Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki tizenévesen szül?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arről ha mondjuk valaki 16-18 évesen szül egy gyereket?
2009. dec. 27. 00:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
01:36 ez komoly? 14 éves és már szűlt? Azaz kb. 13 éves esett teherbe. Atyaúristen!!!
2009. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elcseszi az életét. De nem érdekel, ő dolga.
2009. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

ma 02:03

halál komoly...

2009. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt oszt.társam 15 volt, mikor megszülte a gyerekét. a kislány a keresztnevén szólítja a csajt, nem pedig anyának. a gyereket a csaj szülei nevelték fel, ők vigyáztak rá, míg a csaj 17-18 évesen vmeik disco mögött dugatta magát. egy ideig a gyerek apja velük élt, aztán szakítottak, most megint vmi új pasija van a csajnak. elég durva. és kb a gyerek szívja meg a legjobban az egészet. nem is értem igazán. ha valaki 14-15 évesen nekilát a szexnek legalább védekezzen. nem fogok álszenteskedni, éppen betöltöttem a 16-ot, mikor sor került az első szexre a barátommal. érdekes módon 5 éve lassan együtt vagyunk, de még 72 órásra sem volt szükség, mert feltalálták a megfelelő védekezési módszereket. és hiába magyarázod el ezeket a tényeket ezen az oldalon, annyira sok eszetlen tini van, hogy fel sem fogják....

az, aki tizenévesen szül cseszheti az egész fiatalkorát...mindent...egyszerűen én ezt fel sem tudom fogni, és áldom az eget hogy soha fel sem merült a lehetősége, hogy megtörténjen velem ez az eset.


20/L

2009. dec. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a többség tényleg az anyjára sózza. Én 19 évesen szültem, apuka dolgozott, és másfél éves volt a pici mikor elhagytam, és én is dolgozni kezdtem. Sosem passzoltam le senkinek, nem buliztam, most 5 éves. Önálló vagyok, versenyszerűen orsazágúti kerékpározok, meg modell vagyok. Ilyen is van. Bár a 14 éves még nagyon gyerek :-(
2009. dec. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
Vakrepülés..
2009. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem érettek rá, nem tudják segítség nélkül ellátni. Anyagilag nem menne nekik, munkát nem adnak csak úgy képzettség nélkül, ha meg igen édeskeveset fizet.

Lehet, hogy felelősségteljesnek tartják magukat, de pár év, és rájönnek, hogy nem azok.

Ez tapasztalat, nem szültem, mert én is tudom, hogyan kell védekezni, de érzem, hogy mennyire más vagyok most 20 évesen, mint 13-17 évesen.

2009. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%
az, hogy a szüleinek nem kellett volna gyerek, mert nem tudták normálisan megnevelni...hát akkor igyák csak a levét, a gyerek meg megérdemelte, h elcseszte az életét, csak azt a szegény kisbabát sajnálom, hogy ilyen családba született
2009. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

Jó kérdés. Egyszer beszélgettem a szüleimmel vagyis az anyukámmal erről. Ha esetleg védekezés mellett teherbe esnék (sajnos semmilyen védekezés nem 100%os), akkor megszülném, és ő felnevelné. Én meg folytathatnám a tanulást, hogy később legyen munkahelyem hogy el tudjam magam és a gyereket tartani.

Igazából nem akarok ilyen helyzetbe kerülni, de megnyugtató volt az édesanyámról hallani, hogy nem üvöltene, meg fűnek-fának panaszkodna, hanem segítene.


Érdemes lenne megnézni a "Lányanya" című filmet. Tanulságos.

19L

2009. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy tanítványom volt 14 évesen a ballagáson a többi állt ő ült, terhes volt, megszülte, azóta van még egy másik pasitól persze, szegény anyja azért egyezett bele, mert neki volt abortusza és azt mondta a lányának ne legyen. becsültem ezekért a szavakért, de most ott tartanak, hoyg semmijük nincs egyszobás lakásban vannak a lánynak most ott a két gyerek az anyjánál vannak, apjuk meghalt már előtte egyébként ( mármint aki most a nagypapa lenne) szóval nagyon sanyarúan élnek.

persze jobb anyagi háttérrel biztos könnyebb, bár akkor is a mama nyakán van a kicsi, hiszen a leányanyának tanulnia kell még.

2009. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!