Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha párotok azt...

Mit szólnátok ha párotok azt mondaná - bár ő élne abból hogy otthon van?

Figyelt kérdés
nekem ezt vágja a fejemhez hogy én itthon vagyok gyed-n a gyerekkel. sőt utón a következő is. ezt valamelyik nap vágta a fejemhez hogy én abból élek hogy itthon vagyok. minden háztartási feladatot én látok el, ha jön a pénzem leadom az egészet és abból vásárolok mindent a gyereknek... és bevásárolni is abból járok el. de ha elfogy akkor kérek. mondtam hogy adjuk a gyereket bölcsibe abba nem megy bele. ha ő hazajön semmi dolga nincsen, sőt van hogy nem is foglalkozik velünk hanem tv-zik meg számitógépezik.
2014. ápr. 5. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Szülj neki még e, hàtha megvàltozik....
2014. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
*még egyet
2014. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak akik később változnak meg. Nekünk is van 3 gyerekünk (a legnagyobb 22 éves). Mindig mindenben számíthattam rá, a gyerekekkel törődött soha egy szavam sem volt. Mellette én is és ő is dolgoztunk és csak annyit kértem,hogy hétvégente segítsen megfőzni (istenien főz és a gyerekek imádják). Aztán kapott egy jobb munkalehetőséget ott megismerkedett olyan emberekkel akiknek se kutyájuk se macskájuk és minden megváltozott. Semmibe nem segített, ha főzni kellett engem szídott,hogy miért nem én csinálom meg. Vidéken lakunk és van egy kocsink de csak neki van jogsija. Ezt ki is használja és ha megkérem,hogy vigyen el nagybevásárlásra akkor felvan háborodva,hogy én ugráltatom. Kiderült,hogy szeretője van de megbocsátottam neki. Aztán gondolt egyet és megbeszélés nélkül felmondott. Most az én fizetésemből élünk, fizetünk mindent, soha nem takarít, otthon fekszik vagy mikor megkérem valamire lelép a haverjaival az én munkaidőm alatt és hisztizik,hogy mindent neki kell csinálnia. Most 43 éves én 42. A lányom jól kiosztotta azóta kicsit észbe kapott és elkezdett munkát is keresni. Persze ehhez az kellett,hogy lássa,hogy a lányunk férjhez megy és nemsokára unokája is lesz, illetve ott van a 2 másik még kiskorú gyermekünk.

Szóval igen vannak olyanok akik hirtelen valami hatására megváltoznak.

2014. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!