Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megjegyzéseket tesz a...

Apám megjegyzéseket tesz a mellemre! Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Már többször mondta, hogy vegyek fel melltartót (akkor is volt rajtam) mert hogy lassan a térdemig lógnak!


Állandóan beszól, már nem merek kimenni, ha itthon van még felsőbe sem, mert félek mikor mondja megint.

Anyukám nem szokta mondani, szóval szerintem nem olyan nagy a gond, hogy ne merjek utcára menni... nem tudom.


Előrebocsátom, régen azért is kaptam megjegyzést, hogy nekem meg se nőttek a melleim pedig már mennyi idős vagyok... (21 leszek.) És hogy biztos valami bajom van, mert csak hízok... (sajnos mindig csak este eszünk, szóval azért van de ez most nem fontos)

Elég kicsi melleim vannak, még átlagosnak se mondanám őket, de mivel kövér vagyok ( majdnem 90 kg) inkább lógósak, mint feszesek. Hordok sportmelltartókat, ennél szűkebbet nem tudok felvenni mert nem is kapok magamra meg így is elég szűk. Alig tudok melltartót venni, mert a mell részénél nekem mind nagy, viszont a szélessége vagy hogy írjam meg sokszor nem elég, mert ugye van rajtam felesleg és így nehéz...


Mit tehetnék? Mit vegyek fel, hogy ne lógjanak ennyire? Nem tudtok valami tippet esetleg?


És csak nekem furcsa ez? Mármint, hogy még ha tényleg lógnak is (mindig van rajtam melltartó és kicsik a melleim, annyira nem lehet undorító szerintem akkor se, ha pólóban vagyok. Vagy ilyen undorító lehet, szerintetek?

Szóval csak nekem furcsa, hogy apám a melleimmel foglalkozik?

Másnak is mondott már hasonlót az apja? Nem tudom de én nem tudom hová tenni, hogy egyáltalán miért néz rám úgy, nem is tehetne rám megjegyzést! Nem neki égés, hogy a melleimmel foglalkozik? Nem értem, hogy most velem van baj vagy micsoda???


Ma délelőtt is mondta, én meg közöltem, hogy hova vegyek már fel melltartót, amikor van rajtam és hogy hagyjon már békén. Így is van épp elég bajom...

Még mindig ideges vagyok miatta és nem tudok napirendre térni a dolog fölött. Akkor nem akartam kiírni kérdést, ne lássák a szégyenemet. Gondoltam elfelejtem, mint máskor de még most is zavar. :(


Szerintetek mit tehetnék? és Hogyan kezeljem ezt?


Az, hogy költözzek el nem megoldható. Mellműtétre nem telik.


De komolyan, helyes ez?! Anyukám se szólt rá semmit, pedig hallotta nem egyszer. Neki nem kellene szólnia, hogy mit foglalkozik ő az én melleimmel? Na jó, nem olyan durván, csak sokszor mondja, hogy "miért nem veszel fel melltartót, a bokádig fognak már lógni a melleid?!" Dehát vettem fel!!!!!! Nem igaz már...

Elnézést, csak ideges vagyok miatta és nem tudom, hogy most valóban velem van-e gond vagy mi van. Én ki vagyok akadva ezen, hogy hogy mondhat ilyet valakinek az apja. Most akkor ő a melleimet nézi, hát miért nézi? Mit akar tőlem??? Nem bírom felfogni.


2009. dec. 13. 20:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
71%
Amit apád tesz, az már-már kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát!
2009. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal gondok vannak! Engem rettentően zavarna bármilyen megjegyzés apámtól a mellemre. Nemcsak az, hogy lóg, nem lóg, nagy, kicsi, bármi! Ez nem az apa "feladata", hogy szóljon. A másik, hogy sok mindent nem is tudsz csinálni vele, mert ha már egyszer lóg, akkor csak plasztika segíthet rajta más nem. Anyukádnak mondtad, vagy tudja? Mit szól? Én anyukád helyében sürgősen leállítanám apádat! Te pedig próbálj nézni teszveszen, vaterán extra melltartót. Általában a számozás mutatja a kerületet (pl. 100) és a betű pedig a kosár méretét (pl. G) (vagyis a mell nagyságától függ ez).
2009. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
74%

biztos vagyok benne, hogy nincs semmilyen szexuális ferdeség az apában. egy törődő, gondoskodó apánál ez természetes, csak mint a legtöbb férfi, nem tudja ő sem, szépen kifejezni magát, úgy, hogy ne okozzon olyan nagy fájdalmat. lehet, hogy idegességében szól ilyen durván, mert mérges, hogy tehetetlen.

ha az anyukája szólna a lányának, akkor nyilván egy szava sem lenne rá az apának. persze nem is most kéne szólni, hanem gyerekkortól kezdve nem lett volna szabad hagyni, hogy ez kialakuljon. azért szól ő, mert az anya ezzel nem törődik, jobb híján ő próbál valamit tenni.


egy aggódó apa szól az ilyenért, mint ahogy nekem is szólt az enyém, mikor felszedtem vagy 3-4 kilót. a barátnőim közül persze senki sem mondta, hogy vigyázzak, nem szép stb., hogy is szóltak volna, ők lesz.rják, de ő rögtön szóvá tette, és teljesen igaza volt. mert őt érdekelte a lánya. ahogy minden normális apát is érdekli az ilyen.

2009. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Remélem többször nem fogja mondani, mert tényleg elég zavaró. Megpróbálok nem foglalkozni vele, úgyse tudok mit csinálni. Attól, hogy ezen rágódok éjjel-nappal semmi sem változik, szóval mostantól nem fogom komolyan venni. Végzek mellizomerősítő gyakorlatokat többet, hátha valamennyit használ. Mást nem tudok tenni.

Azért örülök, hogy sokan írtatok, mert én olyan furcsának éreztem ezt, hogy ilyet mond nekem az apám. Na mindegy is, minden jót kívánok mindenkinek! :)

2009. dec. 15. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!