Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Ti engednétek a...

Anyósok! Ti engednétek a gyereketeknek hogy kimossa a párja ruháit?

Figyelt kérdés

A lányom "jövendőbelije" még nem tudni teljesen, külföldön dolgozik.

Jelenleg építkeznek, és ha haza jön hetente akkor nálunk vannak.A lányom az itt lakik!

Na és a fiúnak a mosás külföldön az 6euró/alkalom lenne a mosás ezért haza hozza a szennyest.

Minden héten ez kicsit sok!

Használja a mosógépet, az áramot a vizet a mosóport az öblítőt stb.

Mondtam a lányomnak hogy most már mondja meg neki hogy most már ne hozza haza.

Mi a véleményetek? Garassas vagyok? Ti engednétek?



(Egyébként olyan 320 ftot keres a fiú, és ezt mind az építkezésbe rakják hogy minden hónapban haladjon egy keveset.


2014. máj. 25. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem 1-2 mosás hetente nem nagy kunszt, igazán megtehetnéd érte. Ha tényleg ennyire nem jössz ki a pénzből, akkor szólj a lányodnak. Ő majd megbeszéli a jegyesével.


,,Mennyaszonya egyébként csak én annak sem tartom, hisz normális eljegyzés nem tartottak, csak egymásnak felhúzták a karika gyűrűt."


Márpedig egy normális eljegyzés pont ebből áll.

2014. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
24%

Az azért érdekes, hogy ha valaki ír ide, hogy nincs pénze, az első dolog az, hogy de hát mégis netezik, mondja le az előfizetést, és máris van 2000 forintja, az is valami, de ha a kérdező magától akar ennyit spórolni, akkor már fillérb.aszó.


Egyébként igaz az, hogy mindenki magából indul ki. Szerintem itt is azért mondják sokan, hogy nem nagy dolog ez, mert a válaszolók nem cipelnék a szaros gatyájukat a párjuk anyjához.

2014. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
23%

Itt szerintem mas a problema, amin a kedves anyosnak fenn kellene akadnia.

A srac nagyon tudja, hogy kell csinalni.

Mig kulonvannak, addig szepen felepiti a hazat, azert valjuk be biztos kap segitseget ha mastol nem a parjataol, aztan elveszi a lanyt, de a haz mindig is a kulonvagyona marad. Szerintem itt azert valamilyen szinten kivan hasznalva az anyos es a menyaszony is.

2014. máj. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
85%

"mi lesz ha az unokàt ràd hagyjàk egy napra, felhànytorgatgatod a darab kenyeret is neki?"


Hidd el, hogy fel fogja.

2014. máj. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekfelvigyázásra tarifát írni...

Szomorú de ilyen is van

A kolléganőm anyjáék, amikor rájuk akarta bízni az unokát mégkérdezték hogy mennyit fitenek érepte, hisz az a gyeeekekneszik is...

Van akinek ez normális, lehe a kérdezző is ilyen..

A rendes eljegyzét az, ha felhúzzák a ygűrűket...

Szerinted mi a rendes eljegyzés?

2014. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 88Móni88 ***** válasza:
100%
Valószínűleg a kérdezőnek az a rendes eljegyzés, ahol a 36. szomszédtól kezdve az egész rokonság előtt történik a gyűrűk felhúzása, majd mehet a mutogatás, hogy ezért is meg amazért is ő dolgozott meg, az ifjú párnak semmije nem lenne nélküle... Nem egy ilyet láttam már sajnos...
2014. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
80%

Azta micsoda egy hárpia anyós vagy! Nem irigylem a vőjelöltedet!

Ha komoly a kérdés (mert ennyire szélsőségesen "furcsa" kérdésnél, embernél mindig felmerül bennem, hogy az!), akkor azt tudom mondani, hogy egy normális anyós inkább összeszorítja a fogait és kimossa azt a 2 adagot/hét, mert ezzel is segít a gyerekén közvetetten. Én BIZTOSAN nem akadnék ki ilyenen, nálam természetes lenne, akármennyire szegény lennék, ezt valahogyan kibírnám, főleg úgy, hogy látom a végét. De hát nem vagyunk egyformák....

2014. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
88%
Szóval csak annyit akartam írni, hogy ennyire szélsőséges kérdésnél felmerül bennem, hogy kamu a kérdés!
2014. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
94%

csak így félve megkérdezem,hogy te mivel segíted a lányod jövőjét? segítesz nekik a ház felépítésében? mennyivel járulsz hozzá,hogy felépüljön a házuk?

amikor én elköltöztem a párommal, minden háztartási gépet kptam ajándékba, törölközőket, konyharuhát, és mindent amire egy új családnak a kezdetekben szüksége lehet. Te veszel nekik cserepet, vagy veszel nekik festéket? már az is szomorú,hogy a lányodnak nem segítesz ezekben,és az már tényleg hab a tortán,hogy 200 ft-on itt sóherkodsz. Többet kéne tenned a lányod jövőéért,mert ezzel a hozzáállással nem csodálnám,ha teljesen elfordulna tőled.

2014. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
80%

" Itt szerintem mas a problema, amin a kedves anyosnak fenn kellene akadnia.

A srac nagyon tudja, hogy kell csinalni.

Mig kulonvannak, addig szepen felepiti a hazat, azert valjuk be biztos kap segitseget ha mastol nem a parjataol, aztan elveszi a lanyt, de a haz mindig is a kulonvagyona marad. Szerintem itt azert valamilyen szinten kivan hasznalva az anyos es a menyaszony is."


Hát ez nem egészen így van... Ha összeházasodnak, az együttélesük alatt KÖZÖSEN szerzett dolgokról a bíróság vélelmezni fogja a közös vagyoni jelleget!

Már csak az a kérdés, hogy közösen építik-e a házat vagy csak a fiú, és a lány egy fityinget sem tesz bele?


Egyébként meg mosáson rinyálni...leközelebb, ha nálatok fog lakni míg elkészül a ház a sz.a.ráshoz használt papírt és vizet is számon fogod kérni?

2014. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!