Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem ért haza és...

A férjem nem ért haza és félek valami baja kett?

Figyelt kérdés

Éjjeli műszakos, nemrég kellett volna hazaérnie. Nagyon félek hogy baj van. 3 kisgyerek várja haza. Volt már olyan hogy lekéste a buszt, de a telefont mindig fel szokta venni. Most hivtam 10x de nem veszi fel :(

Tegnap semmi veszekedés mwg semmi nem volt hogy esetleg ne jönne haza bár ez nem rá vall amugy sem. Félek hogy baja van. Ugye nem? Hiába várom hogy hazajöjjön mert ő bent van a várisban, ott dolgozik, ide meg alig járnak buszok szóval nem fog csak ugy betoppanni. Nagyon ideges vagyok már remegek


2014. okt. 13. 07:45
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Még mindug semmi :( Már kitakaritottam kinomba, nem tudom mivel vonjam el a figyelmem :( Vagy 7re kellett volna hazérnie vagy fél 8 körül. Attol függ melyik busszal jön.


Lenne busz dél körül de 1kor meg indulnia kéne vissza...

2014. okt. 13. 09:40
 32/57 anonim ***** válasza:
59%
Küldj neki smst, hogy most értesíted a rendőrséget, hogy ő eltűnt. Lehet, 2 perc múlva felhív.
2014. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
IRTAm neki... Nem reagál
2014. okt. 13. 09:55
 34/57 anonim ***** válasza:
90%
az a munkatársa, aki fel szokta kelteni, még nem elérhető? vagy annak a családja?
2014. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
56%
Megirtad neki a rendőrséget?
2014. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
90%
hívd fel a fönökét, hogy bent aludt e a gyárban
2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
90%
Szorítok, hogy csak véletlenek szerencsétlen sorozata miatt ne jelentkezzen! - legkésőbb mikor munkába kellene állnia , tudsz tájékozódni, hogy ott van-e? - ha nem lesz, na akkor kell aggódni! Kitartás!
2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
61%

Nem bántottad meg valamivel? Bizonyos férfiak ilyenkor tudnak idióták lenni.

Az én férjem egyszer már majdnem elérte ilyennel, hogy váljunk (őszintén, nem is tudom már, hogy nem tettem meg).

A barátnőmet, és engem kísért le szeghalomra koncertre - bár egyikünk sem kérte -, majd hisztériás görcsöt kapott hogy nekünk nem volt jó a sörsátor mellett és előre nyomultunk, hogy miért kértem számon, miután megígérte hogy készít képeket és végül természetesen sz@rt az egészbe, majd a banda után mentünk autogramért ahelyett hogy rögtön őfelségének bókoltunk volna, amiért hőseiesen túlélte a megpróbáltatásokat...

Mire visszaértünk, nem volt sehol.

Nála volt minden pénzünk és a telefonjaink felvigyázásra, idegen terepen voltunk, az éjszaka közepén egy fesztiválnyi részeg férfi társaságában...

Csoda, hogy emlékezetből visszataláltunk a szállásra. Az ajtó tárva-nyitva, az értékeink leb@.zva az ágyra, ő fogta magát, és emiatt a hajnali vonattal hazautazott anyucihoz.

A telefont napokig nem vette fel, még én voltam idegbajos, hogy hátha történt vele valami...

2014. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Megvan :D

Elaludt szegény :)


Köszi a válaszokat!

2014. okt. 13. 10:45
 40/57 anonim ***** válasza:
78%
Azóta van mâr hìr?
2014. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!