Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza akarok menni, de nem enged?!

Haza akarok menni, de nem enged?!

Figyelt kérdés
Van egy 11 hó kisfiunk. Észak-írben élünk. Szüleim tegnap felhívtak,h nem e lenne kedvem haza menni a kicsivel augusztusban 1 hónapra és ők àllnàk a rep jegyünket(nincsenek sokat velünk legalàbb így segítenek+ unokàjukkal szeretnének lenni). Pàrom nagyon felhúzta magàt ezen. Egyszerűen nem enged minket haza. Arról màr rég beszéltünk,h nyàron haza mennék a kicsivel. Nem tudom mi baja van. Nekem is jó lenne egy kicsit lazítani+kicsi is lehetne a nagyszüleivel(ő szüleit is beleértve). Ő most nem jöhet m sok a munka és nem engedik el. Értem én,h hiànyoznànk neki meg a kicsi mennyi mindent tanulhat 1 hónap alatt és ő nem lenne ott...nagyot csalódtam benne most. Annyira csak magàra gondol. Nem érdekli,h nekünk mi a jobb. Ő eldöntötte és kész. Nagyon szeretnék menni,de úgy h megyek és kész nem tudom megcsinàlni....àlandóan kelek a kicsihez éjjel,m egymàs utàn jönnek a fogacskài. Jó lenne egy kis pihenés. Azt mondta h tudtam mit vàllalok amikor babát terveztünk. Igen tudtam,de azt nem h ilyen lesz...
2014. jún. 9. 12:56
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ. Szüleim 3 hete voltak 1 hetet. Sajnos tovább nem tudtak maradni. Ő szülei nem tudnak jönni....lehet hogy tudunk kompromisszumot kötni.
2014. jún. 9. 13:42
 22/45 anonim ***** válasza:
77%
Szia.Nàlunk is ez ment évekig,h nekem soha sehova nem szabad menni,otthon kell üljön,szinte kéreszkedni kellett ha menni akartam anyuéknàl.Eddig.Mert addig gyűlt bennem a sok minden,míg már nem bírtam tovább,kibukott belőlem a dolog.Elegem lett abból,h én mindig engedjek csak azért,h béke legyen!Ő miért nem tud engedni pont ugyanazért?Mostmár nem kérdezem,h mi lenne,ha mennénk,hanem kijelentem,h megyek!Eleinte nehezen vette a változást,mostmàr kialakult az,h én minél határozattabban lépek fel,annál simábban megy az amit szeretnék.Szerintem előtte érezte a bizonytalanságomat,abból gondolta,h rajta áll a dolog.Ha meg emiatt elhagy,én azt mondom jobb is egy ilyen nélkül,aki mellett addig engedsz,és nyeled magadba a dolgokat,h " megfulladsz"!Csak tudnám mire fel egyértelmű a férfiaknak,h ők parancsolnak a nőknek!Mond meg neki,h nem a gazdád ő,h enged vagy nem enged!
2014. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező: te vagy az önző, és nem a férjed.

Vagy együtt, vagy sehogyse.

Meg aztán annak a kommentelőnek a véleménye, hogy ő beadná a válópert...

No őt biztos nem marasztalnám.

2014. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%
vagy együtt vagy sehogyse? hol élsz a középkorban? én régen mindig lementem balcsira egy hónapra(leszedtük a termést stb. mellette fürödtünk) ez alatt férjem elvolt mint marci hevesen és haverozott. Mindketten pihentünk egy jót és újult erővel kezdtünk neki az évnek,arról nem is szólva hogy az első találkozás mindig olyan volt ilyenkor mint az első randi isteni érzés :) Nem vagyunk összenőve és ez így jó
2014. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
14%

Itt nem csak arról van szó hogy össze vannak nőve egyesek.

Amúgy még mindig férfiak építik a világot,hiába vannak fenimisták amikor úgysem ők mennek el gályázni mondjuk építkezésekre vagy a keményebb munkahelyekre.Ez nem azt jelenti hogy lenézem a nőket,hanem ezt hogy igen is elfogadjuk hogy van a gyengébbik nem,ők gyengébb munkákra alkalmasak,tehát míg apuka robotol a melóhelyen addig érthető hogy anyuka aki otthon van a gyerekkel és el vannak várva bizonyos dolgok...

2014. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a világépítéses f@ßságnak mi köze van ahhoz, hogy a kérdezőt a férje nem engedi a szüleihez?
2014. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy én pont fordítva élek. Én várok el bizonyos dolgokat annak fejében, hogy gyereket szülök. Mert ha nem szül a nő, akkor kihal az emberiség, és cseszheted a világépítésedet.
2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
22%
Jobban is járnánk ha egykét nő nem tudna szülni! :)
2014. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
És ha egyik sem? Ha nem találnál senkit, aki szülne neked, mert egyszerűen nem ütnéd meg a mércét?
2014. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem találnék senkit akkor beletörődnék és nem picsognék! De ilyen nem lenne,mert mindent megoldunk ha akarunk!

Ha annyira egyenjogúak akarnak lenni a nők,annak semmi akadálya!El lehet menni betonozni! Dugulást elhárítani!Hegeszteni!És még sorolhatnám...

2014. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!