Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Ti engednétek a...

Anyósok! Ti engednétek a gyereketeknek hogy kimossa a párja ruháit?

Figyelt kérdés

A lányom "jövendőbelije" még nem tudni teljesen, külföldön dolgozik.

Jelenleg építkeznek, és ha haza jön hetente akkor nálunk vannak.A lányom az itt lakik!

Na és a fiúnak a mosás külföldön az 6euró/alkalom lenne a mosás ezért haza hozza a szennyest.

Minden héten ez kicsit sok!

Használja a mosógépet, az áramot a vizet a mosóport az öblítőt stb.

Mondtam a lányomnak hogy most már mondja meg neki hogy most már ne hozza haza.

Mi a véleményetek? Garassas vagyok? Ti engednétek?



(Egyébként olyan 320 ftot keres a fiú, és ezt mind az építkezésbe rakják hogy minden hónapban haladjon egy keveset.


2014. máj. 25. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem fogom megérteni az ilyen embereket/szülőket.

Egy szülőnek annak kellene fontosnak lenni, hogy boldog legyen a gyermeke.

Mi nagyon hamar összekerültünk a párommal, mindössze 14 éves voltam, a mai napig együtt vagyunk. A párom az összejövetelünk után 2 évvel külföldre ment dolgozni, havonta járt haza és volt, hogy én is vagy édesanyám is most a ruháit. Nem tudom ebben mi a szörnyű. Pláne ha még építkeznek is és a fizetését a lányod jövendőbelije belefekteti. Ennyivel igazán támogathatnád őket. Még hogy használja a mosógépet az áramot a vizet és stb... Nem tudok mást erre mondani, mint hogy szánalmas ember vagy.

2014. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!