Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki tizenévesen szül?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arről ha mondjuk valaki 16-18 évesen szül egy gyereket?
2009. dec. 27. 00:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy szülje meg de akkor a gyereknek az apja húzzon el dolgozni,és tartsák el a saját kölyküket. A legtöbb tizenéves anyuka itt veri a mellét meg kampányol a gyerek mellett,akiket én ismerek azok meg valojában mind az anyjuk nyakába varrták a gyereküket+ ők tartják el a plusz gyereket is amit nem ők csináltak.Szerintem ez nem fair senkivel szemben.
2009. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Mit gondolok?...

Amikor 16-18 éves voltam, akkor semmitől nem féltünk jobban, mint hogy terhesek leszünk fiatalon... (Rémálom!)


Most, hogy már gyerekeim vannak, rettentően kétségbe lettem volna esve, ha a lányom terhes lett volna 16-18 évesen! (Szerencsére ez nem történt meg, már 19 éves és nem fiúzik)


Azt gondolom, hogy egy 16-18 éves még maga is gyerek, képtelen ellátni és megfelelően nevelni egy babát.

Nincs önálló keresete, eltartani sem tudja, vagyis a szülei nyakára odaszül egy csecsemőt... A gyerek hányódik majd a felelőtlen "anyuka" és a nagyszülők között, senkinek nem lesz szüksége rá.


Azt gondolom, hogy egy 16-18 éve tönkreteszi ezzel a saját életét, a gyereke életét és még egy csomó ember életét is (szüleiét, testvéreiét, a gyerek apjának a családjáét, stb.)...

2009. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Még javába gyerek a 16-18 éves, inkább mással foglalkozzon aztán később lehet szó gyerekről. Ha meg megszüli akkor a szüleinek lesz gondja vele mert a gyerek eljár szórakozni, aztán a gyereke látja kárát, mert esetleg lelkileg sérült vagy fejletlen lesz.
2009. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
teljesen egyetértek az elöttem szólóval, elég nagy idióta, aki tizenévesen szűl. sőt, inkább önző.
2009. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Idiota a többség. Tisztelet a kivételnek de akit én ismerek (16) pár hónappal a szűlés után részegen ordítozta egy buliban hogy szabadok akkar lenni. Az apuka fél év után lelépet azóta se nézet a gyerekre, 21 évesen nincs melója és most a szüleinél csövezik. Tudom hogy ez felnőtekkel is megeshet de szerintem 1 érett, biztos kapcsolatban nem lesz alkoholista az anya.
2009. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

"...Az hogy szülje meg de akkor a gyereknek az apja húzzon el dolgozni,és tartsák el a saját kölyküket..."


Igen, ebben teljesen igazat adok neked, de sajnos az "apuka" többnyire 16-17 éves, aki még nem mehet el dolgozni, hanem suliba kell járnia!

18 évesen meg hova megy el dolgozni, mikor semmi szakmája nincs?... (Sokan diplomával is munkanélküliek.)

2009. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Akkor meg gondolkozni kell ,elmenni a közértbe és bevásárolni 1 csomag óvszert!Otthon pedig felhelyezni a péniszre szex előtt! Aki ezt nem teszi meg ilyen-olyan okokból azt én nemtudom sjanálni ha nincs munkája. Ha meg nemtud dolgozni,nem kell megszülni azt a gyereket! Ha én szültem 3 gyereket és a 16 éves lányom bejelentené hogy szül mégegyet nekem (mert ha még az anyagi részét nemis nézzük,akkoris nekem szüli,egy 16 éves lány nem fog tudni felelősségteljes szülőként viselkedni) hát mit mondjak nagyon nem örülnék! Pofátlanságnak tartom mikor itt ilyen hozzászolások érkeznek hogy "16 vagyok,terhes anyám aztakarja vetessem el,de megmondtam neki hogy ebbe nincs beleszólása,én nem vagyok gyilkos megtartom a gyereket" .. de igen van beleszólása!! Mert az a szerencsétlen gyerek nem tehet semmiről,és nem elég csak megcsinálni!csak ezt a sok taknyos nem tudja.. megszülik a vakvilágba utána meg anya meg apa nélkül tengeti az életét a gyerekük..:(

Bocsánat hogy indulatos voltam

2009. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.. és félreértés ne essék nem vagyok terhes és nem is tervezem csak az egyik osztálytársamnak most született gyereke és kiváncsi vagyok h ki hogy vélekedik az ilyen dolgokról
2009. dec. 27. 01:19
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki, hogy nem veled történt, és tanulj belőle : gyereket csak felelősen szabad világra hozni, amikor a saját keresetedből el tudod tartani, van saját lakásod, lehetőleg a gyerek apja is szerette volna a gyereket és számítani lehet rá később is...
2009. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

kérdező..

az én osztálytársamnak is mostanába született gyereke..14 et töltötte..:)

2009. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!