Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan várom el...

Szerintetek jogosan várom el a páromtól, hogy gyalog járjon dolgozni?

Figyelt kérdés

2 megállónyira van a munkahelye. A bérlet 6 e ft, reggelente 10-15 percet vár a buszra, délután 30at.

Tízemeletesben lakunk, az ablakból pont látni a buszmegállót ami a munkahelyétől 10 méterre van.

Én a másik irányba dolgozom, párszáz méterre a lakástól.

Minden itt van a közelben ami kell, nincs szükségünk bérletre.

Szerintem csak kidobott pénz az a 6 ezer ft. Mindketten minimálbért keresünk és albérletben vagyunk.


2014. márc. 26. 14:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
66%
Mikor indul reggel es mit solgozik?
2014. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Hát én is elvárnám. A körülmények miatt főleg.
2014. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
2 megálló az tényleg nem sok, én 5 megállót szoktam gyalogolni, mert tényleg elég drága a bérlet, de azért a fővárosban (ha Pesten laktok), elég közel vannak a megállók egymáshoz, mert nekem ez az öt megálló egy bő fél óra....
2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
Annyi séta jót tenne az egészségének.
2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy kell-e máshova busszal járni. Ügyintézés, rokonok, stb. Ha az arra fordított buszjegy kevesebbe kerül, mint a havi bérlet, akkor felesleges a bérlet.

Persze nem mindegy az sem, hogy mekkora távolság az a két buszmegálló :) Nálunk vannak olyan vonalak, ahol tényleg séta távolságra vannak, de vannak olyanok is, ahol nagyon messze vannak egymástól a megállók.

Kb. mennyi idő lenne az út gyalog?

2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%
2 megállóért mi a csudának buszozni? Annyi gyaloglás éppen kell naponta, jót tesz az egészségnek.
2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
50%

nem kell feltétlenül bérletre költeni. elég egy gyűjtőjegy amit kilyukaszt ha jön egy ellenőr. ez kockázatos egyszer én is befürödtem, de valaki fél évig is utazott egy gyűjtőjeggyel. ezt csak akkor csinálja, ha nagyon nincs kedve gyalogolni.


amúgy szerintem tényleg felesleges ilyenre kiadnotok pénzt. előbb beér és haza míg vár a buszra.

2014. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Ülőmunkát végez, kényelmes tempóban 8-10 perc.

8-17 óráig dolgozik.


Nincs messze a munkahelye, rálátok az ablakból! )(9.-en lakunk)

2014. márc. 26. 14:36
 9/47 anonim ***** válasza:
43%

Az én melóhelyem 3 km-re van, ami ugye napi 6 km, mégis gyalog megyek. Szép lenne a kevés pénzemből még buszbérletre elszórni pénzt.

Utálom az ilyen tartatlan embereket, pláne ha férfi az illető. Egy puhapö.cs, nem férfi.

2014. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
Annyi mozgás kell az embernek. Eszembe se jutna busszal járni ha ilyen közel dolgoznék a munkahelyemhez.
2014. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!