Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet a nevelőintézet...

Milyen az élet a nevelőintézetben/gyermekotthonban? (lent)

Figyelt kérdés
úgy néz ki h oda kell mennem! milyen ott honnan van tuhám kapok-e zsebpénzt? ki lehet-e menni onnan délután vagy péntek este?akinek van tapasztalat lécci írjon!16/L
2010. jan. 17. 15:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha kollégista vagy, akkor tényleg könnyebben be fogsz illeszkedni! Kívánom, hogy minél zökkenőmentesebben sikerüljön és a jövőd úgy alakuljon, ahogy azt te szeretnéd:)! Legyen pár jó barátod, akikkel támogathatjátok egymást és megoszthatjátok egymással gondjaitokat-örömeiteket.
2010. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
kollégium nem meg oldás a hétvégeket is is itthon kell tölteni.. mert most is kollégista vagyok a pénzzel nincs gon kifizeti akivel élek mert sok pénze van de inkább élnék szerényebben de boldogan
2010. jan. 17. 15:55
 13/42 anonim ***** válasza:
88%
A honnan lesz ruhád kérdésre senki nem felelt . Én megmondom vesznek neked . Én is dolgoztam otthonba , többet költöttek a gyerekek ruhájára , ajándékaira ( karácsonykor ) mint én amit tudok szánni a gyerekeimre .
2010. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
és én választom ki miet?:O
2010. jan. 17. 16:00
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
Remélem jó helyre kerülsz. Sajnos én úgy tapasztaltam, hogy kevés az olyan intézet, ahol jó körülmények vannak - itt inkább a társaságra gondolok. Az ilyen helyeken sokszor vannak antiszociális egyének, akik megkeseríthetik az ember életét, lezüllesztik, beleviszik rossz dolgokba.
2010. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
49%
Csak negatív ,dolgot tudok elmondani ='/ Verekedéssel kezdenek ,ha nem ütsz vissza teleszel a csicska ! HALÁL KOMOLYAN ! AZ egy BÖRTÖN én mondom neked láttam már és nagyon szar ! INKÁBB egy ALKOHOLSITA APA ha megad mindent ! Ha nincsmás Akkor is anyukád !
2010. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
63%

mi az, hogy "kifizeti, akivel élek"?

mit fizet ki? nem az apáddal élsz? nem tőle akarnak elvenni?

zavaros vagy.

2010. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
A 14/L válaszoló vagyok, nem tudom hanyadik. Persze, te választod ki, milyet akarsz... Mindent megkapsz, ruhát, illetszereket, stb. A kicsik még a nevelőkkel járnak vásárolni, de a nagyobbak már mehetnek egyedül, csak áfás számlát kell vinniük a vásárlásról. Ahol jófejek, még a dohányzást is engedik, legalábbis akit én ismertem, neki lehetett. Tehát egyáltalán nem rossz. Anyagilag többet kapnak, mint én itthon, csakhát ugye az mégsem egy család. Akinek amúgy van családja, csak pl. azért nem élhet velük, mert nem tudják eltartani, az velük is találkozhat, akár egy hétvégét is eltölthet velük, és az eddigi barátaidat sem kell elhagyni, velük is találkozhatsz. Szóval hidd el, nem kell félni. Aki meg ijesztget, hogy milyen rémes, annak el ne hidd. Legfeljebb a társaság lehet, hogy nem a legjobb, de rossz gyerekek mindenhol vannak, meg kell tanulni együtt élni. De mivel kollégista vagy, biztos ez sem lesz nehéz. :) Tehát nyugalom!
2010. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
ma kollégiumot fizeti ki mert vki mondta h menjek el dolgozni h tudjak kollégiumban lenni nincs anyukám ha elolvastad volna komennteket de mind1
2010. jan. 17. 16:21
 20/42 A kérdező kommentje:
nem elvenni akarna kmagamtól megyek
2010. jan. 17. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!