Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy menyasszonyom, akit...

Van egy menyasszonyom, akit nagyon szeretek és szerelmes vagyok belé. De az normális hogy van egy idősebb kolléganőm és legszívesebben leszabnám róla a ruhát, annyira kívánatos? Nektek nem szokozz ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Hűséges típus vagyok,soha egy nőt sem csaltam meg.A menyasszonyomat szeretem és soha nem csalnám meg.A szexuális életünk is tökéletes,mindent megkapok tőle,de az a nő nagyon felizgat minden áldott nap.Legszívesebben fognám és feltenném az író asztalára és leszabnám róla a ruhát.Nem fogom megtenni.De tényleg így gondolom.Mi a véleményetek ez normális dolog?Nektek nem szokott ilyen lenni?


29/F


2014. szept. 25. 16:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30. Simàn kiderülhet a dolog. Amit 2 ember tud az màr nem titok. A csaj bàrmikor köphet. Ma màr a net vilàgàban főleg eljuthat a dolog a nőhöz.
2016. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
na mi lett? valtottal melot?
2017. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30 ne akard a saját felfogásodat általánosnak tekinteni. Nagy eséllyel azért gondolod így, mert imádod az apád és ő mondott egy ilyen mondatot ami az agyadba égett. Mit is tehetnél mást? Nem fogod megtagadni a tanítását. Rendesen befolyásolva vagy, és így nem tudod hogy enélkül a dolog nélkül hogy fognád fel. Ez mindenkinél más.
2019. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szia kérdező .. pár év eltelt .. hogyan alakultak a dolgok ? 👀
2019. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!