Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megjegyzéseket tesz a...

Apám megjegyzéseket tesz a mellemre! Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Már többször mondta, hogy vegyek fel melltartót (akkor is volt rajtam) mert hogy lassan a térdemig lógnak!


Állandóan beszól, már nem merek kimenni, ha itthon van még felsőbe sem, mert félek mikor mondja megint.

Anyukám nem szokta mondani, szóval szerintem nem olyan nagy a gond, hogy ne merjek utcára menni... nem tudom.


Előrebocsátom, régen azért is kaptam megjegyzést, hogy nekem meg se nőttek a melleim pedig már mennyi idős vagyok... (21 leszek.) És hogy biztos valami bajom van, mert csak hízok... (sajnos mindig csak este eszünk, szóval azért van de ez most nem fontos)

Elég kicsi melleim vannak, még átlagosnak se mondanám őket, de mivel kövér vagyok ( majdnem 90 kg) inkább lógósak, mint feszesek. Hordok sportmelltartókat, ennél szűkebbet nem tudok felvenni mert nem is kapok magamra meg így is elég szűk. Alig tudok melltartót venni, mert a mell részénél nekem mind nagy, viszont a szélessége vagy hogy írjam meg sokszor nem elég, mert ugye van rajtam felesleg és így nehéz...


Mit tehetnék? Mit vegyek fel, hogy ne lógjanak ennyire? Nem tudtok valami tippet esetleg?


És csak nekem furcsa ez? Mármint, hogy még ha tényleg lógnak is (mindig van rajtam melltartó és kicsik a melleim, annyira nem lehet undorító szerintem akkor se, ha pólóban vagyok. Vagy ilyen undorító lehet, szerintetek?

Szóval csak nekem furcsa, hogy apám a melleimmel foglalkozik?

Másnak is mondott már hasonlót az apja? Nem tudom de én nem tudom hová tenni, hogy egyáltalán miért néz rám úgy, nem is tehetne rám megjegyzést! Nem neki égés, hogy a melleimmel foglalkozik? Nem értem, hogy most velem van baj vagy micsoda???


Ma délelőtt is mondta, én meg közöltem, hogy hova vegyek már fel melltartót, amikor van rajtam és hogy hagyjon már békén. Így is van épp elég bajom...

Még mindig ideges vagyok miatta és nem tudok napirendre térni a dolog fölött. Akkor nem akartam kiírni kérdést, ne lássák a szégyenemet. Gondoltam elfelejtem, mint máskor de még most is zavar. :(


Szerintetek mit tehetnék? és Hogyan kezeljem ezt?


Az, hogy költözzek el nem megoldható. Mellműtétre nem telik.


De komolyan, helyes ez?! Anyukám se szólt rá semmit, pedig hallotta nem egyszer. Neki nem kellene szólnia, hogy mit foglalkozik ő az én melleimmel? Na jó, nem olyan durván, csak sokszor mondja, hogy "miért nem veszel fel melltartót, a bokádig fognak már lógni a melleid?!" Dehát vettem fel!!!!!! Nem igaz már...

Elnézést, csak ideges vagyok miatta és nem tudom, hogy most valóban velem van-e gond vagy mi van. Én ki vagyok akadva ezen, hogy hogy mondhat ilyet valakinek az apja. Most akkor ő a melleimet nézi, hát miért nézi? Mit akar tőlem??? Nem bírom felfogni.


2009. dec. 13. 20:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

21:13

Ja igen, ezek a férfiak. Amikor egyszer apám elvitt karácsonyi ajándékot venni, és azt mondta az egyik kardigánra, hogy "ne haragudj, de... egy kicsit... nagy benne a csípőd" tudom, hogy nem hangik durván, de valahogy úgy megsértett, hogy hazamentem és sírtam :D

Én azt hiszem, hogy egy férfi rokonnak a véleményére nem feltétlenül kell adni. Mert mondanak hülyeségeket.

2009. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd magadra engem mamám cikiz mindig hogy kövér vagyok mert olyan 10 12 évesen duci voltam és mindig azt mondja hogy ne egyél annyit mert már így is kövér vagy pedig 170cm vagyok és 50kg tiszta csont és bőr vagyok
2009. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon izléstelenül viselkedik az édesapád. Ez már nemcsak tapintatlanság, hanem izléstelenség. A lányát kellene benned látnia és nem a nőt! Ő pedig folyton az utóbbit fixírozza. Szólj édesanyádnak, hogy védjen meg, álljon melléd és állitsa le az apukádat. Hogy nézne ki az pld. ha te őt a férfiasságában /pld. sörhas, vagy valami hasonló/ állandóan sértegetnéd. Nem miatta, hanem saját magad miatt határozz el egy komoly fogyókúrát. Több lesz az önbizalmad, ami örömmel tölt el. Addig is tedd azt, amit tanácsoltam és kerüld az apukádat.
2009. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el a többi választ, most nincs rá időm, de szerintem csak azt szeretné, ha csinos, szép lánya lenne.

nem szép tőle, hogy így beszólogat, főleg, hogy úgysem lehet már mit tenni, kivéve a mellplasztikát.

ha valakinek nagyon lóg a melle, az sportmelltartóban is látható.

ha kisgyerekként is kövér voltál, akkor a szüleid hibája, hogy most 90 kilós vagy, ezt nyilván az apád is tudja, lehet, hogy a rossz lelkiismeretét próbálja így elkendőzni, hogy téged szid, aki nem sokmindenről tehetsz.

ja igen, a mellplasztikának is csak úgy van értelme, ha előtte lefogysz, és tartod is a súlyodat.

2009. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem azt szeretné, ha szép és csinos lánya lenne, hanem azt, hogy az állandóan visszatérő gusztustalan megjegyzéseivel szegény lányt az őrületbe kergesse. Ha azt szeretné, akkor mondta volna egyszer, azaz egyetlen egyszer és leszállt volna a témáról, de neki ez a zrikálás élvezetet jelent, mert látja szegény kislányon az emiatti szenvedést. Egyre vigyázz: meg ne fogja, mert akkor vége lesz a világnak! Hányok az ilyen férfiaktól!

27/F

2009. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
akárhogy is, téged kéne a legszebbnek látnia. megtudhatnánk, hány centi vagy?
2009. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.


Fogyókúrázom egyfolytában, de egy nap alatt nem tudok lefogyni. Most is fogytam sokat, egyelőre stagnál a súlyom de még tervezek fogyni.

Mindig kövér voltam és ez csak egyre rosszabb lett. Szüleim sosem vesznek rendes ételt, velük képtelenség egészségesen étkezni. És mindig csak este van ennivaló, akkor meg ugye muszáj ennem mert éhes vagyok, egész nap egy falat ételt nem tudok enni, csak este van mit. Nem panaszkodni akarok, de ez mindig így volt, gyerekkoromban is. Hiába mondtam akkor is, hogy le akarok fogyni ők sose tettek érte semmit. De sajnos mivel nincs hová mennem nem nagyon szólhatok semmit.


21:59 remélem erre nem kerül sor. Nem szokott felém közeledni, csak szóban bánt mindig.



Nem tudom mi járhat a fejében. Soha nem törődött velem, nem tudom akkor miért akarja annyira, hogy csinos lánya legyen. Persze gondolom, ha egy vékony, nagymellű szőke lennék akkor nem szólna be semmiért. De így, hogy kövér is vagyok ráadásul inkább fiús, mint nőies... mindig beleköt valamibe. Azt hiszem bármit csinálok az szerinte rossz.

2009. dec. 13. 22:17
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy csak este van kaja? és nem tudod betenni a maradékot hűtőbe? vagy akkor megeszik? :S

figy, én úgy fogytam le 12 kilót, hogy csak reggelit és ebédet ettem. ha suliba vagyok, eszek tízóraira egy joghurtot. szerintem ezt Te is kipróbálhatnád.

A fiússág meg-remélem nem bántalak meg- szerintem az önbizalomhiányból ered. na persze ilyen kritikák mellett nem csoda ha nincs önbizalmad -_-"

2009. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem láthatnék rólad képet? Kezded felkelteni az érdeklődésemet!
2009. dec. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Erre sürgősen lépni kell, mert ez elég komoly személyiségzavart, önértékelési problémát okozhat a későbbiekben is. A tulsuly sem véletlen. Nem neked kellene szégyellned magad, hanem az apádnak, akinek feltétel nélkül kellene szeretnie, a női részedet erősitenie. Azért, ha társaságban lesztek, hangosan szólj rá, lesznek, akik kiállnak melletted, hamár anyukád ezt nem teszi meg.
2009. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!