Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok menni, de nem enged?!

Haza akarok menni, de nem enged?!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hó kisfiunk. Észak-írben élünk. Szüleim tegnap felhívtak,h nem e lenne kedvem haza menni a kicsivel augusztusban 1 hónapra és ők àllnàk a rep jegyünket(nincsenek sokat velünk legalàbb így segítenek+ unokàjukkal szeretnének lenni). Pàrom nagyon felhúzta magàt ezen. Egyszerűen nem enged minket haza. Arról màr rég beszéltünk,h nyàron haza mennék a kicsivel. Nem tudom mi baja van. Nekem is jó lenne egy kicsit lazítani+kicsi is lehetne a nagyszüleivel(ő szüleit is beleértve). Ő most nem jöhet m sok a munka és nem engedik el. Értem én,h hiànyoznànk neki meg a kicsi mennyi mindent tanulhat 1 hónap alatt és ő nem lenne ott...nagyot csalódtam benne most. Annyira csak magàra gondol. Nem érdekli,h nekünk mi a jobb. Ő eldöntötte és kész. Nagyon szeretnék menni,de úgy h megyek és kész nem tudom megcsinàlni....àlandóan kelek a kicsihez éjjel,m egymàs utàn jönnek a fogacskài. Jó lenne egy kis pihenés. Azt mondta h tudtam mit vàllalok amikor babát terveztünk. Igen tudtam,de azt nem h ilyen lesz...
2014. jún. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ha összepakolnàk nem akadàlyoznà meg h elmenjek. Magàra gondol csak h mit fog csinálni egyedül stb. Úgy gondoltam h egy normàlis kapcsolatban ez belefér. Nem akartam vele veszekedni főleg a kicsi előtt nem. Vàrok h feldolgozza egy kicsit magàban,de nem fogom annyiban hagyni.
2014. jún. 9. 13:13
 12/45 anonim ***** válasza:
43%
Milyen nemzetiségű a párod?
2014. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Szlovàk àllampolgàr és magyar nemzetiségű
2014. jún. 9. 13:15
 14/45 anonim ***** válasza:
73%
nem egy normális kapcsolatba ez nem fér bele-.-" Drága a párodtól mindig azt várd el amit magadtól is elvárnál, más szóval te megtennél ilyet vele hogy nem engeded haza a szüleihez? ha a válasz igen akkor megérdemlitek egymást,de ha nem akkor rá kell jönnöd hogy egy jó kapcsolatban ez elő sem fordulhat...
2014. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
82%

A válaszolóknak mondanám, hogy azért nem kell rögtön elítélni a kérdező párját, nézzétek már meg a kérdést az ő oldaláról is! Egy hónap tényleg rengeteg idő, nem egészen ugyanaz, mint kiruccanni egy hétvégére. Nem szép, hogy felhúzza magát, olyan meg tényleg nincs, hogy "nem enged" hazamenni, de szerintem fordított esetben a kérdező se nagyon örülne, ha a párja utazna haza a szüleihez egy hónapra a babával.

Kedves kérdező, esetleg a szüleid nem tudnának kimenni hozzátok?

2014. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
68%
15-ös az egy hónap reális ha már régóta nem találkoztak,az pedig már rég nem jó kapcsolat ahol nem bíznád rá a párodra a babát 1 hónapra ,mondván mi van ha nem jönnek vissza...az már rég rossz
2014. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
64%

Egy hónapra külön menni elég gázul hangzik...Akárki akármit is mond de ez így elég sz arul hangzik.

Sok itt a nő aki már egyből azt írja hogy perelj,meg hagyd ott.Nos nem ők szerelmesek a férjedbe,ha Te magad tiszteled és becsülöd a férjed akkor leültök és fogtok találni köztes megoldást! Esetleg talán variálhatnál vele hogy a férjed legalább egy vagy két hétre jönne haza veled,és addig maradnál te is ameddig ő tud.Ez így korrekt lenne szerintem.Vagy a szüleid nem tudnád vendégül látni odakint?

Biztos van valami megoldás,de ezt egymást közt kell megbeszélnetek és nem a sok elvált nénitől kérni tanácsot itt a gyakorin :)

2014. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
29%

nem vagyok elvált:P de a férjem ezen nem akadna ki sőt ő speciel élvezné az egyedüllétet mert az jó házasságban is kell egy kis szabadság ,játszhatna a gépén vagy akciófilmeket nézne amit én nem bírok :D kimaradna a gyerek 1 hónapjából úúúr isten XD ott van erre a többi év amiről nem marad ki...

és azok a nők akik alapból otthon maradnak mert csak a férj tud kimenni dolgozni,akkor ott is probléma van? nem megoldják felnőtt módjára...

2014. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, h belefér egy ilyen "kiruccanás" egy kapcsolatba. Törődöm vele mit érez,mit gondol pont azért is bánt ennyire ez az egész. Tudom,h nem kevés az az 1 hónap de nem is olyan sok. Tudjátok az a baj,h most jön rá hogy hoppá családom van. Dolgozik és tudom fáradt. Elejétől kezdve csak én kelek éjjelente,etetek, pelenkázok,fürdetek...na meg a háztartás. Mindig az a kifogás hogy fáradt. Én meg az ő fáradtságába fáradtam bele...
2014. jún. 9. 13:36
 20/45 anonim ***** válasza:
89%
az én férjem is dolgozik és fáradt,de ha probléma van mindig segít mondván majd kipiheni hétvégén.én is fáradt vagyok meló után de azt a nyamvadt kádat akkor is ki kell suvickolni vagy kimosni a ruhát stb. Plusz ha te elmész nyaralni akkor ő is kipihenhet titeket...(szeretet ide vagy oda az ember élvezi ha kicsit maga lehet)
2014. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!