. Mondtam, hogy fejezze be, ne csinálja, meg különben is saras volt az udvar, az is félő volt, hogy elcsúszunk... De nem hatott rá. Berohantam a házba, ő meg utánam, és kiabált, hogy hogy merészeltem megütni (én nem tettem ilyet!!!!!), és tovább rángatott.

Majd valamennyire észhez tért, megpróbált simogatni, és mondogatta, hogy semmi baj... Én meg mondtam, hogy hagyjon békén. Aztán elkezdett zokogni, hogy "Úristen, úristen"... Majd, mikor lenyugodott, befeküdt az ágyba, mint aki jól végezte dolgát.

Leköltöztettem a földre, és így aludtunk. Másnapra nem emlékezett semmire, de nagyon sajnálja, soha többet nem lesz ilyen, meg nem iszik ennyit, stb...

Tudom, hogy én is hibáztam, nade akkor is... Segítsetek, hogy juthatott idáig?


2009. dec. 13. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
a pofon után azért elgondolkodnék a kapcsolaton. viszont nem értem miért nem lehet a pasit bulizni hagyni? az én párom is volt múlt héten karácsonyi buliban és 11kor felhívott ,hogy később jön mert még beülnek egy bárba. én is kicsit aggódtam mikor hajnali 2kor még nem volt itthon, de nem telefonálgattam. aztán 3 körül hazajött, kicsit piás volt, de ennyi. nem veszekedtem vele(miért is kellett volna?) , sőt másnap sem hoztam fel a témát. néha-néha megérdemel egy kis kikapcsolódást. csak azért írtam le ezt , hogy nem kell a pasik felett ennyire anyáskodni, mert aztán csak veszekedés a vége.
2009. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hát azért van különbség aközött, hogy azt mondja, később majd jön, és spiccesen hazaállít, meg aközött, hogy azt mondja, nemsoká indul, és 2 és fél órával később én viszem haza úgy, hogy járni is alig tud.

Persze tudom, hogy hibáztam. Hiba volt beszélni próbálni vele ilyen állapotban, és főleg leönteni. Természetesen utóbbitól azt reméltem, hogy kicsit észhez tér végre. Még ha csak pofánvág, azt talán meg is értem, de rángatni, meg követni, mikor már mondom neki, hogy félek tőle, az enyhén szólva is ijesztő.

Amúgy amikor együtt iszogatunk, akkor nincs baj a mértéktartással. Sosem mondtam neki, hogy ne igyon, de bavllom, a pics@részegség kicsit kiakaszt, lévén, hogy az én apukám, meg az övé is az alkoholba haltak bele.

Még az az aggasztó, hogy igazából az iváaszat nála nem a szórakozás velejárója, hanem maga A szórakozás. (Most is, a többiek karaokeeztak, ő meg vedelt- saját elmondása szerint).

Szóval egy kicsit összetettebb a helyzet annál, hogy hisztis pics@ vagyok... Nyilvánvalóan megijesztett az is, hogy sokáig nem jelentkezett a "mindjárt indulok" sms után... A többiből meg, azt hiszem, levontam a tanulságot, csakhát kettőn áll a vásár. Én hiába tudom, hogy több önállóságra van szüksége, ha magától nem csinál nélkülem semmit.

2009. dec. 13. 21:18
 23/29 A kérdező kommentje:

Ja, és hát fordított eset nem fordulhat elő, mert egyrészt ismerem a korlátaimat, másrészt őszintébb vagyok annál, hogy ne ismerjem el, ha sokáig készülök maradni.

De nem is vagyok az az eljárkálós fajta, más dolgok jelentik a szórakozást.

De aki azt írta, hogy az "én jellememmel..." az mégis, mire alapozza ezt? Meglehetősen szűklátókörű hozzáállás, és gyanítom, hogy a kérdést sem olvastad el rendesen.

A rendes válaszokat köszönöm.

Mivel én is rosszul reagáltam, így együtt maradunk, de azért nem vagyok hajlandó sz@rnak érezni magam, mert aggódtam, mégpedig jogosan, és több együttműködést vártam tőle.

2009. dec. 13. 21:30
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

Erre akkorsem az ütés lett volna a korrekt válasz. Ha megüt a pasi, azonnal hagyd el!

Egyelőre neki nem kellett volna s.ggrészegre innia magát. Vagy egy agresszív alkesszel akarod leélni az életedet? Ezután az eset után csak gyakoribbak lesznek ezek.

2009. dec. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd el és inkább járj velem!
2009. dec. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem a te hibád. Jó, most nem azt mondom hogy a nőneműeknek mindent el kell nézni, mert akármit tehet, és ha a pasi megüti akkor a pasi a hibás. Te csak jót akartál neki (a kocsiban megfagyhatott volna mert szerintem nem volt olyan állapotban hogy a motort beindítsa és fűtsön...) Az, hogy részegen ütött meg, nem kifogás. Én nem tudom hogy megbocsátanék-e a helyedben. Mondjuk az is fontos hogy a párod hogy viselkedik (békülni akar, simogatna, stb.) ÉS alaposan rágjátok át!

Kicsit pesszimistán állok ehhez a "nőt ütünk" témához, mert már kaptam én is egy isteneset az akkori barátomtól. Megbocsátottam, nem kellett volna....

2009. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Magamban is látom a hibát, és bevallom, nem azért locsoltam le, mert féltem, hogy megfagy az autóban.

Sosem csinált ezelőtt ilyet, nem egy agresszív ember, csak általában magába fojtja a feszültséget. De úgy tűnik, végre ő is levonta a kellő konzekvenciákat.

Remélem, jól alakul minden, mert nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is, csak valahogy sokszor nem jól alakul a kommunikáció.

2009. dec. 14. 15:27
 28/29 anonim ***** válasza:

No de ahelyett még, hogy nyugodtan hagytad volna pihenni, erre leköltözteted a földre? Netán nem elég nagy az az ágy, vagy mi a szösz? Tudtommal az ágy az közös, vagy nem? Hát azt kell, hogy mondjam, hogy azzal én is egyet értek, hogy részegen nem teljesen jó provokálni az embert, mert akkor ez ezek szerint rólad sem mondható el a józanság, ha még te is nekiállsz vele kötekedni

akkor hát így jártál kiscicám.

2018. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan, piától agresszív barom. Remélem otthagytad.
2019. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!