Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim miert nem engednek...

A Szüleim miert nem engednek el szinte sehova? Mar nagyon elegem van .

Figyelt kérdés
Tegnap is volt egy régi barátommal sütögetés 11ig voltam elengedve, de nem érdekelt haza se jöttem egész éjjel, reggel apa Eljött ertem es elhordott Mindennek. Kezd,elegem lenni nagyon,hogy felnőtt ember létemre megszabják hogy hova mehetek es hova nem... 19/L
2014. jún. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
66%
Elképedek sok válaszolón. Sajnálom a gyerekeiket, ha vannak egyáltalán. Lassan kitalálják, hogy a köldökzsinórt ne vágják el 30 éves korig, és minimum érettségiig szoptatni akarnak majd. Ehelyett most szopatnak. Kérdező, még egy párszor nem mész haza és beletörődnek.
2014. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok elore sajnalom a gyerekeiteket..utolso koszonom legalabb megerted miről beszélek
2014. jún. 8. 15:23
 23/47 anonim ***** válasza:
55%

Kerdezo,

Ha ennyire okos vagy, te tudod a valaszt es valasztasodat, miert irtad ki a kerdest?

2014. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Kivancsi voltam a véleményekre,gond?
2014. jún. 8. 15:26
 25/47 anonim ***** válasza:
50%

sajnos nincs igaza itt a válaszolók nagy részének, ugyan is egy jól funkcionáló családban az együttélés szabályait nem az alapján kell meghozni, hogy ki mennyi pénzt keres, meg hogy ki hány éves, hanem a valós szükségletek alapján. ahol ez nem így történik, az egy diszfuncionáló család.


bár ez már a kérdező esetében nem aktuális, de például a társaikkal zsarnokoskodó gyerekek jelentős többsége is az "ameddig én tartalak el azt csinálod amit én mondok" típusú családokból kerül ki.

2014. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
46%
Na, jo hagyjuk, hadd legyenek a kolykok drogosok, prostik, hadd vagjak el a nyakukat, mar nagy libak, nem?
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
57%
Oké, hogy szabály, de mi értelme? Mégis mi az, amit délutántól este 11ig nem tehet meg egy ember, de 11től reggelig igen? Miért jobb az, hogy a lánya sötétben, sokszor egyedül, (mert ugye a többi fiatalt nem szivatja a szülője) hazamegy éjjel, netán még ittasan is, mint hogy reggel, világosban, józanul indul haza? Vagy ez ilyen hatalmi fétis? Szeretik rosszkedvűnek látni a gyereküket? Élvezik ahogy szerencsétlenen uralkodnak?
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Utolso is érti mirol beszélek.
2014. jún. 8. 15:34
 29/47 anonim ***** válasza:
32%

Más az értékrendem igen, de nem az ókorban nőttem fel, mivel csak 5 évvel vagyok nálad idősebb. Nekem ez a normális, nem mondanám, hogy érdekes a felfogásom, én csak szót fogadtam a szüleimnek, mint egy normális ember, a nevelés belement a fejembe, nem pedig egyik oldalon be, másikon ki.

Amíg Náluk laktam, ők etettek, ők ruháztak, addig igenis elfogadtam, hogy vannak szabályok, amiket ők diktálnak.


Ne csodálkozz, hogy úgy beszélek, mintha 8 éves lennél, mert egyszerűen nem érted meg, hogy itt az ígéret megszegésén van a hangsúly...

2014. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
46%
Ah, utolso, ne torodj vele, nem erdemes a kerdezo tobb szora.
2014. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!