Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
 61/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit sem bizonygatnod, éld az életed, a kérdéseknél pedig terelj, vagy válaszolj valami sablon dolgot. Előbb-utóbb mindenkinek le fog esni, hogy mi a helyzet.
2015. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor emeled ki még ezt a kérdést? Kaptál rá kismillió választ és több mint egy évig nem sikerült megoldanod ezt a hatalmas problémát, hát épp ezért nincs nőd se.
2015. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjad már én 33 vagy ok és tök jól elvagyok szingliként.

Majd megszokják az ősök nálad is.

2015. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
58%
Jóvan, de úgy tűnik, mintha a kérdező akarna barátnőt, csak nem jött még össze, és már csak azért is megmutatja, hogy akkor nem lesz. Haragból, sértődöttségből. A harag, büszkeség nem jó tanácsadó. Nekem is olyan 30 évesen lett párom, úgyhogy még van 7 éved. Ne sírdogálj. Lehet, hogy még nincs itt az ideje.
2015. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
Nyavalygás helyett, olvass csajozós könyveket vagy menj el egy-több csajozós képzésre.
2015. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
61%
ezt még hányszor fogod kiemelni?
2015. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim válasza:
60%

LINKELJ magadról egy képet már!

Köszi!

2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
83%
Rohadt unalmas már, hogy hetente ki van emelve ez a kérdés. Ennyire életképtelen vagy?
2016. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
40%

23 évesen? Érdekes engem nem csesztetnek, tudják, hogy nem akarok gyereket, monogám sem vagyok.


Mondd el nekik, ha nem fogják fel akkor egyik füleden be a másikon ki.


N

2016. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:

A 100 választ akarod elérni?


Minek foglalkozol vele?

Mondd azt hogy majd es kesz.


Amugy a szo teremtő hatásu szoval tenyleg egyedul fogsz meghalni.

Gratula

2016. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!