Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha párotok azt...

Mit szólnátok ha párotok azt mondaná - bár ő élne abból hogy otthon van?

Figyelt kérdés
nekem ezt vágja a fejemhez hogy én itthon vagyok gyed-n a gyerekkel. sőt utón a következő is. ezt valamelyik nap vágta a fejemhez hogy én abból élek hogy itthon vagyok. minden háztartási feladatot én látok el, ha jön a pénzem leadom az egészet és abból vásárolok mindent a gyereknek... és bevásárolni is abból járok el. de ha elfogy akkor kérek. mondtam hogy adjuk a gyereket bölcsibe abba nem megy bele. ha ő hazajön semmi dolga nincsen, sőt van hogy nem is foglalkozik velünk hanem tv-zik meg számitógépezik.
2014. ápr. 5. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
93%

21.


Férfiként kérdem: miért jó egy nőgyűlölő ember mellett lenni és gyerekeket szülni neki? Nem provokálásból kérdezem.

2014. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
97%

És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy mi lesz akkor, amikor a gyerek vagy a gyerekek óvodába, iskolába kerülnek, vagyis az anyuka is elmegy dolgozni. Anyuka elmegy, letölti a munkaidejét, utána hazamegy, megfőz, akár a hét közbe, vagy akár hétvégén kimos, takarít, plusz ott van a gyerek(ek), akivel-akikkel szintén kell még foglalkozni otthon, apuka meg "csak" elmegy dolgozni és otthon éppen vagy nem csinál semmit vagy csak 1-2 dolgot. Akkor miről beszélünk? Ebben a helyzetben konkrétan anyuka dupla annyit dolgozik, mint apuka. És ezért nem jár megbecsülés? Dehogynem.

Ilyenkor én már kitapasztaltam, hogy nem kell kétségbe esni, nem kell magunkba fordulni, hanem igen is ki kell állnunk magunk mellett, hogy hasznos és jó, amit csinálunk. Mert fordítva ők nem biztos, hogy ezt mind meg is csinálnák így, ahogyan mi.

2014. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

nekem azt mondta annó egy ismerősőm aki szintén hasonló cipőben volt- a nő magának szül elsősorban.

miért jó egy ilyen férfi mellett? talán azért mert az ilyen problémák nem rég hanem mostanában kezdődtek... és ha már terhes az illető meg anya is akkor legalább elvárna annyi tisztelet ha már a gyerek és a család -úgyszólván az otthon melegét biztositsa akkor legalább valami köszönetet kaphatna vagy némi megbecsülést. sajnos sok férfi él úgy hogy ő elmegy dolgozni az asszonynak kuss. és az a baj ha ezt előre tudtam volna akkor nemhogy 2 de 1 gyereket se válalltam volna

2014. ápr. 5. 13:16
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Az egeszben a gyerekeket sajnalom a legjobban. Nekem sem volt egyszeru ilyen apa mellett felnoni..
2014. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
hát figyelj én megpróbálom amit tudok. aztán ha nagy lesz a gyerek és értelmes akkor majd közlök vele dolgokkat
2014. ápr. 5. 13:19
 26/63 anonim ***** válasza:
Nincsen barátnő, anyu, anyós, barát, aki tudna segíteni valamicskét? tudom, nem az ő feladatuk, de hogy kicsit legyen időd-erőd átgondolni a dolgokat, stratégiát váltani?
2014. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
van elég gondja mindenkinek. miért varrjam a nyakukba a gyerekemet még? azért hogy nekem legyen időm magamra? ez önzőség
2014. ápr. 5. 13:20
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
önrzőség az hogy 2 gyereket szülsz ennek a... ne is minősítem minek.
2014. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
17%

Annyira vicces amikor a nők fel vannak háborodva hogy milyen cudar a sorsuk. :) Azért kíváncsi lennék, hogy hány nő menne napi 12 órázni a gyárba, ahelyett hogy otthon port töröl, elmosogat maga után, a gyereknek enni ad, és elmegy vásárolni ruhácskát magának meg a gyereknek.


Nem mondom, bunkóság felhánytorgatnia ezt a férjednek, de amit itt egyesek előadnak hogy az a világ legnehezebb feladata hogy felmossa a 10 négyzetméteres konyhát heti kétszer, nagyon durva túlzás.


Én férfiként dolgozom is és a háztartásomat is vezetem, és képzeljétek a meló nehezebb!

2014. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
75%
30, hány személyes a háztartásod? Hány gyermeket nevelsz?
2014. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!