Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy éjjel ki szeretnék szökni a tömbház elé, mert jön egy barátom(20/F) elbúcsúzni. Már 2X kiszöktem miatta, viszont az utolsónál, másnap nagymamám megkérdezte, hogy hol voltam az éjjel. A szüleim nincsenek itthon. Földszinten lakunk, az ablak esélytelen, mert rózsabokor van előtte, az ajtó pedig nagyon kattog, amikor fordítom a kulcsot és éjjel ez még jobban visszhangzik a tömbházban. Nem szívesen hagyom nyitva, mert sose lehet tudni, és el is mehetünk sétálni, akkor meg félnék, hogy mi lesz, ha valaki bemegy. Van esetleg valami ötletetek? Semmiképpen nem szeretném megmondani, hogy kihez megyek ki, mert nagymamám nem nézné jó szemmel, a lényeg, hogy kiszökni akarok. A másik, hogy az utóbbi 2 alkalommal is 5kor jöttem be. Ha elkapna, mit mondjak? :/ Segítsetek! Fontos, ma éjszakáról van szó. 17/L

2014. júl. 16. 17:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
66%
Már nem azért, hogy beleszóljak, de el kellene mondanod, de emellett kijelentened, hogy nem akarod, hogy beleszóljanak vagy hogy bármit kérdezzenek. Előbb vagy utóbb úgyis rájönnének, és mérgesebbek lennének mint ha őszinte lennél!!!
2014. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
46%
Az ajtót meg kell olajozni, csak azt a fémet ami mozgatja :) és akkor nem kattog. Ha elkap akkor mondd meg az igazat, miért gond az, hogy elköszönsz valakitől, bár én sem tudom, hogy mi a jó abban, hogy ezt éjjel csinálod. Romantikusabb?
2014. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem most is elbúcsúzhatnátok, és akkor nem kéne éjjel a szellőzőn kimászni. 17 évesen én egy kicsit többet gondolkodtam.
2014. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Én is elég jó viszonyt ápolok nagymamámmal, viszont ő el sem tudná képzelni, mit csinálok odakint egy 20 éves fiúval. Nem akarom átverni, viszont azt sem akarom mondani, hogy na akkor majd 2 körül kimegyek, s 5kor bejövök, mert biztos nem aludna. Ne haragudj, de én nem minősítgetnék másokat, ha nem ismerem. Én disznózsírral azért szoktam bekenni, hogy ne nyikorogjon. Anyuék 2 hónapig nem voltak itthon, semmi sincs a hűtőben. Második: Amúgy nem hiszem, hogy tanácsos lenne bemászni a rózsabokrok és a kaktuszok között. Amúgy elég vékonyak a falak, szóval meghallaná mamám, ha beszélgetünk.
2014. júl. 16. 18:15
 15/41 Archyleus23 válasza:
34%
En azt tanacsolom hogy ha nem akartok egyebet csinalni akkor csak siman nyitsd ki az ablakot o meg ele megy es beszelgethettek. Azt mondtad foldszinten laksz. Akkor mert kell kiszokni. Na meg mit tudtok a haz elott csinalni 5ig? O.o telefonszexrol hallottal? Nem olyan jo de probald ki ;-)
2014. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Ha megtehetném nappal, akkor nem éjjel búcsúznék el. Akkor ér vissza a városba és hajnalban már indul is. Nem a forgatópánt nyikorog, hanem nagyot kattan a zár.
2014. júl. 16. 18:18
 17/41 anonim ***** válasza:
80%

Esetleg ne szökj, hanem szólj, hogy kimész elbúcsúzni egy barátodtól... Ez még eszedbe sem jutott?

Ha úgy viselkedsz, mint egy gyerek, ne csodálkozz, ha úgy is kezelnek.

Mi 11-12 évesen "szöktünk" meg, kalandozni. (Nem volt igazi szökés, hisz szabad volt mennünk, de ezt játszottuk, és ezért az erkélyen másztunk le...)

2014. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%
Értem. De egy búcsúzásban mi tart három óráig? Én akkor is elmondanám nagyanyámnak mi van, aztán ha alszik alszik, ha nem nem felőlem, le is jöhet ő is, ha tényleg csak búcsúzásról van szó. Bár nyilván nem, különben nem éjszaka kéne megejteni sutyiban.
2014. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Természetesen beszélgetnénk is, mind ahogy eddig is tettük. Ilyenkor hamar telik az idő. És hangsúlyozom, nem a barátom, hanem csak egy barátom.
2014. júl. 16. 18:23
 20/41 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de elmondták páran az ésszerű megoldást.
2014. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!