Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha párotok azt...

Mit szólnátok ha párotok azt mondaná - bár ő élne abból hogy otthon van?

Figyelt kérdés
nekem ezt vágja a fejemhez hogy én itthon vagyok gyed-n a gyerekkel. sőt utón a következő is. ezt valamelyik nap vágta a fejemhez hogy én abból élek hogy itthon vagyok. minden háztartási feladatot én látok el, ha jön a pénzem leadom az egészet és abból vásárolok mindent a gyereknek... és bevásárolni is abból járok el. de ha elfogy akkor kérek. mondtam hogy adjuk a gyereket bölcsibe abba nem megy bele. ha ő hazajön semmi dolga nincsen, sőt van hogy nem is foglalkozik velünk hanem tv-zik meg számitógépezik.
2014. ápr. 5. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

lehet kedves utolsó de neked nincs gyerek.

meg mi az hogy magunknak ruhácskát vásárolni? nagyon álomvilágban élsz hogy te ezeket a dolgokat látod magad előtt... ha majd a te nyakadba van mindaz hogy a háztartást,postát mindent a gyerekhez időzitsél mert van olyan hogy hivatalos helyen a kicsi hisztis nyügős és már menne de a dolgod is intézzed. nem egyszerű megnézném a fejedet hogy csillapitod gyerekedet hogy megnyugodjon úgy hogy még a csekket is fizesd be és vásároljál.

2014. ápr. 5. 13:31
 32/63 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 30-as!

És van gyereked? Mert majd akkor szólj hozzá, ha lesz!

A másik meg, hogy ezt a férjem is folyton félreérti, meg mivel férfi vagy, így te is.

Itt nem arról van szó, hogy anyukák sírnak, mert ők dolgoznak, apuka meg nem. Szó nincs erről! Itt arról van szó, hogy a gyereknevelés, a házimunka és egyéb dolgok, amiket egy anyuka elvégez, míg otthon van, amibe kedves, drága 30-as az is benne vagy, hogy bizony néha 24 órás szolgálatban vagyunk, mert a gyerekünkhöz éjjel is esetleg hónapokig fel kell kelni, így igen is dolgozunk és igen is munka az is, amit mi csinálunk. Csak az időnket mi osztjuk be saját magunknak. Míg neked a főnököd osztja be 8 vagy 12 órára. De utána te otthon vagy és ugyanúgy te rendelkezel a saját időddel. Amit itt a férfiak nem fognak fel, hogy mi nők igen is becsüljük a férfiakat, férjeinket, a gyerekünk apukáját is azért, hogy ő elmegy dolgozni és pénzt hoz a házhoz, elhisszük, hogy néha fáradtak, kimerültek, hogy nekik is kell pihenni, stb. csak azt kéne megérteni, hogy mi sem egész nap a lábunkat lógatjuk attól, mert itthon vagyunk és nem megyünk el egy munkahelyre. De képzeld el, ha majd mi is elmegyünk egy munkahelyre, akkor x óránkat a főnök beosztja és után hazamegyünk is ugyanúgy otthon is dolgozunk, csak azt az időt már mi osztjuk be magunknak. Ez a nem mindegy!

2014. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az én férjem is a 3. gyereknél lett egy undorító ember. nem előbb, és mit csinálhatnék? igen, ki vagyok neki szolgáltatva, hisz a gyerekeket közösen vállaltuk, nem az én fizetésemre/gyedemre, hanem közösen. igaz, annyit kellett volna, amennyit egyedül is el tudok látni, de nem gondoltam volna, hogy a gyönyörű, irigylésre méltó életünk hirtelen pál fordulatot vesz. őmiatta.

és igen, 12 órát dolgoztam előtte, nem gyárban, hanem pénzügy-számvitel osztályon és az a munka sokkalta könnyebb volt, mint 3 5 év alatti gyereket nevelni egész nap, szabi nélkül, betegállomány nélkül, max 2-3 órányi alvásidejűkben netezéssel pihenve. ellenben a munkaidő itthon nem jár le, éjjel nemcsak vasalás van, hanem, ha betegek, akkor is helyt kell állni. fogalma sincs, aki nem csinálja ezt. ezek nem panasz szavak, hanem tények, és igen, az ember a társával közösen képzeli el ezeket, főleg, ha annak még a munka is büdös. a leggázabb, hogy ezek a férfiak nézik semmibe a nőket. kész röhej.....

2014. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
50%
Nna, azért ne hurrogjátok le ennyire a 61% válaszadót, mert ő nem akart rosszat...Csak nincsen gyereke, és nem tudja elképzelni a helyzetet.
2014. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
24%

# 34


Ez durva. Mármint, hogy harmadik gyerek után kattant be a férjed.

2014. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
50%

Még annyit, hogy most volt egy komolyabb nőgyógyászati műtétem. alig várta, hogy hazajöjjek, pedig pusztán 6 órányira mentem el...... feküdnöm kellett volna 4-5 napot, nem volt rá lehetőségem. már attól a 6 órától is ki volt, pedig csak 2 gyerekkel volt, a 3. oviban.

és ennek ellenére semmibe veszi az anyaságot, anyákat, nőket.

pedig látja, tudja, hogy mivel jár.

az én férjemnek egy éve lett egy "barátja" egy elvált 40-es és az oltja. hogy "ne hagyd, hogy szerepcsere legyen, ne végezz házimunkát, a nő dolga, a nő neve a kuss......"

2014. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

és átküldte nekem, hogy ehhez tartsam magamat:


[link]

2014. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi, hogy azok a nők akik ilyen "családban" élenk, ők hogy házasodtak és milyen életet éltek előtte? Megvalósították önmagukat, kihozták magukból a maximumot? Tanultak, jó munkahelyet találtak? Éltek önállóan egy ideig? A férjüket alaposan kiismerték házasság előtt? Sok helyzetben látták, kiismerték őt mint ember és mint férfi rendesen? Beszélgettek a jövőbeli tervekről, gyerekvállalási elképzelésükről? ÉLtek-e együtt házasság előtt? A céjaik, jövőbeli elképzeléseik, erkölcsi értékrendjük közel azonos volt? Nem csak belemenekültek egy házasságba és a gyereknevelésbe mert nem volt elképzelésük az életükről? Otthonmaradtak sokáig, vagy amint tudak visszamentek dolgozni? Ha látják, hogy szar az életük így, miért szültek tovább, sorra? Miért jó függni valakitől?
2014. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
77%-os... És te ezt élvezed? Miért nem lépsz?
2014. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
jó függni valakitől. gyerek mellett diplomáztam tavaly úgyhogy gondoltam a jövömre. és igen akkor amikor még gyerek nem volt többet segitett. de most már kezdett az egész monotonná válni nekem -hogy 2 hónapja szarik mindenre
2014. ápr. 5. 13:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!