Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem ért haza és...

A férjem nem ért haza és félek valami baja kett?

Figyelt kérdés

Éjjeli műszakos, nemrég kellett volna hazaérnie. Nagyon félek hogy baj van. 3 kisgyerek várja haza. Volt már olyan hogy lekéste a buszt, de a telefont mindig fel szokta venni. Most hivtam 10x de nem veszi fel :(

Tegnap semmi veszekedés mwg semmi nem volt hogy esetleg ne jönne haza bár ez nem rá vall amugy sem. Félek hogy baja van. Ugye nem? Hiába várom hogy hazajöjjön mert ő bent van a várisban, ott dolgozik, ide meg alig járnak buszok szóval nem fog csak ugy betoppanni. Nagyon ideges vagyok már remegek


2014. okt. 13. 07:45
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%

Olyan is előfordulhat ám hogy nincs térereje. Neked kicsöng de neki nem.

Velem egy csomószor volt már ilyen. Aztán akkor jelzett a telóm hogy ekkor és ekkor x időben y hívásom volt, amikor olyan helyre mentem ahol van térerő.

2014. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
nincs szeretője! Jó a kapcsolatunk. 1 honapja költöztünk ide és a lakcimkártya még nem érkezett meg
2014. okt. 13. 08:47
 23/57 anonim ***** válasza:
83%

Mikor kellett volna pontosan hazaérnie?

A barátjának tudod-e az otthoni számát?

Főnőkét felhívtad e hogy ott aludt-e?

Lehet valaki rokonotok a városban akinél ott aludhatott?

Esetleg elaludt a telefonja le van némítva?

2014. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván ezért mondom hogy bármi állhat a dolog mögött, mi még inkább vakon tapogatózunk, mint te :)

De aggódni nem érdemes, mert ahogy írtam, ha valami baj lenne arról tudnál, de minimum lennének konkrét jelei.

Ha még csak most költöztetek oda, és egyébként is ilyen hülye munkarendben dolgozik még azt is kinézem, hogy elaludt valahol útközben, vagy rossz buszra szállt :)

2014. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
22%

Ha a alkcímkrtyát a kiértesítés miatt írtad le, az kb. semmit nem jelent. Ha nála vannak az iratai, bármelyik kórházban beazonosítanák, értesítve lennél, hidd el :)

Ilyenről szó nincs, az biztos.

2014. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
61%

azt azért megkérdezném, hova a pi@ba költöztetek hogy csak délelőtt van busz?ennyire vidék létezik?

amúgy szerintem csak elaludt a munkatàrsa meg miért ne kapcsolhatnà ki a telefont. esetleg pont a munkatàrsànàl alszik.

2014. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi idő alatt ér haza? Tovább megy még a busz? Lehet, hogy elaludt és majd amikor visszafele jön a végállomáson felkeltik.
2014. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
33%

Én is jártam így, nem tudtam elérni az embert, nem volt otthon sem,senki nem tudott róla semmit. Egyszer épp akkor mentem hozzájuk amikor ott volt a k..rvája....

Későbbi kapcsolatban a párom nem jött a megbeszélt időben haza, nem vette fel;majd egy jó óra múlva írt, hogy ő elment kocsmába....

Remélem egyik sem jön be nálatok és csak ottragadt a munkában

2014. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
8%
Ezaz, pontotzatok le.......nem tudom mi rosszat irtam!
2014. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
92%
Na hazaért már? Én is mindig így aggódok minden miatt. :S De itt már megenne a penész. Remélem rendben van!
2014. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!