Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy menyasszonyom, akit...

Van egy menyasszonyom, akit nagyon szeretek és szerelmes vagyok belé. De az normális hogy van egy idősebb kolléganőm és legszívesebben leszabnám róla a ruhát, annyira kívánatos? Nektek nem szokozz ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Hűséges típus vagyok,soha egy nőt sem csaltam meg.A menyasszonyomat szeretem és soha nem csalnám meg.A szexuális életünk is tökéletes,mindent megkapok tőle,de az a nő nagyon felizgat minden áldott nap.Legszívesebben fognám és feltenném az író asztalára és leszabnám róla a ruhát.Nem fogom megtenni.De tényleg így gondolom.Mi a véleményetek ez normális dolog?Nektek nem szokott ilyen lenni?


29/F


2014. szept. 25. 16:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyira szeretnéd a menyasszonyodat, nem keltené fel az érdeklődésedet ilyen szinten egy másik nő!
2014. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%
Hmmmm... szinte szóról szóra ugyanezt akartam írni ,mint az előttem lévő válaszoló .Én is így gondolom !
2014. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Eldöntöd, mi a fontosabb, a munkahelyed vagy a menyasszonyod. Ha az utóbbi, akkor keresel új munkahelyet. Ha ennyit agyalsz azon a kolléganőn, rég rossz. Most azt mondod, hogy sosem csalnád meg a menyasszonyod, közben meg gondolatban már százszor megcsaltad.
2014. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor kepesek azt mondani az emberek a harmadik felrol, hogy teljesen artatlan...

Otthon biztos nem d*gjak, ezert van ugy rad allva. Most nem azert, de inkabb becsuld meg , hogy van egy mennyasszonyod, aki szeret es mindent megad neked. Ez a no kepes lenne erre? Nem hiszem.

Nem vagy osztonleny, uralkodj magadon.

2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén nekem nem tűnik ez normálisnak. Nálam még soha nem fordult elő ha szerelmes voltam, hogy közben megkívántam más embert. Soha! Értem és érthető hogy nem szeretnéd megcsalni, de kissé furcsa már maga a vágy létezése is. Nekem legalábbis...
2014. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Távolodj el tőle, mielőtt olyasmit tennél, amit megbánsz. Képzeld fordított helyzetbe magad, ha a menyasszonyod küzdene ilyen dilemmával...
2014. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

No és egy nap hányszor b..asztad már meg gondolatban ezt a nőt??

Nincs baj a fanzáziálással addig, amíg a fantáziád tárgya nincsen kézzel fogható távolságban! Amit elérhető közelségben van a fantáziád tárgya, annál nehezebb dolgod lesz ellenállni neki!

És sajna te már felültél erre a hintára, mert már agyalsz a nőn!

2014. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%

Itt lép képbe egy nagyszerű tulajdonság: az ÖNURALOM.

Kedves Kérdező, nem olvastam végig az összes választ, de szerintem teljesen természetes, hogy más, ellenkező nemű embereket is vonzónak találsz, nem csak a párodat. A különbség az, hogy mindenki más tabu. Felnőtt ember vagy, légy férfi, mégpedig ésszel, ne erővel és ne hormonokkal.

Ugyan én nő vagyok, de a saját példámból kiindulva igenis el lehet nyomni, el lehet űzni a szexuális vágyakat, a vonzalmat. Egy időben nagyon tetszett az egyik ismerősöm, aki viszont stabil párkapcsolatban élt, én meg egyedül voltam. Szerelmes voltam belé. Evett a fene, mondhatom, majd' megszakadtam, hogy nehogy észrevegye... de sikerrel.

Ez ment úgy egy-két hétig a rendszeres találkozások alkalmával, aztán úgy döntöttem, hogy na jó, most volt elég. Letisztáztam magamban, hogy neki van barátnője, házinyúlra nem lövünk. Erővel, akarattal elfojtottam magamban a szerelmet. Nem hittem, hogy lehetséges, de az.

2014. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%
A francokat utolsó! Ha a másiktól kapsz jelzést, hogy benne lenne, és neked is bejön, nagyon nehéz elnyomni...szerintem is hagyd ott a munkád. Már az írásodból lehet látni, hogy úgy megfektetnéd, hogy csak na...ha csak képzeletben is..
2014. szept. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
23%

atyaég, akkor most én leszek a kisördög.


Nem létezik monogámia, és a szex nem szerelem. Szereted a menyasszonyod, és leélheted vele az életed. De ilyen lehetőséget kihagyni?? Nem szép dolog, de nem kell, hogy kiderüljön. Csináld óvatosan, csald meg a párod, egyszer dugd meg, főleg ha akarja. És vége.


Utálni fogtok, utálna a menyasszonyod is, ha olvasná. És magam ellen is írok, én is nő vagyok. De ember... nem kell örökké tévúton járni. De megéri örökké a jón maradni?


Nagyon a tudatomba égett az apám mondása: " Kiscicám, vannak lehetőségek az életben, amiket egyszerűen nem lehet kihagyni. Majd megérted"


Igaza van, nem lehet. nem érdemes. nem élet az élet úgy. Néha gerinctelennek kell lenni, ne mond el otthon. sosem kell megtudnia, és ez nem azt jelenti hogy nem szereted őt eléggé. A szex nem szerelem. és a szerelem sem szex. Ösztön és érzelem, nem kell együtt járnia. Pedig nő vagyok.


Dönt jól, és ne bánd meg. Várom a felháborodást a többiek részéről!


N

2016. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!