Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy nem akarok családot és gyerekeket, annyi a különbség, hogy azért, mert egy önző p*cs vagyok, és nem azért, mert nem állnak velem szóba. Rám meg emiatt vannak kiakadva.

Ha a megoldást az elfogadtatásra megtaláltad, akkor szólj nekem is, mert anyámék hetente felhívnak a témával :D

Egyébként amint _ténylegesen_ legbelül is eldöntöd, hogy neked sosem lesz családod, tapadni fognak rád a nők. Ez tapasztalat.

2017. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
Önző férfiaknak nem is érdemes csalàdot alapitani !Mégha sikerül is később felszínre tör az önző énje és ki szivja meg !?A gyerek az biztos meg a feleség !
2017. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
90%
Hányszor fogod még ezt kiemelni?? 2014 óta nem sikerült megoldásra jutnod, pont ezért nem találsz nőt sem...
2017. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
Próbálkozz!
2017. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
Én sem akarok családot, és nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye.
2017. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
39%

Mutasd meg a családodnak ezt a kérdést és az utóbbi 3 év termését. Azonnal meg fogják érteni. Talán anyukád még meg is szán és segít rajtad, de lehet hogy a húgod is...


Amúgy még mindig a nőket és a "felszínes világot" okolod, vagy ezen már túlléptél?

2017. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!