Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg véglege...

Hogyan értethetném meg véglegesen a családommal, hogy nekem nem lesz se feleségem, se gyerekem, szóval saját családom sem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszik el,és folyamatosan csak cseszegetnek vele,hogy jajj mikor lesz már végre barátnőm,meg blabla.

Viszont nincsen esélyem se rá úgy érzem,hogy legyen mivel idáig az életemben sem kellettem egy nőnek sem,egyet sem érdekeltem.Hiába szeretném én,vagy bármit megtettem is érte,akkor sem sikerült.

Ebben a felszínes világban nekem nem jön össze sajnos... :/

Szívesen venném a jó ötleteket.

23/F



2014. okt. 6. 15:08
 51/96 anonim ***** válasza:
4%

Hagyd a búsba azokat, akik leugatnak, piszkálnak és bemagyarázzák, hogy a negatívságod miatt nincs senkid. Nem élték át azt, amit te, nem tudják, hogy milyen kitaszítva lenni és hát magas lóról könnyű ugatni. Meg láttam már jó néhányszor, hogy ilyen "semmi se jó" jellegű pasikra rátapadtak a nők, szóval ez se magyarázat.

A férfiak vadásznak, elvárják tőlük és én azt látom, hogy bármilyen nő talál magának férfit, ha csak annyit megtesz, hogy szem előtt van és nem utasítja el a kapcsolatokat.

Fognak még sokan tuti tippeket adni. Nem tudhatod, hogy melyik fog bejönni. Lehet, hogy egyik se... Például hiába gyúrod ki magad, ugyanúgy leszarnak, ha máshol van a probléma gyökere.

Viszont foglalkozz vele, szedd össze, hogy milyen hibáid lehetnek, amik miatt elutasítanak. Sportolj, legyél emberek között és tanulj meg táncolni :). Meg a lelki oldalon is le kell ásni. Lehet, hogy nincs semmi komoly és csak épp tele a tököd, de az is lehet, hogy nagyon komoly dolgok vannak ott a felszín alatt.

2015. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
100%

elég, ha annyit mondasz mindig, "Majd egyszer".

ebbe nem fognak tudni belekötni.

és kb életed végéig mondhatod.

vitákba felesleges belemenni.

2015. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas!!
2015. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azt nem értem, hogy nem ir vissza neked egy csaj se a tarskereson. Válassz ki egy kevésbé szép lányt ott es ird meg, hogy komoly kapcsolatot keresel es, hogy neked a belső értékek szamitanak stb... Erre nem hiszem, hogy nem válaszolnak.
2015. okt. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:

Pedig pontosan ilyeneket szoktam írni,és egyáltalán nem a legszebbek érdekelnek,átlagos kinézetű lány nekem tökéletesen elég lenne,de ők sem válaszoltak soha egyáltalán egyetlen egyszer sem...

Szóval nem tudtok meggyőzni, nem helyesnek születtem,jó genetikával,így aztán esélyem sincsen.

Szóval hogyan fogadhatná ezt el végleg a családom?

Bár mióta megmondtam nekik ezt,hogy nekem soha nem lesz se barátnőm,se saját családom,és eltelt azóta 1-2 év,lassan kezdenek rájönni szerintem,hogy tényleg nem vicceltem vele...

2015. okt. 4. 13:41
 56/96 anonim ***** válasza:
40%

amógy a szó teremtő hatású


az lesz, amit hiszel magadról..

2015. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
szerintem olvasgass önbizalom növelő könyveket pl. a titok, ilyesmiket utánna próbálj ismerkedni
2015. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
58%
kb 18-20 évesen nekem is volt ilyen korszakom..én vagyok a "magányos farkas" mindenki elmehet a búsba és nekem sose lesz barátnőm..nem tetszem senkinek és bekaphatja a világ. Anyáméknak is megmondtam a frankót aztán elvonultam játszani a Gta-val..a csajokat lesz@rtam mert ugyse tetszem..ha nem tetszem ne nézzél és különben is azért néz mindenki mert ronda vagyok...aztán 2-3 év magány következett..mignem elegem lett saját magamból és akkor észrevettem, hogy tulajdonképpen azért sz@r le mindenki mert én is lesz@rok mindenkit. Változtattam..csajoztam..több barátnőm is lett végül az utolsó barátnőmmel akkora volt az összhang hogy eljegyeztem és ebben az évben összeházasodtunk. Anyámék mai napig röhögve emlegetik és az egy év jegyesség alatt is mondogatták a múltbeli hülyeségeim. Amin mai fejjel én is jót röhögök. Saját tapasztalatból mondom a kishitűség hosszútávon csak egy emberrel csessz ki saját magaddal.
2015. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
Azóta mizu kérdező?
2015. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:

Semmi különös,semmi változás igazából.

Nem érdeklem a nőket azóta sem,így aztán még jobban elfogadom a dolgot,és úgy néz ki tényleg esélytelen vagyok teljesen. :/

A családom mióta elmondtam nekik,hogy hagyjanak békén ezzel,és ne csesztessenek,kicsit kiosztottam őket,hogy ez az én életem és ne szóljanak bele.

Elmondtam a kérdésemben említett dolgot is nekik,így szinte szóról szóra.

Azóta nagyjából csönd van,kivéve a testvérem nem tudja elfogadni,aki nőből van persze.De ő nem akarja megérteni,hogy még csak esélyt sem kaptam,áhh hagyjuk is.

Inkább mondjatok még jó módszereket,hogyan lehetne ezt szépen lassan beadagolni a családomnak.Mert előbb utóbb rá fognak jönni,már kezdik kapizsgálni,de egyszer rájuk fog szakadni rendesen az érzés,ha ennyire nem akarják elhinni...

2015. nov. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!