Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan várom el...

Szerintetek jogosan várom el a páromtól, hogy gyalog járjon dolgozni?

Figyelt kérdés

2 megállónyira van a munkahelye. A bérlet 6 e ft, reggelente 10-15 percet vár a buszra, délután 30at.

Tízemeletesben lakunk, az ablakból pont látni a buszmegállót ami a munkahelyétől 10 méterre van.

Én a másik irányba dolgozom, párszáz méterre a lakástól.

Minden itt van a közelben ami kell, nincs szükségünk bérletre.

Szerintem csak kidobott pénz az a 6 ezer ft. Mindketten minimálbért keresünk és albérletben vagyunk.


2014. márc. 26. 14:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Akkor én sem akarok megbántani senkit, de könnyű úgy mozogni, hogy más választás nincs.


Én szeretek sétálni, de nem "munkaruhában", blézerben meg farmerban, teletömött dossziékkal a kezemben. És bár igaz, hogy lapos talpú cipőt hordok, de nem szeretném, ha két hét alatt tönkremenne, mert nincs rá keretem.

2014. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Kérdezném azokat akik a # 35-ös válaszomat lepontozták, mi a probléma vele?
2014. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
53%

Hat nem tudom, utolsó, talán az, hogy

a, a kerékpárt se ingyen adjak - nem ismerem a jelenlegi magyarorszagi árakat, az enyém egy sima minden extrát nélkülöző bicaj volt 10 eve, 25e, a mostani se extra, ez 300euro volt.

b, nem mindenki szeret bicajozni

c, nem derült ki - vagy atsiklottam rajta, hogy ferfi vagy no e az illető, de se kiskosztumben es korom cipőben, se öltönyben nem nagy elvezet biciklizni

d, a biztonságos tárolását is meg kellene oldani mind otthon, mind a munkahelyen.....

2014. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
56%
Aki irodában dolgozik, és bicajjal jár be, az bent lezuhanyzik? Hol? Visz váltóruhát?
2014. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
56%

43 as azert ne hasonlitsd kulfoldi arakkal. Itt is lazan kiadnak tobb ezer eurot egy bicikliert...

Hasznaltan 15 ezer ft ert mar vesz az ember.

2014. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ha olvastad volna, kedves utolso, akkor latod, hogy irtam "nem vagyok tisztaban a mai magyarorszagi arakkal"....
2014. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Aki irodában dolgozik, és bicajjal jár be, az bent lezuhanyzik? Hol? Visz váltóruhát?"


Hat tudod, en Hollandiában elek, itt szinte mindenki bicajjal jár, de olAt meg nem hallottam volna, hogy lezuhanyozott volna a munkahelyre érve, vagy váltó ruhát vitt volna - hacsak nem formaruhat kell hordani.....

2014. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!