Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy éjjel ki szeretnék szökni a tömbház elé, mert jön egy barátom(20/F) elbúcsúzni. Már 2X kiszöktem miatta, viszont az utolsónál, másnap nagymamám megkérdezte, hogy hol voltam az éjjel. A szüleim nincsenek itthon. Földszinten lakunk, az ablak esélytelen, mert rózsabokor van előtte, az ajtó pedig nagyon kattog, amikor fordítom a kulcsot és éjjel ez még jobban visszhangzik a tömbházban. Nem szívesen hagyom nyitva, mert sose lehet tudni, és el is mehetünk sétálni, akkor meg félnék, hogy mi lesz, ha valaki bemegy. Van esetleg valami ötletetek? Semmiképpen nem szeretném megmondani, hogy kihez megyek ki, mert nagymamám nem nézné jó szemmel, a lényeg, hogy kiszökni akarok. A másik, hogy az utóbbi 2 alkalommal is 5kor jöttem be. Ha elkapna, mit mondjak? :/ Segítsetek! Fontos, ma éjszakáról van szó. 17/L

2014. júl. 16. 17:57
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Mar joideje igy jarok bebaszni a lenyeg h itt lakunk a barataimmal par utcara eszaka kiszokunk talalkozunk es bebaszunk mint allat ezt mind 14 evesen xddd szval ugyelj arra h lassu legyel es ovatos mindenre figyelj oda es nyomokat se hagyj mert akkor lebuksz en mar vagy 5x csinaltam es sose buktam le,voltak meleg helyzetek de megoldottam mindent csak reszegen nehez kivsit visszamaszni xddd

Halkan es lassan forgasd a kilincset es a kulcsot is,nappal mikor egyedul vagy otthon gyakorolj,es az agyadat tomd ki parnaval h ha esetleg kimennekc wcre es beneznek akk azt lassak h ott fexel ez nekem is bevalt mindig

2019. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!