Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem ért haza és...

A férjem nem ért haza és félek valami baja kett?

Figyelt kérdés

Éjjeli műszakos, nemrég kellett volna hazaérnie. Nagyon félek hogy baj van. 3 kisgyerek várja haza. Volt már olyan hogy lekéste a buszt, de a telefont mindig fel szokta venni. Most hivtam 10x de nem veszi fel :(

Tegnap semmi veszekedés mwg semmi nem volt hogy esetleg ne jönne haza bár ez nem rá vall amugy sem. Félek hogy baja van. Ugye nem? Hiába várom hogy hazajöjjön mert ő bent van a várisban, ott dolgozik, ide meg alig járnak buszok szóval nem fog csak ugy betoppanni. Nagyon ideges vagyok már remegek


2014. okt. 13. 07:45
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
66%

Na ugye hogy igazam volt aztán jól le lettem pontozva :D

Mondtam, hogy ne idegeskedj :)

2014. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon örülök így ismeretlenül is, hogy semmi baj nem történt! :)
2014. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok :)
2014. okt. 13. 10:57
 44/57 anonim ***** válasza:
84%
Szegény biztos hulla fáradt volt. Férjem is éjszaka dolgozik, ő is el szokott aludni. Ki van merülve :(
2014. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
80%

Most találtam ezt a kérdést, de végigaggódtam a válaszokat.

De jó, hogy a férjed csak elaludt, tök megkönnyebbültem :)

2014. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
44%

Örülünk a happy endnek. Bravó!


Viszont:

" Olyan is előfordulhat ám hogy nincs térereje. Neked kicsöng de neki nem. "

Rendben, hogy ide laikusok írkálnak, de ez most nagyon fájt :(

2014. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fáradt. Én ezt nem is bírnám a helyében. Délután 3kor kezdődik a melo, aztán reggel ér csak haza (jo esetben) Azért minden tiszteletem azoké az embereké akik ennyit tesznek a családjukért!
2014. okt. 13. 13:50
 48/57 anonim ***** válasza:
15%

te nem dolgozol?

Hagyod hogy egyedul tartson el?

Gyerekek bolcsibe es menj dolgozni !

negy gyerekunk van es en mindig dolgoztam kepeztem magam hogy ne kelljen a ferjemet ido elott eltemetnem kozos csalad kozos teher kozos munka kozos gyerekek

2014. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
87%

"Hagyod hogy egyedul tartson el? Gyerekek bolcsibe es menj dolgozni !

negy gyerekunk van es en mindig dolgoztam kepeztem magam hogy ne kelljen a ferjemet ido elott eltemetnem kozos csalad kozos teher kozos munka kozos gyerekek"


Ez nem a te/mi dolgunk. Mindenki úgy éli az életét ahogy neki és környezetének jó. Ki nem állhatom az olyanooat, mint te, "kedves" előző válaszoló!

Melesleg, a halál kiszámíthatalan, lehet hogy te halsz meg 5 év múlva, nem a férjed.

2014. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

48as válaszoló, pihenj egy kicsit vagy szólj a férjednek hogy rendezzen el :D

Itthon vagyok az 5 hetes lányommal. Gondolom te már ilyen korban lepattintottad a kölkeidet mi? Szánalom :)

2014. okt. 13. 16:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!