Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen életkorú férfira/nőre...

Milyen életkorú férfira/nőre mondjátok, hogy vénlány/agglegény?

Figyelt kérdés
Tudom, manapság már semmi se állhat a boldogság útjába, és nem számít a kor, de ha úgy belegondolsz, neked mennyi idős embernél "furcsa", ha még nem állapodott meg?
2014. jún. 20. 18:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%

Attól, hogy a vén szónak szinonímája az agg, még nem jelenti azt, hogy az egyik ne lehetne sértőbb a másiknál.


A lány ugyanolyan szó, mint a gyerek. Mégsem mindegy, hogy valaki utcalány vagy utcagyerek.

2014. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ilyen nincs. Amúgy szerintem az számít vénlánynak, akinek még 40 éves korára se volt egy normális kapcsolata sem. Bár ahogy látom az embereket, sokszor már arra is rásütik, hogy apáca lesz, aki még 30 évesen se állapodott meg, mert mondjuk nem találkozott normális, párkapcsolatra alkalmas emberekkel.
2014. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok..

Én is arra gondoltam, akinek ekkor még nem volt kapcsolata, ( nem a szexuális tapasztalat hiányára, hiszen régen sem feltétlenül voltak szüzek a "vénlányok", hanem arra, hogy sosem volt komoly kapcsolata..)

2014. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!