Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok menni, de nem enged?!

Haza akarok menni, de nem enged?!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hó kisfiunk. Észak-írben élünk. Szüleim tegnap felhívtak,h nem e lenne kedvem haza menni a kicsivel augusztusban 1 hónapra és ők àllnàk a rep jegyünket(nincsenek sokat velünk legalàbb így segítenek+ unokàjukkal szeretnének lenni). Pàrom nagyon felhúzta magàt ezen. Egyszerűen nem enged minket haza. Arról màr rég beszéltünk,h nyàron haza mennék a kicsivel. Nem tudom mi baja van. Nekem is jó lenne egy kicsit lazítani+kicsi is lehetne a nagyszüleivel(ő szüleit is beleértve). Ő most nem jöhet m sok a munka és nem engedik el. Értem én,h hiànyoznànk neki meg a kicsi mennyi mindent tanulhat 1 hónap alatt és ő nem lenne ott...nagyot csalódtam benne most. Annyira csak magàra gondol. Nem érdekli,h nekünk mi a jobb. Ő eldöntötte és kész. Nagyon szeretnék menni,de úgy h megyek és kész nem tudom megcsinàlni....àlandóan kelek a kicsihez éjjel,m egymàs utàn jönnek a fogacskài. Jó lenne egy kis pihenés. Azt mondta h tudtam mit vàllalok amikor babát terveztünk. Igen tudtam,de azt nem h ilyen lesz...
2014. jún. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

# 40/40 Mert a hírekben csak ezt látod hogy mindig csak a férfiak erőszakolnak és gyilkolnak attól még nem feltétlenül van így.Elég sok női gyilkos is van,elég sok női rabló,olyan nők akik elkábítják az embert és kirabolják.És nagyon sok nő van aki csak a pénz miatt házasodik.A hírekből ezeket kifelejtik,vajon miért?

Amúgy a főnökösdire csak annyit írnék ha a nők is ugyanolyan jó főnökök lennének,akkor miért nincs ugyanannyi főnöknő mint főnök?

És még valami:Én azokat a nőket tisztelem akik megérdemlik!

2014. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Részben azért, mert egy főnök nem lehet otthon 3 évig a gyerekkel. Egész egyszerűen nem engedheti meg magának. Részben pedig igazad van, mert még mindig sokkal több az érzelmileg irányított nő, mint férfi, de azért van olyan is, hogy egy nő tud racionálisan gondolkodni. Mint ahogy olyan is, hogy egy férfit az érzései irányítanak.
2014. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Azért elég nagy különbség van aközt, hogy valaki haszonleső vagy erőszaktevő.
2014. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
de látod nem azért teszed fel a kérdést, hogy megoldást nyerj a problémára, csupán önigazolást akarsz, mert eddig egyik ajánlat sem tetszett. nincs pedig fekete fehér igazság, és ha makacs vagy sz*á fog menni a házasságod. üljetek le és találjatok egy mindkettőtöknek jó megoldást, ne idegenektől várj önigazolást...
2014. jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
ha ti nem mehettek, akkor menjenek titeket meglatogatni a szuleid. tortenet vege, nem kell oldalas regenykeket irni.
2014. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!