Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségem fogyózik akkor...

Ha a feleségem fogyózik akkor az miért nem mindegy, hogy én mit eszek?

Figyelt kérdés
Volt rajta egy kis felesleg ami engem nem zavart de őt igen, ezért leadott pár kilót. Szerintem most irtó szexi, van mit fogni rajta de ő még azt is le akarja adni. Kicsit idegesít már, hogy azt nézi mindig, hogy mibe mennyi kalória van és semmit nem enged meg magának ami jó, szerintem túlzásba viszi. Mindegy. Amikor én eszek egy csokit vagy valamit akkor egyből mondja hogy "úristen ha tudnád hány kalória van benne.." , mindig beleszól hogy mit egyek és mikor. Például most vacsoráztam kenyeret és beszólt hogy nem most kéne. De én akkor eszek amikor éhes vagyok ha éjfélkor vagy hajnalban akkor akkor eszek. Átlagos testalkatom van. Mit tegyek? Ha csak simán beszélek az nem használ.
2014. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
8-as. Aki fogyózik és számolgatja a kalóriákat, az NERM táplálkozik helyesen. Csak valamilyen divatot követ.
2014. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem divat, hanem helyes táplálkozás. Az elején mivel nem tudja miben mennyi van ezért kell számolnia, késöbb már tudni fogja mi hány kaloriát tartalmaz, igy majd nem kell számolni, én se számolom, tudom hogy tejcsoki tele van cukorral es kesz.
2014. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért, de nekem ez jutott elsőre eszembe (és ahogy látom, csak én gondolkodom ebből a szempontból): Szerintem mivel még mindig fogyózik azért mondja neked, hogy ne edd azt, mert akkor ő is megkívánja azt, és akkor, amikor épp meglátja.....
2014. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Mert önző.... amikor én ezt csináltam simán ehetett mellettem a barátom pizzát csokit, egy szavam nem volt, nem is zavart.
2014. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

- A hangya egész évben fogyókúrázott, koplalt ill. rendkívül egészségesen táplálkozott.

- A tücsök viszont egész évben minden finomságot megevett, megivott és jókat mulatott.


- Ősszel azután mind a kettő megdöglött...

2014. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon ehes lehet , ha ennyit ossza szorozza ki mit eszik.

Ha egyszer megunja az önsanysrgatast nagyon meg fog hizni!

2014. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%

En duci vagyok, jokat fozok, es akar ejfelkor is csinalok ennivalot a ferjemnek, ha keri :)

Es szivbol sajnalom azokat a noket, akik ilyen besavanyodott fogyokurazok azert, mert van egy kilo felesleguk, es a ferjuket is csesztetik.


Kerdezo, egy kiados beszolas elvenne a kedvet a felesegednek. Vagy tegyel megjegyzeseket arra, hogy milyen jo no volt, amig nem kezdett el fogyozni.

2014. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Ja es legszivesebben o is befalna este a kenyeret, mert ehes, es inkabb beszok neked, hogy ne egyel. Onzo alak.
2014. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 wiWell ***** válasza:
96%
Nekem az anyám csinálja ezt. Múltkor mondtam, hogy nem vagyok kíváncsi az ilyesféle kommentárokra, azóta már csak a szemrehányó tekintete kísér mikozben a hutoszekrény felé kozelítek...
2014. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

verdensrike, szerintem a tudatos táplálkozás nem azt jelenti, hogy soha nem engedhetünk meg magunknak egy kis kenyeret vagy csokit. Ez már megszállottság.


Szerintem a hölgy szenved, hogy ő nem ehet és kell neki a megerősítés, hogy ő csinálja jól, szóval meg akarja győzni magát, hogy aki nem úgy eszik, ahogy ő, az biztos egészségtelen és fúúú. Azt már nagyon sok diétamániákusnál észrevettem. Szinte remegnek az idegtől, mikor valaki nem az ő elveik szerint eszik. Itt az oldalon sok példa van rá, pl. mikor a paleosok itt ordítanak, hogy HÁHÁ, aki eszik glutánt az rákos lesz, meg fog halni és meg is érdemli, szenvedjen csak sokat, vagy a habzó szájú vegetáriánus, aki szerint ha húst eszel, akkor tömeggyilkos vagy. Csak magukat győzködik, hogy ők jobbak a másiknál.

2014. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!