Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megjegyzéseket tesz a...

Apám megjegyzéseket tesz a mellemre! Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Már többször mondta, hogy vegyek fel melltartót (akkor is volt rajtam) mert hogy lassan a térdemig lógnak!


Állandóan beszól, már nem merek kimenni, ha itthon van még felsőbe sem, mert félek mikor mondja megint.

Anyukám nem szokta mondani, szóval szerintem nem olyan nagy a gond, hogy ne merjek utcára menni... nem tudom.


Előrebocsátom, régen azért is kaptam megjegyzést, hogy nekem meg se nőttek a melleim pedig már mennyi idős vagyok... (21 leszek.) És hogy biztos valami bajom van, mert csak hízok... (sajnos mindig csak este eszünk, szóval azért van de ez most nem fontos)

Elég kicsi melleim vannak, még átlagosnak se mondanám őket, de mivel kövér vagyok ( majdnem 90 kg) inkább lógósak, mint feszesek. Hordok sportmelltartókat, ennél szűkebbet nem tudok felvenni mert nem is kapok magamra meg így is elég szűk. Alig tudok melltartót venni, mert a mell részénél nekem mind nagy, viszont a szélessége vagy hogy írjam meg sokszor nem elég, mert ugye van rajtam felesleg és így nehéz...


Mit tehetnék? Mit vegyek fel, hogy ne lógjanak ennyire? Nem tudtok valami tippet esetleg?


És csak nekem furcsa ez? Mármint, hogy még ha tényleg lógnak is (mindig van rajtam melltartó és kicsik a melleim, annyira nem lehet undorító szerintem akkor se, ha pólóban vagyok. Vagy ilyen undorító lehet, szerintetek?

Szóval csak nekem furcsa, hogy apám a melleimmel foglalkozik?

Másnak is mondott már hasonlót az apja? Nem tudom de én nem tudom hová tenni, hogy egyáltalán miért néz rám úgy, nem is tehetne rám megjegyzést! Nem neki égés, hogy a melleimmel foglalkozik? Nem értem, hogy most velem van baj vagy micsoda???


Ma délelőtt is mondta, én meg közöltem, hogy hova vegyek már fel melltartót, amikor van rajtam és hogy hagyjon már békén. Így is van épp elég bajom...

Még mindig ideges vagyok miatta és nem tudok napirendre térni a dolog fölött. Akkor nem akartam kiírni kérdést, ne lássák a szégyenemet. Gondoltam elfelejtem, mint máskor de még most is zavar. :(


Szerintetek mit tehetnék? és Hogyan kezeljem ezt?


Az, hogy költözzek el nem megoldható. Mellműtétre nem telik.


De komolyan, helyes ez?! Anyukám se szólt rá semmit, pedig hallotta nem egyszer. Neki nem kellene szólnia, hogy mit foglalkozik ő az én melleimmel? Na jó, nem olyan durván, csak sokszor mondja, hogy "miért nem veszel fel melltartót, a bokádig fognak már lógni a melleid?!" Dehát vettem fel!!!!!! Nem igaz már...

Elnézést, csak ideges vagyok miatta és nem tudom, hogy most valóban velem van-e gond vagy mi van. Én ki vagyok akadva ezen, hogy hogy mondhat ilyet valakinek az apja. Most akkor ő a melleimet nézi, hát miért nézi? Mit akar tőlem??? Nem bírom felfogni.


2009. dec. 13. 20:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek.

Nekem legutóbb ennyit mondott, amikor valami hízásra panaszkodtam:

-Más boldog lenne, ha 40 évesen ilyen alakja lenne!


Azt hiszem nem tudja milyen fájdalmat okoz neked. Egyszerűen mondd meg neki, de tényleg. Ültesd le és közöld, hogy ez neked rosszul esik.

2009. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Visszakérdeztem már, hogy miért nézi és miért érdekli őt ez, de sose kaptam választ. Ezeket ő nem hallja meg, csak az fontos amit ő mond. Én se szólok semmit, amikor alsógatyában mászkál a család előtt, pedig nem semmi látvány az se. Lehet ezentúl másképp lesz. Már látom magam előtt, ahogy mit sem sejtve kilép a szobából én meg előugrok és elkezdem osztani, hogy így képes megjelenni! Na persze szerintem ő simán elintézi, először csak rámszól, de nálunk muszáj abbahagyni, ha nem akarok pofont. Én meg nem ütök vissza, szóval...


Mindenesetre nem tudom mit akar ebből kihozni, miért kell ennyiszer megsérteni. Ha mégegyszer mondja én esküszöm nem vitázok vele csak hozzávágom ami a kezemben van. Nem tudom mit tehetnék.

2009. dec. 13. 20:47
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Ültesd le a gyakorikérdések elé, hátha kommenteket olvasva megvilágosodik. Görcsöket okoz neked. Egy életre megpecsételhet! Szólj mihamarabb!
2009. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

20:47 köszönöm a választ neked is. Sokan tanácsoltátok, hogy mondjam el neki hogy ez engem bánt. Hát nem tudom, én már mondtam neki sokszor ha ilyesmi volt, de sose ért semmit. Egyébként szerintem tudja, hogy nekem ezek rosszul esnek kezdem azt hinni, hogy épp ezért csinálja. Csak akkor azt nem értem miért akar szándékosan bántani.


Sokszor nem vettem figyelembe az ilyen beszólásait, mert eléggé ittas állapotban volt már. De ma pl teljesen józan volt. És most is megkaptam...


Nem tudom felfogni, kedvem lenne széttörni valamit, idegességemben! Köszönöm a válaszokat, majd még jelentkezem később most megpróbálok nem gondolni rá megnézek valami filmet.

2009. dec. 13. 20:52
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nem helyes hogy egy apa sértő, bántó megjegyzéseket tesz a saját lányának a melleiről, ez enyhe szexuális zavarra utal, és valószínűleg igy próbálja leplezni,


a lógó mellel pedig lehet mit kezdeni, de nem sportmelltartóval!

mindenképp olyan melltartót vegyél amiben van merevítő, és szélesek a pántjai, ez a mell súlyát megtartja, a kosara pedig szép formát ad. Az én súlyom 90 fölött van, melltartó méretem 105/B - szóval a melleim nem nagyok, csak kövér vagyok.

a sport mellt. pedig csak lelapítja az amúgy se túl feszes melleket

2009. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%

figyelj, nem hiszem, hogy apukád olyan hü.lye, hogy ne tudja, milyen rosszul esik neked, amit mond.

Én a Mérgező szülők c. könyvben olvastam, hogy egy apa mindig azt mondta a lányának, hogy milyen büdös. Hogy minden pólusából bűzlik. Pedig egyáltalán nem volt büdös, senki más nem érezte. De a lány már teljesen ennek a rabja volt, mániákusan használta a sprayket, stb.

Nem tudom, apukád miért nem veszi észre magát, de én a helyedben nagyon durván leszólnám, hogy sürgősen fogja be a száját, és ne gondolja hogy ő olyan gyönyörű látvány az alsónadrágjában. És azt is mondd el neki, hogy k.urvára nem érdekel, hogy mit beszél össze vissza, mert ő sem egy body builder és nem adsz a szavára.

(most engem is felidegesített egy kicsit :D)

2009. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

21:04

Emlékszem, engem az első menstruáciom idején ültetett le az apám és mondta el, hogy ilyenkor másoknak büdös vagyok, ha nem cserélek elégszer vattát. Akkoriban még nem nagyon használtunk tampont, anyám meg nem volt, aki segített volna. A mai napig emlékszem, milyen rosszul esett. Pedig csak a jószándék vezérelte.

2009. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
87%

előző vagyok.

vagy még csinálhatod azt is, hogy amikor mondja, teljesen érdektelennek és közönyösnek látszol, unatkozó pofát vágsz, gúnyosan rámosolyogsz és megkérdezed "ez mára a szépségtipped?" vagy "nincs melltartóm. adjál pénzt" :D

2009. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%
21:07, természetesen nem a jogos esetekre értettem.
2009. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

21:11

Sejtettem. Meg aztán én tudom, hogy nem akart bántani, csak mint elefánt a porcelánboltban-segített volna.

Én vagyok, akit 40 évesen még mindíg dícsérget és büszke rám. Nem is érti, a pasim hogy tudott elhagyni. :)

2009. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!