Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Ti engednétek a...

Anyósok! Ti engednétek a gyereketeknek hogy kimossa a párja ruháit?

Figyelt kérdés

A lányom "jövendőbelije" még nem tudni teljesen, külföldön dolgozik.

Jelenleg építkeznek, és ha haza jön hetente akkor nálunk vannak.A lányom az itt lakik!

Na és a fiúnak a mosás külföldön az 6euró/alkalom lenne a mosás ezért haza hozza a szennyest.

Minden héten ez kicsit sok!

Használja a mosógépet, az áramot a vizet a mosóport az öblítőt stb.

Mondtam a lányomnak hogy most már mondja meg neki hogy most már ne hozza haza.

Mi a véleményetek? Garassas vagyok? Ti engednétek?



(Egyébként olyan 320 ftot keres a fiú, és ezt mind az építkezésbe rakják hogy minden hónapban haladjon egy keveset.


2014. máj. 25. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

Majd fordul a kocka...!

Amikor összejöttünk párommal és sokat volt nálunk, akkor anyám mindig tartotta a kezét, hogy "megettél egy szelet kenyeret, ki kellett mosni a pólódat stb."

Aztán eltelt több mint 5 év anyát kilakoltatták, mert nem fizette a hitelét mivel elvesztette a munkáját. Természetesen hozzánk jött lakni máshova nem mehetett. Most mi tartsuk a kezünket, hogy egy szelet kenyér ennyibe kerül, egy mosás pedig annyiba?

2014. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
32%

"együttélesük alatt"


NEM élnek együtt, csak hétvégente odamegy. Ott van a bejelentett lakcíme? Kétlem!!

2014. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
59%
Hétvégente oda jár haza a fiú...nem kell, hogy oda legyen bejelentve...
2014. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
89%
A kérdető vagy trollkodik, vagy a világ legidiótább anyósa.
2014. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
80%

Hol él ez a hölgy ? ŐSKORBAN ? Normális eljegyzés ?

60 éves nagyi

2014. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy szerintem a felnőtt lányom nem kérne engedélyt erre..
2014. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
91%

Nem garassas - ez amúgy milyen szó? - vagy, hanem b.nkó. Sajnálsz heti egy mosást a sráctól? Szép... de azért abba gondolj bele, hogy ha valami bajod lesz és rájuk szorulsz, esélyes, hogy ők is így fognak viselkedni - jogosan.


És igen, sajnos vannak ilyen emberek, akik nem képesek szívességből megcsinálni valamit, pl. havi 4 mosás, vagy egy szelet kenyéren - ami kb. 20 Ft sincs - problémáznak. Szerintem ez nagyon szánalmas, én soha nem lennék ilyen, főleg nem a lányommal és a választottjával, aki mellesleg a közös házukat építi.


Apropó, kérdező: segítesz te valamiben anyagilag - vagy bárhogyan -, hogy felépüljön a ház? Ja, és milyen "normális" eljegyzésről hadoválsz? Az, amit a lányodék tettek teljesen normális eljegyzés, ha ilyen anyám lenne, én sem akarnék felhajtást (meg amúgy sem, nem nagycsalád előtt terveztem eljegyeztetni magam).

2014. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
93%

Valahol irtad, h nem tartottak "normális" eljegyzést. Mi sem, mi is csak felhúztuk a gyűrűt, pont azért hogy a szülőknek ne legyen ez felesleges kiadás, mikor kell a pénz másra is. Meg persze nekem sem hiányzott a felhajtás, mert minek? És egy kapcsolat nem attól függ, hogy nagy dinom-dánommal jegyzik el egymást.

Egyébként ha házra gyűjtenek, ill. rakják félre a pénz én megérteném a helyedben, hogy az a mosást nálatok végzi el. De ha nagyon zavar, mond a lányodnak, hogy szálljanak bele a költségbe.

Nálunk csak az étkezési 8000-es utalványt adom én pl. haza , mi is házra gyűjtünk és hidd el, anyukám sose kifogásolta, hogy ha kimosom ott a párom ruháját. Pedig neki csak a közmunkásbére van. Tudod a 47ezer.

2014. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
63%
KÉRDEZŐ VAGY KAMUZIK, VAGY ANNYIRA ALACSONY AZ INTELLIGENCIA SZINTJE, HOGY KÁR A BILLNTYŰZETÜNKET KOPTATNI MIATTA!!!
2014. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
78%
A kedves kérdező egy szánalmas b*unkó. Szívből remélem, hogy 80 évesen majd ők is így állnak hozzád. 5 év után anyukám kérte, hogy ugyan jöjjön már le hozzánk a párom legalább két hétre. És nem, nem fogadta el, hogy beszálljon a rezsibe (pedig akart), mondván, hogy ne sértse meg..
2014. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!