Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy éjjel ki szeretnék szökni a tömbház elé, mert jön egy barátom(20/F) elbúcsúzni. Már 2X kiszöktem miatta, viszont az utolsónál, másnap nagymamám megkérdezte, hogy hol voltam az éjjel. A szüleim nincsenek itthon. Földszinten lakunk, az ablak esélytelen, mert rózsabokor van előtte, az ajtó pedig nagyon kattog, amikor fordítom a kulcsot és éjjel ez még jobban visszhangzik a tömbházban. Nem szívesen hagyom nyitva, mert sose lehet tudni, és el is mehetünk sétálni, akkor meg félnék, hogy mi lesz, ha valaki bemegy. Van esetleg valami ötletetek? Semmiképpen nem szeretném megmondani, hogy kihez megyek ki, mert nagymamám nem nézné jó szemmel, a lényeg, hogy kiszökni akarok. A másik, hogy az utóbbi 2 alkalommal is 5kor jöttem be. Ha elkapna, mit mondjak? :/ Segítsetek! Fontos, ma éjszakáról van szó. 17/L

2014. júl. 16. 17:57
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Azért nem mondom el, hogy kihez megyek elbúcsúzni, mert elég sokáig szerelmes voltam belé,amit mamámmal beszéltem meg, természetesen most barátok lettünk, szóval minden más, és nagymamám nem igazán értené az egészet. És anyuék holnap jönnek haza, nem szeretném, ha mamám bármit is mondana nekik, mert tuti kiakadnának. Nekik az is a bajuk, hogy miért barátkozom 20 éves fiúkkal.
2014. júl. 16. 18:26
 22/41 anonim ***** válasza:
63%

Te nem vagy túl rajta

ő ezt tudja és hülyít téged

mamád ugyanezt mondaná, igaza lenne,ezért nem mered neki elmondani.

Ha magadhoz nem vagy őszinte, az baj.

Az összes érvedet mondd el a nagymamádnak, és köszönj el a volt barátodtól telefonon. Ha semmi mást nem csináltok (merthogy ugye csak barátok vagytok), akkor tök jó és kényelmes a telefon, amit többek között erre találtak ki.

2014. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem a volt barátom, nem jártunk, csak tetszett, amiről nem tudott. Velem beszél meg mindent, én vagyok a legjobb lány barátja. Pont tőlem búcsúzna el telefonon, amikor elköltözik? Nem tudhatjuk, mikor találkozunk megint.
2014. júl. 16. 18:38
 24/41 anonim ***** válasza:
19%

Nincs kutyád?-ha lebuksz hivatkozol arra hogy le kellett vinned éjszaka mert kaksiznia kellett..

Vagy fájt fejed lementél levegőre-de csak ha visszának lebulsz mond ezt.

Földszinti házba én is szöktem.ki ablakon -dédinél nyaraltunk..

Bezártuk az ajtot..

Majd miko hugom meg a barátnője mentrk.oda nyaralni nekik is kopogtattak a fiuk azt hitték mi vagyunk ott meg virágot raktak a párkányra..

2014. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
33%
Ha még nem írták, akkor aludj az egyik barátnődnél, osztálytársadnál, avasd be a csajt, este indulj el hozzá, akkor jöhet a pasi, csak így maradhatsz vele reggelig.
2014. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
31%
Mi lenne ha nem mondanád el hogy kivel találkozol csak,hogy elköszönsz egy barátodtól? Vagy esetleg kamuzol, gondolom nem ismeri arc alapján.
2014. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
De, ismeri, a családjaink ismerik egymást. Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat, szerintem valahogy csak kimegyek, ha összedolgozom az ötleteket :D
2014. júl. 16. 18:47
 28/41 anonim ***** válasza:
44%
17 éves lány miért baj ha 20 évessel barátkozik? Nekem is 23 éves pasim volt ennyi idősen, anyám még örült is neki, mert neki már benőtt a feje lágya, dolgozott, egy 17 éves sokkal éretlenebb.
2014. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
66%

Ejjel elbucsuzkodni, mi?


Mi meg most jottunk le a falvedorol :)

2014. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvastál volna, tudnád, miért búcsúzunk éjjel.
2014. júl. 16. 19:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!