Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
 11/96 anonim ***** válasza:
75%

NE akarjál görcsösen ismerkedni!

Most te még nem látod át, de mennyivel lenne jobb életed, ha pl. 30 éves korodra -a magyar statisztika szerint- már akár kétszer is elvált ember lennél, aki fizeti egy "idegen" nőknek a gyerektartást még 25 évig?!


Inkább legyenek céljaid.

Ha komoly egzisztenciád lesz, lehetsz te a legrondább pasas a világon, mégis minden nőnek kelleni fogsz.

Még annyit jegyezz meg, hogy a korodbéli lányok, a 30, 40, 50 éves pasasokkal kavarnak.

Ergó: be kell töltened ezt az életkort, ha majd huszonéves csajt akarsz magadnak!

:)

2014. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
49%

Azért ne azzal nyugtassátok már meg szegényt hogy majd 30 éves nők rámásznak mert kell nekik valaki aki megtermékenyíti őket. Én úgy vagyok vele hogy akiről tudom hogy gyerek nélkül is kellenék neki azzal hajlandó vagyok családot alapítani. Annyi tartás azért van bennem hogy nem hagyom hogy csak az ondómért szeressenek.

Az első pedig nagyon jó példája annak hogy a nőnek semmit sem kell vinnie egy kapcsolatba: lehet kövér mint Willy a bálna találni fog férfit.

2014. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó...az utolsó mondatoddal totálisan egyetértek! Az első válaszoló iszonyatosan sarkít! A kövér bálna nem egyenlő a tökéletes nővel, és a csinos nő sem egyenlő az üresfejű plázacicával. Ha már méreteket írogatunk, én gyerek után vagyok 164 cm és 55 kg, ügyvéd doktor vagyok, ismerőseim szerint remek a humorérzékem, és sosem álltam volna soha össze olyan pasival, akinek a műköröm és a megcsinált "csinos" küldő többet jelent a belső értékeknél. De ez nem vonzza egyenesen arányosan azt, hogy egy férfinek be kell érnie a dagadt bányarémekkel, mert csak ők nem felszínesek.


Kérdező: találj magadnak hobbit, találd meg, hogy mi érdekel igazán, és csináld. Ha benne vagy, ott hozzád hasonló emberekkel fogsz megismerkedni. Én sem vagyok híve a szórakozás közbeni ismerkedésnek, sokkal inkább a hosszútávú, társasági kapcsolatoknak, ahol kialakulhat valami. Ha nem érdekel semmi, akkor te sem vagy kevésbé felszínes, mint a lányok, akikről írtál. Változtass!

Ne úgy állj rögtön minden lányhoz, hogy fel akarod szedni, ne akard görcsösen, és akkor kialakulhat valakivel valami idővel. A lányok is futva menekülnek attól, ha egy fiún nem látnak mást, csak hogy azonnal fel akarják őket szedni. Van egy nagyon közeli barátom, aki hasonló problémákkal küzdött. Nagyon válogatós volt a lányoknál, ritkán talált olyat, aki megfogta volna. Évekig nem volt senkije, de még csak nem is csókolózott (pedig ő még nagyon jól is néz ki, és sikeres is a szakmájában...tuti jó parti). És egy beszélgetésnél tanácsoltam neki, hogy ne lásson minden lányban potenciális jelöltet, ne görcsöljön erre rá, mert csak még mélyebben csúszik ebbe bele, és nem fog találni senkit. Megfogadta a tanácsomat, és pár hónap múlva kiderült, hogy az egyik új kollégája fülig szerelmes belé, ő meg észre sem vette. Csak nagyon jóba lettek, és idővel ő is azt vette észre, hogy itt egy lány, aki tökéletes számomra...mert nem úgy állt hozzá rögtön, hogy azt kutatja, mennyire megfelelő neki...3 éve vannak együtt, együtt élnek, és tök boldogok.

2014. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
42%

"találj magadnak hobbit" -- Milyen hobbit?

A hobbim a műszerészet, ott nincsenek lányok. (a táncos hobbik nem érdekelnek) Ötlet?

2014. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
14%
De miért nincs nőd ha akarsz? Ezt a kérdést megvizsgáltad már és megosztanád velünk mi jött ki végeredménynek? és ne a felszínes világot írd ide, mert azok a nők, áhh inkább csajok, akik leragadtak a felszínes dolgoknál nem neked valók, hidd el. Szóval mi a helyzet veled? Félénk vagy? Egyszerűen nem tudom elhinni hogy még társkereső oldalon sem válaszol neked senki, ne haragudj. Ha normális életed van (dolgozol/tanulsz) nem vagy csöves, alkesz, drogos, szektás, stb akkor biztosan fogsz találni egy rendes nőt. 23 évesen még nagyon fiatal vagy!
2014. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén szólva nálam ha egy pasi ronda vagy nem kifejezetten egy adonisz akkor is ha úgy jön oda hozzám hogy jó a kisugárzása és van önbizalma(nem nagy egója a kettő közt van külömbség:)akkor biztosan jobban fog tetszeni mintha idegesen ,betojva megy oda hozzám és ezzel biztosan nem egyedül vagyok.próbáld meg kicsit pozitívabban látni a világot és meglátod ha nem is egyik napról a másikra de minden jobb lesz :)
2014. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 A kérdező kommentje:

Nem is kell elhinni,de akkor is ez a valóság.Társkeresőkön egy választ nem kaptam még,pedig nagyon durván sokat írtam már a nőknek...Ők is,mint a való életben is,csak a külső számít.Pedig még csúnya sem vagyok,és igen van életem,igényes és ápolt is vagyok magamra,de így sem kellek senkinek sem...

Attól,hogy nem hiszitek el,attól még ez a valóság.Mi értelme lenne hazudnom ilyenben?Semmi.Ez egy olyan oldal,ahol úgysem tudják ki vagyok,névtelenül pedig nincsen értelme hazudni sem.

Köszönöm a valóban 1-2 hasznos választ,főleg az első kommentelőtől,lehet tényleg az lesz,hogyha ezzel cseszegetnek otthagyom őket szimplán.Idáig is már volt ilyen helyzet,és el is mondtam a véleményemet nekik,aztán kész viszlát.De sajnos a tesóm nem szokott békén hagyni a dolgokkal,bár most ő is elfoglalt bőven,szóval mostanában nem tud ilyenekkel hála az égnek csesztetni,megvannak a saját gondjai is mostanában.

2014. okt. 25. 16:26
 18/96 anonim ***** válasza:
96%
nem kell megértetni velűk. Ha feljön a téma, csak mond azt, hogy majd ha eljön az ideje, akkor majd szólsz nekik, de addig ejtsék a témát, mert nem vagy kiváncsi rá.Légy kemény.
2014. nov. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
96%

Majd rájönnek. De, ha szeretnél, csak nem jön össze akkor még simán lehet.


Volt barátomnak én voltam az első barátnője, amikor 26 éves volt, most 35 éves és van 2 gyereke és felesége.

2014. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remek eszmecsere!
2014. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!