Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim miert nem engednek...

A Szüleim miert nem engednek el szinte sehova? Mar nagyon elegem van .

Figyelt kérdés
Tegnap is volt egy régi barátommal sütögetés 11ig voltam elengedve, de nem érdekelt haza se jöttem egész éjjel, reggel apa Eljött ertem es elhordott Mindennek. Kezd,elegem lenni nagyon,hogy felnőtt ember létemre megszabják hogy hova mehetek es hova nem... 19/L
2014. jún. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
69%
A féltés nem az, hogy a gyerekemet hazaparancsolom az éjszaka közepén. Ez szín tiszta szivatás. Na az én szüleim, azok féltettek. Ezért minden alkalommal azt mondták, hogy írjak hogy minden rendben, hogy hol vagyok és kivel, és ha vége a bulinak jönnek értem. Ha éjjel akkor éjjel, ha reggel akkor reggel.
2014. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, ha ennyire nagylány vagy, akkor miért is élsz még a szüleiddel?


Jaaa, mert az kell, hogy eltartsanak, de a szabályaik nem, ugye?

2014. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
29%
Na ez meg a másik. Egy szülőnek annyit jelent a gyerek, hogy 18 éves koráig eltartja, aztán ha élni szeretne amellett, hogy tanul, dolgozik, akkor mehet amerre lát? Gratulálok! Majd az öregek otthonában fetrengenek a saját ürülékükben, mert a gyerekük azt tanulta tőlük, hogy a szeretet, az önzetlenség csak 18 évig tart!
2014. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy élni szeretne? Menj már a csudába, ha este tizenegyre haza kell érnie, az azt jelenti, hogy halálra van korlátozva? Ugyanmár!


Megbeszélték, hogy 11-ig kimaradhat, de érjen haza. A leányzó pont letojta, hogy mit ígért, és aztán fel van háborodva, hogy szóvá teszik. Ez minden, csak nem felnőtt viselkedés.

2014. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
95%
Én a kommunikáció híve vagyok. Le kel ülni megbeszélni, hogy 19 évesen jó lenne, ha tovább engednének és cserébe te pedig megígérhetnéd, hogy bízhtanak benned és nem dacoskodsz, hanem pl. ők engedjenek el éjjel 1-ig, de akkor te meg dacból nem maradsz 2-ig. Aztán ha látják, hogy 1-re hazaérsz, akkor néhány ilyen alkalom után talán már 2-ig is elengednek. A lényeg, hogy legyen bizlmatok egymás iránt.
2014. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, ez jó megoldás, de a kérdező elvesztette a szavahihetőségét a tegnapi kimaradással.
2014. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
68%
Ó, este 11, mekkora szabadság... Főleg, hogy a bulik többsége 8 után kezdődik, mivel nem kisiskolásokról van szó, hanem tanuló, dolgozó felnőttekről, akiknek az estéjük a szabad. Szóval mire az utolsó megérkezik, az első már mehet haza.
2014. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
46%
Sutogetes este 8 utan kezdodik??? Utolso?
2014. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
74%

Sütögetni nem este nyolckor szoktak kezdeni, hanem 5-6 óra körül :)


De mindegy ebből a szempontból. A szüleivel nem azt beszélte meg, hogy hajnali kettőre ér haza, hanem este tizenegyre. Tökmindegy, mi a program, arról beszélünk, hogy nem megbízható a lány.

2014. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
78%
Én teljesen megértelek, de máskor ne ígérd meg, hogy hazamész 11-re, hanem egyszerűen jelentsd ki, hogy majd reggel jössz. Ha nem tetszik nekik, akkor is. Így nem mondhatják, hogy megbízhatatlan vagy és egész éjjel azon aggódtak, hogy élsz-e még, mert pontosan tudják, hogy mikor mész és hol vagy. És lehet, hogy a kérdező nem felnőtt még, de gyerek sem, ilyen korban már nem igazán kéne hazaparancsolni a gyereket. Egyszerűen nem harcolta ki azt a szabadságot magának, amit mások pár évvel korábban szoktak, de valamikor csak kénytelen, mert különben anyuci fogja megmondani, hogy mit csinálhat még 30 évesen is.
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!