Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok menni, de nem enged?!

Haza akarok menni, de nem enged?!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hó kisfiunk. Észak-írben élünk. Szüleim tegnap felhívtak,h nem e lenne kedvem haza menni a kicsivel augusztusban 1 hónapra és ők àllnàk a rep jegyünket(nincsenek sokat velünk legalàbb így segítenek+ unokàjukkal szeretnének lenni). Pàrom nagyon felhúzta magàt ezen. Egyszerűen nem enged minket haza. Arról màr rég beszéltünk,h nyàron haza mennék a kicsivel. Nem tudom mi baja van. Nekem is jó lenne egy kicsit lazítani+kicsi is lehetne a nagyszüleivel(ő szüleit is beleértve). Ő most nem jöhet m sok a munka és nem engedik el. Értem én,h hiànyoznànk neki meg a kicsi mennyi mindent tanulhat 1 hónap alatt és ő nem lenne ott...nagyot csalódtam benne most. Annyira csak magàra gondol. Nem érdekli,h nekünk mi a jobb. Ő eldöntötte és kész. Nagyon szeretnék menni,de úgy h megyek és kész nem tudom megcsinàlni....àlandóan kelek a kicsihez éjjel,m egymàs utàn jönnek a fogacskài. Jó lenne egy kis pihenés. Azt mondta h tudtam mit vàllalok amikor babát terveztünk. Igen tudtam,de azt nem h ilyen lesz...
2014. jún. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%
30-as: Mert MINDEN férfi fizikai munkát végez? Még mindig a férfik vannak a nem pedagógiai szellemi foglalkozások terén többségben, pl. jegyző, orvos, kutató. Majd elmegyek én is a 2 diplomámmal, ha az összes férfi felső- és középvezető is elmegy gályázni, de ez nagyon gyenge volt drágám, nagyon nagyon gyenge.
2014. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Hùha ebből jó kis vita kerekedett. Nem akarom elhagyni a pàrom. Szeretem őt. Sokat dolgozik és tudom hogy értünk. Én sem a lábamat lógatom egész nap és èjjel is min 3x kelek a gyerekhez...azért írtam ide m tanácstalan voltam. Ha haza jön megbeszéljük.
2014. jún. 9. 16:06
 33/45 anonim ***** válasza:
11%

A vezetők nem hiába férfiak!És a férfiak azok általában keményebb és jobb főnökök is!Női főnököknek havi bajuk van és nem mindig képesek józanul gondolkodni...(tisztelet a kivételnek)

De amúgy egyszerű a téma,nézz körbe egy olyan munkahelyen ahol szinte csak nők vannak és egy olyan helyen ahol csak férfiak.Érdekes mód csak a nők nem bírnak egymással ,és megy a keverés,utálatoskodás.Rengeteg hely van ahol ha ha normálisabban tudnának viszonyulni a nők egymáshoz akkor igen csak kellemes munkahelyük lenne,de többnyire sajnos ez nem így van.Tévedésbe ne essék,Én nem azt írom hogy nem tisztelem a nőket,hanem azt hogy mindenkinek megvan a maga dolga,helye.(ez nem zárja ki hogy ne segítsünk sose egymáson).

2014. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
33-mas: Még hogy nem tiszteled a nőket! Azt gondolod rólunk, hogy valami emberalatti faj vagyunk, ezért mindenképp uralkodni kell felettünk! Majd mi tudjuk, hogy hol a mi helyünk, ne félj te ettől!
2014. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Na 30as te írod, h nem nézed le a nőket az írásodból mégis ez jön le. Ez a férfiak építik a világot elèg gáz szöveg. Nem is a kérdésre válaszoltál. Inkább írj màs témakörbe máskor.
2014. jún. 9. 16:18
 36/45 anonim ***** válasza:
akkor ne egy hónapra hagyd magára, lásd be mindkét félnek engedni kell. gyere haza két hétre, és akkor ő is jobban elfogadja a dolgot, minthogy "drágám egy hónapig se én se a baba nem lesz veled, de nyugodtan szakadj meg a munkába." mondd azt, hogy "akkor csak két hét, és beszélünk majd skypon, hogy ne legyél teljesen egyedül. és hozok neked valamit otthonról, amit szeretsz"
2014. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
71%
Mit szólnál, ha a párod mondaná azt, hogy egy hónapra hazajön a babával? Mert neked éppen dolgod van és nem érsz rá. Gondolom neked sem tetszene és nem az lenne az első reakciód, hogy nekiállsz csomagolni. Valószínű a férjed is ragaszkodik hozzátok és szeretne maga mellett tudni. Nem kell egyből neki esni, mert azt merte mondani, hogy nem mehetsz.
2014. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Nem estem neki egyáltalán! Normálisan mondtam neki és már korábban is beszèltünk róla akkor nem volt ellene semmi kifogàsa. Fordított helyzet az más. Én látom el a kicsit álandóan. 1órára nem volt még vele egyedül!!! Nagyon sokan vannak így mint mi ès jàrnak haza együtt is mint család meg anyuka gyerekekkel. Most mondja h hiányoznánk neki stb,de úgy kell neki néha szólni h vedd már fel a fiadat...nem kell támadni ezzel a mi lenne forditott helyzetben szöveggel. Pihenni akarok és örülnék ha ő is jönne de most nem lehet. Sokak szemèben ez olyan abszurd ugye? Az meg normális ha apuka munka után nézi a tv-t,számitogépen játszik,issza a söröcskèjét. Anya meg befejezi azt a munkát amit a kicsi végett nem tudott...nem őt akarom bántani ezzel.
2014. jún. 9. 18:09
 39/45 anonim ***** válasza:
én írtam hogy egy hónapra elvoltam és utána mindketten kipihentük a másikat. Teljesen normális ha kicsit elszakadnak a párok"nyaralás" címszó alatt. Apósom is elmegy néha pecázni, anyósom munkahelyi csoportépítésre(ami csak szórakozásból áll náluk) és így nem mennek egymás agyára.A legtökéletesebb párnak is szüksége van egy kis különlétre. és igen a férfiak jó vezetők,de sok női vezető is jól tud lenni,azoknak megnézték az agyuk felépítését és furcsa mód jobban hasonlított a férfiakéra és ez fordítva is megtörténik szóval aki a női-férfi szerepekről beszél nincs képben e téren.
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
44%

A nők nem tudnak józanul gondolkozni?


Kik azok, akik egy pár láb vagy cici miatt megerőszakolják a másikat? Kik azok, akik nem bírják elviselni az elutasítást, és lemészárolják a családjukat?

2014. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!