Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki tizenévesen szül?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arről ha mondjuk valaki 16-18 évesen szül egy gyereket?
2009. dec. 27. 00:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

én ilyen fiatalon tuti nem vállaltam volna! Rettenetesen féltem töle ezért minden tölem telhetöt megtettem (gyógyszert kivéve), hogy ne essek teherbe. Néha kicsit irigy vagyok azért azokra akiknek sikerül, mert igaz még csak 22 vagyok de már 1 éve tervezzük a babát és próbálkozunk, mégse sikerül...

Egyébként vannak kivételek is: volt egy osztálytársnöm,14 évesen élete legelsö aktusa során teherbe esett, 15 évesen szült és mivel a fiú nem maradt vele, abbahagyta az iskolát és elment dolgozni, nagyon jól vannak és a gyerek mellett még van ideje a hobbijára is. Ilyen is van...

2010. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!