Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet a nevelőintézet...

Milyen az élet a nevelőintézetben/gyermekotthonban? (lent)

Figyelt kérdés
úgy néz ki h oda kell mennem! milyen ott honnan van tuhám kapok-e zsebpénzt? ki lehet-e menni onnan délután vagy péntek este?akinek van tapasztalat lécci írjon!16/L
2010. jan. 17. 15:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
83%

Mi a SZ. A. R. É. R. T kell hazudni a kedves kérdezőnek? Tudom, hogy már régi a kérdés, de tapasztból mondom, nagyon sok gyermekotthont megjártam, és igaz, hogy ha nem vagy ütőképes, akkor majd téged ütnek.

Na akkor én két hónapig voltam gyermekotthonba, számomra olyan volt mint egy háború.

Megakartak erőszakolni, megverni, megalázni, elkapni. Hónapokig kellett szökdösnöm, hogy ne kapjanak el, mert prostitúcióra akartak kényszeríteni. Kénytelen voltam felnőtt férfi emberekkel összeverekedni, akkor 13 éves lány létemre. Számomra az olyan volt, mintha az életemért küzdtem volna, egyáltalán nem olyan jó hely, mint az írtátok.

Végül meglett oldva az ügy, ugyan is anyámmal megfenyegettük a gyamügyeseket, hogy ezek mind napvilágot látnak, ha nem adnak elsőbbséget nekem. (Tele voltam zúzódásokkal, egy normális ruhám nem volt, mindet eladták, télen papucsban járkáltam, pedig hat pár cipőm is volt. 125 forintom nem volt buszra, hogy hazamenjek szólni a szüleimnek.)

Na kérem, ezek után még mindig olyan jó hely? :)

Szerintem az írásomból is látszik, hogy nem aluliskolázott cigány vagyok, szóval ez ne legyen téma tárgya.

2016. dec. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Csabikahhh._ válasza:
Én is Pécsen voltam Hát nem a legjobb élet van ott 5 évet bent voltam most van 1 éve kb hogy ki jöttem onnan azóta nem tudtam semmit kezdeni az életemmel nagyon rosszul bánnak veled bent mindenki állandóan balhézni akar be visznek a drogok világába nekem hála istennek volt olyan szerencsém hogy egyedül senki nem bírt el bánni velem de voltak éjszakák amikor nem mertem becsukni egy pillanatra se a szemem mert megfenyegettek hogy megfognak ölni voltak olyanok is hogy 4-en megfogtak oda fogtak az ágyra és ájulásig ütöttek nagyon rossz volt nem kívánom senkinek szerintem inkább tegyél valamit az ellen hogy ne kerülj be mert ott hiába van erőd ha egyedül nem is bánnak el veled akkor többen elfognak sajnos ez az igazság kitartást!
2020. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!