Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szüleim miert nem engednek...

A Szüleim miert nem engednek el szinte sehova? Mar nagyon elegem van .

Figyelt kérdés
Tegnap is volt egy régi barátommal sütögetés 11ig voltam elengedve, de nem érdekelt haza se jöttem egész éjjel, reggel apa Eljött ertem es elhordott Mindennek. Kezd,elegem lenni nagyon,hogy felnőtt ember létemre megszabják hogy hova mehetek es hova nem... 19/L
2014. jún. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%
Fúj, de nyomorultak itt az emberek. 19 évesen a szüleivel él, ez teljesen normális. Ezért ne maradhasson addig, ameddig akar? Remélem nektek nincs gyereketek...Ha van, akkor meg részvétem nekik.
2014. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Jol esik hogy vannak akik megértenek..en nem ellen akartam szegulni a szüleimnek,csak ugy érzem Ennyi idősen addig maradhatok ameddig kedvem tartja. Ezalatt nem,azt ertem hogy sz*tok a fejükre es nem mondom meg hol vagyok,kikkel stb...
2014. jún. 8. 16:57
 43/47 anonim ***** válasza:
71%
Hát ja. Ezért kezdenek el lassan már reggel inni, hogy hazaérjenek pizsiosztásra. Csak mer anyuciéknek kielégülést okoz, ha a felnőtt gyerekük otthon facebbokozik a szobájában esténként ahelyett, hogy a barátaival töltenék a legszebb éveiket. :)
2014. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
30%

A legszebb éveket lehet napközben is a barátokkal tölteni, nem hajnali egykor....


Kérdező, én sem szeretném, hogy a 19 éves lányom hajnalig kimaradjon. Semmiről nem marad le akkor sem, ha este tizenegyre hazaér.

2014. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 19 évesen annyit kérdeztek a szüleim, hogy hányra jövök haza, s ha van valami baj hívjam őket. Bíztak annyira bennem, hogy nem voltam bekorlátozva. Egy szórakozóhelyen kb. 10kor kezdődik a "buli". Én a helyedben leülnék velük beszélni normálisan, de ha hajthatatlanok, akkor kijelenteném hogy hajnalban jövök és kész.
2014. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
73%
És mi a baj a hajnali 1-el? Miért rosszabb, mint a délután 1? Mert sötét van? Valahogy a szülők agyában is ez a változás áll be, ha leszáll az est. Szerencsére teljesen mindegy, hogy mit szeretnétek, meg mit nem a felnőtt gyereketektől. Azt csinál, amit akar. És a legtöbb úgy elhúz, amint dolgozik, mint a pinty. Mert a szülei szerint bulizni még fiatal, de ha valami nem tetszik neki mehet az utcára, akkor hirtelen megszűnik a nagy aggódás.
2014. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Ez igy van sajnos
2014. jún. 9. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!