Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
 31/96 anonim ***** válasza:
62%
30-as vagyok. Bát mondjuk az is igaz, hogy a férjemet ez az egész nem zavarta, nem volt frusztrált miatta és nem sajnálta magát. Ellenkező esetben lehet menekültem volna. Amúgy mióta együtt vagyunk érdekes sokkal kelendőbb lenne. Lehet azért mert megtanítottam rendesen öltözködni? :D
2014. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
68%

Akkor itt van meg egy pelda, ami szinten nem szivderito:

Ferjem is ugymond luzer volt mindig. Volt kb. 4 baratnoje eleteben de azok is mind megcsaltak par het vagy honap utan. Aztan jottem en a kepbe, elvaltan es egy gyerekkel. Az elejen megmondtam neki, hogy eddig nem igazan sikerult husegesnek lennem, mert velem is ugy viselkedtek, ezert nem igerek semmit. Inkabb oszinte voltam. Kepzelheted mit gondolhatott akkor... Megint egy no, aki valoszinuleg at fogja verni. De! Bizott annyira magaban mindezek utan, hogy bevallalja igy is. Hogy rendelkezik olyan ertekekkel, hogy ne kelljen ezt csinalnom. Pedig o aztan tenyleg elso korben kirakhatott volna. De kaptam egy eselyt... Es lam teljesen odavagyunk egymasert. O tenyleg nem olyan pasi, mint az eddigiek, evek utan is torodik velem, van minden nap szinte sex stb. Iden elvett felesegul, van egy kozos kisbabank es rajta vagyunk a harmadikon :) Megcsalas a fejemben sem fordult meg, ra se nezek masra, nekem o kell. Pedig amugy kulsore tenyleg nem a lanyok alma :D Es csak 23 eves volt mikor megismerkedtunk.

Ha neki is vegul sikerult, akkor neked is fog! :)

2014. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
20%
Te nem unod még?! Attól, hogy állandóan kiemeled a kérdést, és várod a csodát, nem lesz semmi sem jobb. Beszélj a családoddal, mondd nekik, hogy most utoljára vagy hajlandó erről beszélni, és értsék meg, hogy ez a helyzet. Istenem, bár nekem lennének ilyen problémáim -.-"
2015. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
36%

Mond azt , hogy alkalmatlan vagy erre. feleség gyerek nem érdekel.


De azért biztosan tudnál találni magadhoz való lányt! Csak nem tudod hogy kezdj hozzá.


Házasságközvetítő


Kedves Komoly Társkereső!


Kérem, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Telefon: 0670/405-0605, 061-312-6915, vagy

írja meg telefonszámát, és mi visszahívjuk.


Kérem, töltse ki jelentkezési lapunkat!


Exkluzív házasságközvetítő irodánk irigylésre méltó sikereket ért el! Személyre szóló házasságközvetítés Almássy Éva felbecsülhetetlen segítségével.


[link]

2015. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ott a bibi, hogy te nőgyűlölő vagy.

aki a világot okolja, aki szerint mindenki felszínes(csak ő nem, persze) az egy megrekedt ember.

keresd magadban a gátakat, mert ott vannak, és nem a külvilágban.

én nő vagyok, és egész életemben szenvedést okozott ez a párkapcsolati mizéria, de sosem a férfiakat okoltam.

tudtam, hogy bennem van valami, ami miatt nem közelítenek.

még mindig nem tudom, mi az, de pár hónapja pszichológushoz járok, és azóta lett valakim.

ha elfogadod, hogy TE vagy az oka a sikertelenségednek, akkor tudsz változtatni rajta.

a világot már nehezebben változtatod meg.

2015. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
60%
Amit a #24-es írt arra #30-as tökéletes (elrettentő) példa. A családodtól ne is várd hogy megértsen téged. Hiába szeretnek téged ezt nem fogod tudni velük elfogadtatni, ettől még az is százszor könnyebb lesz ha azt mondod nekik hogy buz-i vagy.
2015. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 HengerR ***** válasza:
93%

Nekem az vált be a számomra kínos kérdések ellen, hogy figyelmen kívül hagytam az egészet és próbáltam terelni a témát. Ha elkezdtek keményebben próbálkozni elköszöntem és kerültem velük a kapcsolatot egy ideig (attól függően, hogy mennyire gyakran találkoztam velük). Kis szerencsével a te esetedben is le fognak állni az olyan kérdésekkel amire nem kapnak választ.

Sajnos a család (legalább is az enyém) nem valami megértő a hasonló témákban. Nekem ugyan másféle problémám van valük évek óta -nem fogják föl, hogy a házasság és a gyerekvállalás annyira áll közel hozzám mint Makó Jeruzsálemhez(de inkább távolabb :D)-.

2015. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
88%

Van egy ismerősöm, igényesnek tartja magát, afféle jó pasinak. Sportol is. A külsejével még nem is lenne baj, de a hozzáállása borzasztó a nő témához. Bármikor beszélek vele csak panaszkodni tud, egy igazi lúzer, aki még a kedvenc pólóját is elégeti, ha egyszer a kezébe fogja a vasalót. Ez az örökös önsajnálat meg siránkozás rettenetesen lehangoló, sőt, taszító. Elvégre ki akar egy csődtömeggel randizni?! Másrészt pedig az sem túl szerencsés, hogy ha egy lány visszautasítja, akkor azt egyből lekurv*zza. A nők menekülnek előle.


Tanulsag: 1) a siránkozás semmin sem segít, sőt, csak ront a helyzeten 2) ha nem kellesz senkinek, akkor lehet benned van a hiba, nem mindenki másban 3) ha megváltoztatod a gondolkodásmódod, lehet minden gondod megoldódik. :)

2015. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
73%

Nagylányom a nemrég ment férjhez egy 30 fölötti fiúhoz, akinek ez volt az első kapcsolata, és elmondása szerint ő is belenyugodott, hogy biztosan nem fog kelleni senkinek.

Tévedett. Pedig tényleg eléggé csodabogár az illető, és hát nem is egy Adonisz, de az én gyerekemnek mégis pont ő kellett. Pedig válogathatott...

Viszont ne tegyél meg "mindent" senkiért! Nem lábtörlőnek jelentkezel, ugye?

Ajánlom a Spielhózni című könyvet, a szerzőre sajnos nem emlékszem. A párkapcsolatokról szól, és nagyon jó szemléletet ad, nem recepteket.

2015. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
70%

Varga Péter - Spielhózni

[link]

2015. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!