Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
 81/96 anonim válasza:
100%
Na szóval az én barátom most 30 éves egy éve vagyunk együtt soha nem volt komolynak mondható se rövid, se hosszú kapcsolata csak néhány komolytalan.. És ha hiszed ,ha nem egyszerűen nem tudom megérteni miért ? Jól néz ki ,magas,kék szemű, nagyon nagyon jó szívű okos és még sorolhatnám és nem azért mondom ,mert szerelmes vagyok .ez igy van ,ha hiszed ,ha nem. Nemtudom megérteni miért nem értékelték ,de hálás vagyok Istennek, hogy így alakult 😊
2016. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 Macsitappancs ***** válasza:
84%
Emeld ki még 60x, es akkor megertik
2016. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
Na, van valami azóta?
2016. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:

Nálam semmi,ugyanúgy semmi nem jön össze nőkkel,a családom azóta egy fokkal tűrhetőbb,azóta mióta kiosztottam őket rendesen, kevésbé hozzák fel a témát hálistennek...

és azóta eltelt pár év is.

25/F

2016. aug. 16. 21:46
 85/96 anonim ***** válasza:
Kaphatnék képet? Kíváncsi vagyok:D
2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


Írtad,egyszer kiosztottad őket. Többször nem kell. Egy idő után észreveszik, elfogadják, hogy nincs mit tenni. Bár ahogy látom, itt nem azzal van a gond, hogy elzárkózol előle. Akarod te, csak nem jön össze és mint minden normális ember, tagadásba burkolózol.


Ők pedig épp nem segítenek a cseszegetéssel. Hát mondd el nekik ezt. "Minél görcsösebben akar az ember valamit, annál inkább taszítja el magától. Hagyjatok ezzel békén, és egy idő után összejön" :)


* Ha pedig szeretnél barátnőt, akkor sürgősen taktikát kell változtatni és elkezdeni alkalmazkodni ehhez a felszínes világhoz. Nem egyszerű, sőt... de ha már megszülettél (akármilyen sz*r világba) kár lenne lemondanod az életről.

2016. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
Kérhetek rólad egy képet?:)
2016. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 A kérdező kommentje:

Képet sajnos csak úgy nem szoktam osztogatni... :)

Nincs kedvem 2 perccel utána viszontlátni magam itt az oldalon. :)

2016. aug. 17. 18:17
 89/96 anonim ***** válasza:
Én nem tenném ki sehova, de megértelek, hogy nem bízol meg idegenekben. :)
2016. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
Ne légy pesszimista, mindenkiben van valami érték. Benned is van.
2016. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!