Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségem fogyózik akkor...

Ha a feleségem fogyózik akkor az miért nem mindegy, hogy én mit eszek?

Figyelt kérdés
Volt rajta egy kis felesleg ami engem nem zavart de őt igen, ezért leadott pár kilót. Szerintem most irtó szexi, van mit fogni rajta de ő még azt is le akarja adni. Kicsit idegesít már, hogy azt nézi mindig, hogy mibe mennyi kalória van és semmit nem enged meg magának ami jó, szerintem túlzásba viszi. Mindegy. Amikor én eszek egy csokit vagy valamit akkor egyből mondja hogy "úristen ha tudnád hány kalória van benne.." , mindig beleszól hogy mit egyek és mikor. Például most vacsoráztam kenyeret és beszólt hogy nem most kéne. De én akkor eszek amikor éhes vagyok ha éjfélkor vagy hajnalban akkor akkor eszek. Átlagos testalkatom van. Mit tegyek? Ha csak simán beszélek az nem használ.
2014. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez pontosan így van. Azért szekál, mert irigy. Bűntudatot akar benned kelteni, amiért te megeszed azt a csokit. Nem sokáig fogja bírni, aztán dupláját fogja visszahízni, majd figyeld meg. Az egy dolog, ha valaki fogyózik, de ez a megszállottság már beteges.
2014. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Na, én kb. a kérdésem leírt nővel megegyezek, csak rajtam nem csak 'szexi' felsleg van. Én azért mondom néha a férjemnek, mert ha hangosan kimondom, meggyőzöm magam arról, hogy nem kell az nekem. Mert általában nagyon megkívánom, mert amúgy nagyon hasas vagyok, imádok enni, csokit, chipset, kenyeret... és mikor ő ilyet eszik, nagyon ennék én is, de ha kimondom hangosan, akkor az visszatart.

Szerintem emiatt egy nőt sem kellene lenézni...

2014. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesit ki mit eszik, lényeg hogy én tudom hogy mit, csak kenyeret meg fehér lisztes dolgokat lőttem ki meg cukros dolgokat, és lefogytam 12kilot, azota (fél év) tartom tömegem,én is eszek néha cukrtos müzlit mondjuk, vagy szülinapi tortából 1-2 szeletet, de nem remegek emiatt.
2014. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy ne hagyd magad.

Mondd meg, hogy ha így folytatja, nem fogod jól érezni magad az otthonotokban, sem a kapcsolatotokban, tehát ha nem változtat ezen, válás lesz a vége.

2014. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!