Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy menyasszonyom, akit...

Van egy menyasszonyom, akit nagyon szeretek és szerelmes vagyok belé. De az normális hogy van egy idősebb kolléganőm és legszívesebben leszabnám róla a ruhát, annyira kívánatos? Nektek nem szokozz ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Hűséges típus vagyok,soha egy nőt sem csaltam meg.A menyasszonyomat szeretem és soha nem csalnám meg.A szexuális életünk is tökéletes,mindent megkapok tőle,de az a nő nagyon felizgat minden áldott nap.Legszívesebben fognám és feltenném az író asztalára és leszabnám róla a ruhát.Nem fogom megtenni.De tényleg így gondolom.Mi a véleményetek ez normális dolog?Nektek nem szokott ilyen lenni?


29/F


2014. szept. 25. 16:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

ma 17:36



Abszolut de mindent.Menyasszonyommal nagyon jó a szex,van hogy napi 2-szer csináljuk,szóval nem szenvedek hiányt.

Lehet szexuálisan jobban vonz,van ilyen ezek szerint.De kicsit frusztrál hogy néha még jobban rátesz.

2014. szept. 25. 17:40
 12/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgy érzed, hogy nem bírod sokáig táoltartani magad tőle, és a menyasszonyodat is szereted, akkor kezdj el másik munkátkeresni, és ha találtál, mondj fel. Bár semmi sem garantálja, hogy a jövőben egy másik munkahelyen nem fog ugyanez valaki mással előfordulni. De elkerülni még mindig jobb, mint ilyen erős fizikai érzések mellett abban bízni, hogy sosem fogod elveszteni a fejed... utána meg a menyasszonyod.
2014. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%
Milyen munkahely h tudja kelletni magát? Neki nincs családja?
2014. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

ma 17:45


Ez szimplán fizika,ahogy írod.De nagyon erős.Nem tudom,ezen kivül semmit nem jelent az a nő.A menyasszonyomat szeretem és végig ez van a fejemben,amikor ilyen gondolataim vannak.

A helyzet az hogy voltak női kollégáim,dolgoztam már csinos,szép nőkkel,de egyiknél sem fordult ilyen meg a fejemben.Ő csak fizikailag vonz,megkapnám,vszinü annyi is lenne és többet nem kellene.De amúgy soha nem tenném meg,ahogy eddig sem.Soha egy nőt sem csaltam meg!

2014. szept. 25. 17:48
 15/34 Különlegescsajszi ***** válasza:
63%
Akkor egyszerű! Felejtsd el és .
2014. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

Előfordulhat, hogy valaki a menyasszonyodra gondol így, vagy ő valakire... Mit szeretnél abban az esetben? Mit várnál a párodtól?

Néha a futás nem szégyen és hasznos. Elég sok gond, baj, kihívás lehet még az életben, ennek ne tedd ki magad. Menj máshová. Eddig nem csaltál meg senkit, de az első megcsalás mindig a nulladik után jön.

2014. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Ez egy logisztikai központ,egy irodában van egyedül,nekem kb óránként kell hozzá mennem.Amúgy igen van neki szerintem családja.
2014. szept. 25. 17:55
 18/34 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ellen tudsz állni a kísértésnek . Ha tényleg a menyasszonyod a mindened ,nem kockáztatod a kapcsolatotokat .Egyetlen vonzó buksza sem ér annyit ,hogy feladd amit elértél eddig ... Ha úgy érzed ,van rá esély,hogy egy gyenge pillanatodban elcsábulj akkor inkább tényleg nézz másik melót . Jobb megelőzni a bajt .
2014. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Hűha ... ez nem jó jel ! Na és az a nő látja mindezt rajtad ? Mármint,hogy te igencsak vonzódsz hozzá ? Kölcsönös lehet a dolog ? Nehogy addig csűrje csavarja a szálakat ,míg az íróasztalára csábít ! .. Ha tényleg hűséges vagy és akarsz maradni ,akkor mint már írták ... legjobb új munka iránt nézni . Ne legyen igazam ..de általában így szokott kezdődni a félrelépés .. Te is minden bizonnyal agyalsz rajta ,különben nem írtad volna ki ide ...
2014. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

Sántít a dolog. Én sosem csalnám meg a párom és nem is éreztem így, ahogy te pedig jobbnál jobb pasik próbálkoztak be nálam, mert külsőre kicsit jobban sikerültem mint az átlag. Tudom, hogy csak szexet akarnának, de engem ez hidegen hagy, sőt néha irritáló.

28N

2014. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!