Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El költözhetek 17évesen...

El költözhetek 17évesen valamilyen módon a barátomhoz? (szüleim nem engedik meg) már ha lehet az ilyet szülőnek nevezni.!

Figyelt kérdés

Mindent megcsinálok itthon,segítek anyáméknak,jó tanuló vagyok és még a testvéreimre is vigyázok rengetegszer de soha nem csinálhatok semmit,nem mehetek sehova,meg zsarol hogy ha ezt meg azt nem csinálom meg akkor nem mehetek el a barátomhoz és én mindig megcsinálom amit mond..ma később jöttem haza,meg is violt beszélve hogy az ötössel jövök haza de én írtam neki hogy autóval jövök a barátommal meg az apukájával és 18óra fele értem haza és ezért nem mehetek holnap a barátomhoz..én ezt már nem bírom (barátommal már 2éve és 3hónapja vagyunk együtt) 3hónap múlva leszek 17éves ! Mit tudnék tenni hogy elköltözhessek a barátomhoz ?


16/L



2014. ápr. 4. 19:24
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy rossz, de miért itt panaszkodsz? Ha valóban olyan súlyos a helyzet mint amilyennek beállítod, akkor irány a gyámhatóságra.
2014. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Édesapám meg engedné hogy elköltözzek a barátomhoz mert vele is beszéltem erről csak az a baj hogy nem vele élek..anyám meg nem engedi..még mindig nem enged semmit se !
2014. máj. 20. 18:40
 53/54 anonim ***** válasza:
No,akkor szerintem egyszerű a válasz,kérvényezni kell hogy Apádhoz kerülj...szerintem arra ötször hamarabb bólintanak,mint a házasságra...persze ez csak a véleményem....de mindenképpen látogass el a gyámhatóságra....ők tudják hogy mi a módi...
2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Hopsz,ez régen volt...azóta mi történt?
2015. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!